Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Adamın 885 puanı var benim 797 puanım var rakip sahada oynuyorum maç berabere bitiyor benim 4 puanı mi siliyor rakibin puanı aynı kalıyor bu nasıl bir saçmalıktır ya benden niye puan kesiyor çözemedim

Kimler vardi kadrolarda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Sağ ol kardeş,ben sorunu modeme ve düşük nezaket derecesine bağlıyorum.Önceki fiber modemle kablolu olarak bağlandığımda ,her takıma kafa tutabiliyordum.Bu modem,üstü tozlu ,kirli ve belli ki uzun süre kullanılmış bir modem. Ayrıca şu anki C nezaket derecesinde,tuş gecikmesi,lag her şey var.

Bende yasadim bunu uydunet! Wifi ile baglaniyordum yaninda modem ama iste sorun yaratti sonra kablolu yapti yine devam etti sinra port ve dns yonlendirdim. Simdi cok az arada yapiyor anlayinca dns degistiriyorum.

Ping orani cok yuksek normalde ttnet fln kullanirken 7-8-9 cikardi

Uyduda 13 falan aliyorum senin 23 baya bir yuksek!

Fiber net 50 buarada hizim 4-4.5 ta uploadum var

Neyse soyle anlarsin ben oyleydim! Cok aci ama rakip yag gibi oynuyor ne yazikki ve sen cildirarak!

Eger iyi pas yapan bir oyuncuysannkeza ben oyleyim benim karsima dunya sampiyonuda gelse ben yuzde 50 pasla oynayamam.

O yuzden rakip 80-90 pas yuzdesi sen hadi az tutayom 65 pas yuzden varsa kesin tek tarafli lag vardir. Dediklerimi yap ben birakmistim ama sevdam yuzunden ustune gittim benimde b olmustu derecem simdi yukseldim. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Allaha şükür eskiden uydunet kullanıyordum 3 maçın 1-2 sunucu ile bağlantı kesiliyordu. TTNET gectim lag ve gecikme nadir en önemlisi sunucu ile bağlantım gitmiyor artık 50 maçtır internetim gitmiyor 44 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi aldım . Keske oyunun baslarında ttnet gecseydi 30-40 maçım sunucu ile bağlantı kesilip galib durumdayken maglup oluyordum puanım hem düşüyordu şimdi istikrarlı bir bağlantım var 1010 puana galibiyet oranı %72.6 --pes 2016 g.o 86.3 dü bakalım bu sene sonunda ne olacak, ama galib gelirken en fazla 2 puan veriyor zorlaştı puanlar :)

Şu internet olayı çok yordu seni nuri.bu yuzdelerle,bide kopan baglantıları hesaplayınca 2 yıl arka arkaya sıralamada 1.olurdun.seneye 1.lik bekliyorum senden ona göre bak!

İnşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Adamın 885 puanı var benim 797 puanım var rakip sahada oynuyorum maç berabere bitiyor benim 4 puanı mi siliyor rakibin puanı aynı kalıyor bu nasıl bir saçmalıktır ya benden niye puan kesiyor çözemedim

senin kadro gücünün yanında, rakibinin kadro gücü zayıftır, ondan mütevellit olur.
    misal sende 2400 gücünde kadro var, karşında ki adam 1900 güçle karşına çıkıp sana yenilmiyorsa dediğin şey gerçekleşir.

• iki gündür sürekli internet kopuyor yaa nezaket B oldu , evdeki tüm kabloları yeniledim düzeldi nihayet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yves Didier Drogba -- 22 Aralık 2016; 11:17:11 >
  • great passers temsilcisi gelmiş. server açıldı mı oranlar ne kaç oyuncu var :)
  • Bil'e karşı turnuvada uefa toty turnuvası var.bunda bilindik sırf siyah top mu var?yoksa full gümüş ve sarı toplarda mı var??
  • 2. klasmana yükseldim arkadaslar , 2 haftadır klasman kasıyordum hedef 1. klasman ama çok zor olacak
  • mudda kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Size elimden geldiğince orta kafa gole karşı yapılabilecekleri yazmaya çalıştım. Buradaki sistemi uygulamanız için elinizin oyuna alışkın olması şart. Ve gerçekte olduğu gibi yine de tüm ortaları savuşturamayacaksınız baştan belirtelim. Ama ben bu şekilde baya baya engel olabiliyorum rakibe. Peki gelelim ne yapabileceğimize:

Öncelikle taktiksel ayarlarda "gelişmiş" kısmına gelip defansta çoğalma (ingilizcesi horde penalty area idi sanırım) seçeneğini işaretleyip, rakip kanattan saldırırken kademeli defans yapmaya başlarsanız (kademeli defans nasıl yapılır bilmiyorsanız şayet birazdan anlatıyorum) orta-kafa-golleri önleyebiliyorsunuz. Bu seçenekle rakip orta yapsa da içerisi defansın kalabalığından dolayı rakibe alan tanımayacak. bu demek değil ki hiç bir orta gol olmayacak. gerçek futbolda da ilelebet önleyemediğiniz gibi oyunda da eninde sonunda bir hata yapacaksınız. amaç rakibi hataya zorlayıp ondan önce goller atmak. markaj ayarlarından sürekli orta yapan oyuncusuna beklerinizle markaj uygulaması da verebilirsiniz. Ben pek kullanmıyorum ama kullanan rakipler olduğunda baya tad kaçırıcı olabiliyorlar.

öte yandan kademeli defans için şunu yapmanız lazım:

rakip topu aldığında ve kanatlara yöneldiğinde sağ kol ile manuel olarak seçtiğiniz oyuncunuzu sol kol ile yöneterek kendi ceza sahanıza getirin, bunu yaparken bir yandan kareye basılı tutun. kareye basılı tuttuğunuzda bilgisayar kontrolündeki takım arkadaşınız, topu alan oyuncuya pres yapmaya başlayacak, sizin yönettiğiniz oyuncunuz ise kademedeki oyuncu olacak. yani iyi defans yapmak için kademedeki oyuncuyu yönetmeniz benim açımdan daha geçerli bir yöntem. Buna ilave olarak beklerinizi oyunun taktik ekranında stoperlerle aynı hizaya getirin, açıkta durmasın. Bu durum, gereksiz açılmalarını otomatik olarak engelliyor ben de şans eseri keşfettim. Yine taktik ekranında defansif ayarlara gelin. Orada defansınızın açılma oranını 4'e kadar indirin, savunmayı da kanatlara verin. Oyuncuların yakın mı uzak mı oynamasını istediğiniz bir bölüm var. Oradaki ayarı da 5 veya 6 yapın. Böylece çok kopuk olmadan sağlıklı bir savunma dağılımı gerçekleştirebilecek oyuncularınız. Ben İngilizce'sini kullandığım için söylediklerimin Türkçe karşılıklarını bilemiyorum kusura bakmayın.
    Bunun yanı sıra bir defansif orta saha, iki merkez orta saha ile kurgulayın orta sahanızı. Sakın ola ortaya iki atağa yönelik orta saha almayın geriniz boş kalır. eğer zorlanırsanız ileri uçtaki sol ve sağ iç oyuncularınızı da sağ ve sol açık konumuna getirin. Böylece orta sahaya ve geriye daha çok yardım edeceklerdir.

Karşınızdaki eğer ne yaptığını bilen bir oyuncuysa bu taktiğinizi bir kaç defadan sonra anlayacak ve alternatiflere gidecektir.o bocalama anını iyi değerlendirin. Bu taktik en süper şekilde Manchester United ve Juventus gibi orta sahası ekstra güçlü takımlarla oynarken işe yarıyor. Bence bu iki takımla denemeye başlayabilirsiniz. Ama en önce defans yerleşiminizin maksimum 4'te olduğundan emin olun.
    Bende işe yarayan bu taktikler yıllardır PES oynamam ve bu seriye elimin aşırı alışık olmasından çok basit geliyor. Bolca pratikle siz de toparlayacaksınız emin olabilirsiniz.

Sevgiler...

• Uefanın sitesinden bakabilirdin bu seneki aday oluncular var 2 gümüş 11sarı 26 siyah olması
    lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 22 Aralık 2016; 12:27:39 >
  • Bil'e karşı CL kupasını kazandım messi çıktı

• Senede ne şans varmış be bilader futbolcu bırakmadın almadık.

• caki35 C kullanıcısına yanıt
    Banami söyledin? Eğer banaysa pek bisey yok kadromda 7-8 siyah var okadar :)

• Gelen rakibe bak ya hileciydi zaten oynamadım bıraktım kendi kendine eğlendi avel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDemirhan23 -- 22 Aralık 2016; 17:09:37 >
  • abi iki adamdan biri hileci ya oyunda zevk falan kalmadı amaç kalmadı
    birinde adam ilk defa ismini duyduğum ülkeden bağlanır fena lag var alışmış tabi o yener
    birinde sen yenersin oyundan yenilgisiz çıkar
    koskoca oyun yapıp nasıl hileyi engelleyemiyorlar yazık !!!
  • thepromh kullanıcısına yanıt
    oyunda çok fazla hile var. senin dediğin adam kendi lagına alışmış olabilir :)banada geliyor oynayamıyorum resmen koskoca maç 2-3 şut atabiliyorum
    ama adam alışmış tabi oynuyor.
  • leventazir L kullanıcısına yanıt
    zaten var ki şuan. konuk ekle diyorsun okadar.
  • adamadamsanıyor A kullanıcısına yanıt
    Ps3 için mi PS4 içinmi bu özellik Ps4 lerde yok Ps3 Pes 2015 oynadım dediğin gibi orada vardı ,ama PS4 te malesef
    Eğer ki ben yanlışsam lütfen yardımcı olup nasıl yaptığını anlatırmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat demirhan

Gelen rakibe bak ya hileciydi zaten oynamadım bıraktım kendi kendine eğlendi avel

Pes16 myclub şampiyonu bu, geçen yıl 2 kez karşılaştık berabere kaldım ve kazandım.

Bu yıl oyunun kaderini etkileyen bir pres var, 2X hareketini yerinde kullanarak, kısaca sürekli X tuşuna basıp bırakarak teknik oyuncuları bozan bir gameplay var, uçuk puanlı oyuncuların oyununa bakıyorum, adam oyun kurmayı bilmiyor, bakın ciddi söylüyorum değişken ataklar yapmaktan aciz, ama deli gibi 2X yapıyor, topu alıp tek pasla ileri çıkıyor ceza sahası içinde L1 + üçgen ve kafa golü

Ekmeksiz kahvaltı eder gibi oynuyor ya, böyle futbol var mı

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Evet hile yaparak şampiyon olmuş

• 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.