Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Ben o oyunda chilavertin yardıra yardıra forvetleri biçişini unutamam. bir de we4 deki master ligi. onlar ne oyundu be :)

Eminim günümüzde online olmasa cpu gameplay olarak pes17 efsaneler arasında olurdu, 2 insan karşılıklı oynadığı sürece normalin dışında birşeyler yapmalı ki golü bulsun, bu noktada da oyunun zaaflarını en iyi bilen oyuncu ön plana çıkıyor, ve haliyle gameplay kalitesi, futbol adına görsel şölen rezalet duruma geliyor.

Efsane olarak hatırlanan WE serilerinde çok eminim ki online olsa daha kötü açıklar ortaya çıkardı, tüm pisliği insanoğlu yapıyor birbirine

Ofline da aynı realmadrid al kanattan orta aç gol Ronaldo adamın üstüne çıkıp vuruyor bu oyunun açığı orta kafa ne yaparsan yap kafayı vuruyor adam yani oyunun açığı olur ama bu açığı durdurmanın bir yolu olmalı pes 2015 de r2+ sut gol oluyordu ama rakip oyuncunun çaprazdan gelince defans oyuncusu o noktaya yönlendirip vurmamasini engelleyebilir bir yapısı vardi
    Pes 2016 uzun top olayı
    Pes 2017 orta kafa her sene bir açık bırakıyorlar bence bunu bilerek yapıyorlar
    Seneye orta kafa olmaz başka birşey çıkar
    Pes 2013 çok hızlı bir oyundu L1+üçgen oyunuydu
    Pes 2014 aşırtma golü saçmalığı vardı
    Pes 2015 r2+sut
    Pes 2016 uzun toplar
    Pes 2017 orta kafa golleri
    Serinin en iyi oyunu pes 2015 di bu oyunun üzerine geliştirme yaparak gitseydi bugün başka bir oyun olurdu
    Pes 2017 10 rakip geliyorsa 7 kişi orta kafa oynuyor mecbur bizde aynı şeyi yapıyoruz
    Yaa adam 3 orta açtı hepsi gol oldu
    Bir rakip geldi 2-1 önde
    Traore ne onu aldı oyuna 2 metre boyu var rakip bale veriyor kanatta orta açmak için fırsat kolluyor açıyor ortayı gol oluyor hicbirsey yapamıyorsun
    Birde 185 altında defansta oyuncun varsa alba gibi tam o noktaya top geliyor üstüne çıkıp gol atıyorlar
    En sonunda 4 stoper yaptım en geriye cektim
    Ceza sahasına hücum da yaptım bakalım şimdi neler olacak bu kadar basit olmamalı
    Fifa 2000 benziyor onda da orta açıp gol oluyordu
    Ramos pique Bonucci pepe bunları kattım
    Birde bu canlı güncelleme çok saçma
    Ya tam yapın yada yapmayın ne oldu bu hafta hepsi c güncelleme yok beceremiyorsan hiç yapmayacaksın milli maç olunca onu anlarım ama geçen hafta lig maçları vardı buna rağmen yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

quote:

Ben o oyunda chilavertin yardıra yardıra forvetleri biçişini unutamam. bir de we4 deki master ligi. onlar ne oyundu be :)

Eminim günümüzde online olmasa cpu gameplay olarak pes17 efsaneler arasında olurdu, 2 insan karşılıklı oynadığı sürece normalin dışında birşeyler yapmalı ki golü bulsun, bu noktada da oyunun zaaflarını en iyi bilen oyuncu ön plana çıkıyor, ve haliyle gameplay kalitesi, futbol adına görsel şölen rezalet duruma geliyor.

Efsane olarak hatırlanan WE serilerinde çok eminim ki online olsa daha kötü açıklar ortaya çıkardı, tüm pisliği insanoğlu yapıyor birbirine

Ofline da aynı realmadrid al kanattan orta aç gol Ronaldo adamın üstüne çıkıp vuruyor bu oyunun açığı orta kafa ne yaparsan yap kafayı vuruyor adam yani oyunun açığı olur ama bu açığı durdurmanın bir yolu olmalı pes 2015 de r2+ sut gol oluyordu ama rakip oyuncunun çaprazdan gelince defans oyuncusu o noktaya yönlendirip vurmamasini engelleyebilir bir yapısı vardi
    Pes 2016 uzun top olayı
    Pes 2017 orta kafa her sene bir açık bırakıyorlar bence bunu bilerek yapıyorlar
    Seneye orta kafa olmaz başka birşey çıkar
    Pes 2013 çok hızlı bir oyundu L1+üçgen oyunuydu
    Pes 2014 aşırtma golü saçmalığı vardı
    Pes 2015 r2+sut
    Pes 2016 uzun toplar
    Pes 2017 orta kafa golleri
    Serinin en iyi oyunu pes 2015 di bu oyunun üzerine geliştirme yaparak gitseydi bugün başka bir oyun olurdu
    Pes 2017 10 rakip geliyorsa 7 kişi orta kafa oynuyor mecbur bizde aynı şeyi yapıyoruz
    Yaa adam 3 orta açtı hepsi gol oldu
    Bir rakip geldi 2-1 önde
    Traore ne onu aldı oyuna 2 metre boyu var rakip bale veriyor kanatta orta açmak için fırsat kolluyor açıyor ortayı gol oluyor hicbirsey yapamıyorsun
    Birde 185 altında defansta oyuncun varsa alba gibi tam o noktaya top geliyor üstüne çıkıp gol atıyorlar
    En sonunda 4 stoper yaptım en geriye cektim
    Ceza sahasına hücum da yaptım bakalım şimdi neler olacak bu kadar basit olmamalı
    Fifa 2000 benziyor onda da orta açıp gol oluyordu
    Ramos pique Bonucci pepe bunları kattım
    Birde bu canlı güncelleme çok saçma
    Ya tam yapın yada yapmayın ne oldu bu hafta hepsi c güncelleme yok beceremiyorsan hiç yapmayacaksın milli maç olunca onu anlarım ama geçen hafta lig maçları vardı buna rağmen yapmıyor

sonuna kadar katılıyorum
    onlarca pas yapıyorum , geride oyun başalatıyorum v.s
    karşı taraf tek toptan kafa gol ile gol atıp üzerine yatıyor uyuz oluyorum
    her sene bir sıkıntı ,
    bir yeri kapatıp diğer tarafı açıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Takımı satıyorum ilgilenen varsa pm atabilirsiniz

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Messi neymar Ronaldo suarez aguero İbrahimovic ramos higuain bale Robben iniesta de gea j.rodriguez modric A.sanchez kroos mesut busguests d.alves fabregas pique benzema d.maira alba maschareno pepe Bonucci marcelo callejon nainggolan sneijder Barzagli bravo y.toure Sokratis rakitic navas mertens Cuadrado thiago motta juanfran arda nolito varane oblak carvajal albiol morata umtiti hulk khedira danilo casillas

Efsane oyuncular

Henry Ronaldo Ronaldinho puyol rivaldo lineker barjuan xavi Hagi de boer r. De boer cocu larsson l.enrique van bommel riqelme deco e.davids litmanen kluivert

İyi takım isteyenler varsa satıyorum
    370.000 gp var klasman 3 deyim p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 24 Aralık 2016; 0:29:01 >

• Arkadaslar yardimci olursanız cok sevinirim. Ps4 aldim yeni pes 2017 de aldim. Oyuncu duygularına mudahale edemiyorum. Bu sorunu nasil çozerim. O iki secenek gri sekilde. Oyundan sogumus durumdayim.
  • Bakın mesela az önce bir Türke attığım 2 gol, bu şekilde müsait yakalarsam tabiki bu goller olmalı, ama kalabalığın arasında olmadık noktalardan bu goller olursa gerçekçilik yok oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 24 Aralık 2016; 1:30:21 >
  • quote:

kaleci chilavert efsanedir hakikaten,dunya karmasının frikiklerini bile chilavert kullanıyodu.ayrıca we4 master ligini defalarca bıkmadan oynamısımdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayrıca uçuk puanlı oyuncuların oyununa bakınca kalite bekleyen, görsel şölen bekleyen yanılır, inanın bug dolu birsürü gol üst üste motor gibi diziliyor, rezalet bir gameplay, futbol adına hiçbir şey yok sahada.

Bam-güm kaleyi görünce vuruyor, seken topu tamamlıyor.

Ceza sahası içinde L1 + üçgenle orta açıp saçma sapan 7-8 kafa golü atıyor, topu siz alırsanız yukarda sağ üstte hemen bağlantı işareti çıkıyor.

ben online klasmanlarda 1000 yaptım zar zor.arka arkaya 1000-2000 arası oyuncular geldi 900 puana dustum bıraktım uzun bire yaklasmam online kısmına.aynen senin dedigin gibi goller atıyo bu adamlar.turkler de var iclerinde simdi psn profillerini açıklamayayım burda ama liste bası oyuncular bu oyunu tetris oynar gibi oynuyo.gecen bi turkle oynadım 5-3 kaybettim oyunu ama adam pres yapmıyo butun oyuncularıma markaj vermis calım dribbling zaten zor oyunda.offline olsa bi icat cıkarıcam ama online da anlık bilek calım hareketleri ve bazı skilleri yapmak cok zor,sebebide tus gecikmeleri ve momentum gibi saçmalıklar.

• -K@- kullanıcısına yanıt
    Dostluk maçına gir orada genel ayarlar var. Oradan düzelt

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Ayrıca uçuk puanlı oyuncuların oyununa bakınca kalite bekleyen, görsel şölen bekleyen yanılır, inanın bug dolu birsürü gol üst üste motor gibi diziliyor, rezalet bir gameplay, futbol adına hiçbir şey yok sahada.

Ceza sahası içinde L1 + üçgenle orta açıp saçma sapan 7-8 kafa golü atıyor, topu siz alırsanız yukarda sağ üstte hemen bağlantı işareti çıkıyor.

ben online klasmanlarda 1000 yaptım zar zor.arka arkaya 1000-2000 arası oyuncular geldi 900 puana dustum bıraktım uzun bire yaklasmam online kısmına.aynen senin dedigin gibi goller atıyo bu adamlar.turkler de var iclerinde simdi psn profillerini açıklamayayım burda ama liste bası oyuncular bu oyunu tetris oynar gibi oynuyo.gecen bi turkle oynadım 5-3 kaybettim oyunu ama adam pres yapmıyo butun oyuncularıma markaj vermis calım dribbling zaten zor oyunda.offline olsa bi icat cıkarıcam ama online da anlık bilek calım hareketleri ve bazı skilleri yapmak cok zor,sebebide tus gecikmeleri ve momentum gibi saçmalıklar.

Benim elim tüm skillere yatkın ama ne çare, geçen gün 1530 puanlı bi ispanyol geldi, artık nasıl yapıyorsa tek yaptığı şey oynatmamak, evet her an her noktada arkadan biranda yetişip 2X le vurarak topu alıyor, denge bozuyor, havadan gelen toplarda oyuncumu yere çarparak, hırpalayarak topa kafa vuruyor her seferinde, havadan paslarımı bile 2X le kesiyor, presten kurtulmak için pas daha karşıdan gelirken özel çalımı yaparak kontrol ediyorum, inan oyuncum topsuz alanda özel çalımı kendi kendine yapıyor ama top o an çoktan rakipte Ben çalımı yapmış olduğum için oyuncum topsuz skill yapıyor Nur topu gibi BUG.

3-2 kaybettim, yoktan var edip 2 gol attım ve 3 kez tam orta açarken sağ üst köşede bağlantı işareti çıktı, o an kafayı vurdu gol oldu, 3 kez aynı hileyi yaptı, deli oldum ama elimden bişey gelmiyor, ara lag yapana balyoz gibi yumruk atmak istiyorum o an

• quote:

Dostluk maçına gir orada genel ayarlar var. Oradan düzelt

Maalesef mudahale edilmiyor. Verilerine sildim guncelleme kapattim oyle oldu

• Pes gibi yüz modelleyen bir oyun bilmiyorum arkadaş. Yeni dlc de liverpool ve dortmund oyuncularının yüzleri mükemmel olmuş emre moru da yapmışlar.
  • Hangi arapla oynadıysam hepsinde traore var pes özellikle veriyor galiba bunlara.one piece var(level 2)myclubda denk gelen vardır puanı 1500 civarı.elimde stoper djourou var boy 1.92 sıçrama 89.traorenin yanında çocuk gibi kaldı âdam markaji da fazla işe yaramadı adam iki pas yapamadan son dakika kafa golüyle kazandı,pesi satma noktasına getirdi beni.2.00 nin uzerinde stoperde bulamayorum birde oyle deniyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 24 Aralık 2016; 18:01:08 >
  • quote:

quote:

quote:

Benim elim tüm skillere yatkın ama ne çare, geçen gün 1530 puanlı bi ispanyol geldi, artık nasıl yapıyorsa tek yaptığı şey oynatmamak, evet her an her noktada arkadan biranda yetişip 2X le vurarak topu alıyor, denge bozuyor, havadan gelen toplarda oyuncumu yere çarparak, hırpalayarak topa kafa vuruyor her seferinde, havadan paslarımı bile 2X le kesiyor, presten kurtulmak için pas daha karşıdan gelirken özel çalımı yaparak kontrol ediyorum, inan oyuncum topsuz alanda özel çalımı kendi kendine yapıyor ama top o an çoktan rakipte Ben çalımı yapmış olduğum için oyuncum topsuz skill yapıyor Nur topu gibi BUG.

3-2 kaybettim, yoktan var edip 2 gol attım ve 3 kez tam orta açarken sağ üst köşede bağlantı işareti çıktı, o an kafayı vurdu gol oldu, 3 kez aynı hileyi yaptı, deli oldum ama elimden bişey gelmiyor, ara lag yapana balyoz gibi yumruk atmak istiyorum o an

Zaten 1200 puandan sonra kim gelse karsıma tahmin edebiliyorum bastan ne cirkeflikler yapacagını.yalnız 800-1000 puan arası bileginin hakkını veren oyuncular da var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten 1200 puandan sonra kim gelse karsıma tahmin edebiliyorum bastan ne cirkeflikler yapacagını.yalnız 800-1000 puan arası bileginin hakkını veren oyuncular da var.

Dürüst oynayana çok az denk geldim, yenik duruma düştüğü an pislik başlıyor, ara lag uyguluyorlar genelde

• Anthony Martial kullanıcısına yanıt
    Emre Mor harika gerçekten. Böyle oynaması çok keyifli Emre ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Martial

Pes gibi yüz modelleyen bir oyun bilmiyorum arkadaş. Yeni dlc de liverpool ve dortmund oyuncularının yüzleri mükemmel olmuş emre moru da yapmışlar.

Hocam siz hic arjantin ligi yada brezilya ligi yaptiniz mi.bi bakın tam lisansli ligleri takımları ve oyuncuları hakikaten cok iyi yapmıslar.arjantin liginde boca juniors aldım tünelden çıkıslar meşaleler vs çok hoş detaylar var oyunda.taraftarlar tel örgulerin ustune çıkmış .tam arjantin ligi havasını vermisler,kupalar da çok orjinal olmuş.overalların düşük olması , pas hataları ,kaleci hatalarıyla gercekci hava katmış.daha fazla lisans olsa,fifa yarısamaz bu oyunla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Hangi arapla oynadıysam hepsinde traore var pes özellikle veriyor galiba bunlara.one piece var(level 2)myclubda denk gelen vardır puanı 1500 civarı.elimde stoper djourou var boy 1.92 sıçrama 89.traorenin yanında çocuk gibi kaldı âdam markaji da fazla işe yaramadı adam iki pas yapamadan son dakika kafa golüyle kazandı,pesi satma noktasına getirdi beni.2.00 nin uzerinde stoperde bulamayorum birde oyle deniyelim

Yaa bırakın oynamayın şu rezil oyunu yaa.Gp kastığım,geçirdiğim zamana acıyorum bir tek.köşeye git orta aç,kafa ile gol ara.böyle zevkin ben neyse

hiç anlamayan arkadaş bile kii offline oynayan birisi bu,pes 2017'nin mantığını çözdüm dedi dün,köşelerden orta yapınca kesin gol oluyor dedi dün bana

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Hangi arapla oynadıysam hepsinde traore var pes özellikle veriyor galiba bunlara.one piece var(level 2)myclubda denk gelen vardır puanı 1500 civarı.elimde stoper djourou var boy 1.92 sıçrama 89.traorenin yanında çocuk gibi kaldı âdam markaji da fazla işe yaramadı adam iki pas yapamadan son dakika kafa golüyle kazandı,pesi satma noktasına getirdi beni.2.00 nin uzerinde stoperde bulamayorum birde oyle deniyelim

Yaa bırakın oynamayın şu rezil oyunu yaa.Gp kastığım,geçirdiğim zamana acıyorum bir tek.köşeye git orta aç,kafa ile gol ara.böyle zevkin ben neyse

hiç anlamayan arkadaş bile kii offline oynayan birisi bu,pes 2017'nin mantığını çözdüm dedi dün,köşelerden orta yapınca kesin gol oluyor dedi dün bana

katılıyorum sonuna kadar ,
    orta gol gerçekten kapak tadı verdi.
    kimse 2 pas yapmıyor artık orta sahadan alınan toplar sağ yada sol açığa ,
    ordan orta ve gol.
    oyunun hiç gerçekliği kalmadı artık
    sinir küpü oluyorsun bir noktadan sonra

• Oyun hazır sağlam indirime girmişken alayım diyordum ama, burdaki yorumları görünce vazgeçesim geldi resmen

• Geçen indirimdeyken Fifa almıştım pek sarmadı çokta oynamadım aslında ama PES ile takaslayayım diyordum yorumlara bakınca yine kararsız kaldım futbolsuz da olmuyor...
  • 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.