Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SS27

online maç hızı sabit 0 dır

Tesekkurler, cok aptalca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    bu hep böyleydi platformla alakalı degil
  • serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Hocam bak bana neler çektirdi dün 😀

• eazy-g E kullanıcısına yanıt
    düşünsene tam kampanyanın bitmesine son 10 saniye var ve durum buherhalde sinirden oyunu da silerdin yada makineyi kırardın bu ne menem bi olay açıkta kalan tek top ve %43,2 bu resimden sonra cevirdiğin top bronz geldiyse hiç şaşırmam.ama helal olsun sabrına hayran kaldım
  • Abi bu oyunda bir sıkıntı var 4-1 yendigim adam 5 dakika sonra tekrar denk geliyor 6-0 yeniyor beni 5 dakikada ne değişti yaradanamı sığındın be adam kadroma messi ve neymar geldiginden beri aşırı kötü oynuyor oyuncular tutarsız oynuyorlar bir oynadiklari digerini tutmuyor rakibin messisi roket gibi benimki kötürüm gibi hayır bu nasıl bir şerefsizliktir nasıl bir toleranstır o zaman top açma olayını kaldır millet emek vermesin ciddi ciddi cok sinirlendim.
  • serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Artık olay inada binmişti hocam amacım 20 topta falan messi ya da neymar bulup bırakmaktı ama gelmeyince hırs yaptım bundan sonra reus geldi sonra bronz yani messi neymar sona kaldı küfretmekten ağzım yamuldu😀

• Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    Hep diyorum yine diyecegim.

Mac basinda kimin kazanacagina konami karar veriyor. Ne yaparsan yap bu degismez.

Ben de biraz once gumus renkli coplerle tamamen siyahlardan olusan ronaldolu messili neymarli takimi yendim daha da kotusu adam 900 kusur puandaymis. Acemi de degil

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Turkcesi nedir bilmiyorum ama gelismis taktiklerden swarm the box secenegini kullanin. Eger defans oyunculari uzun ve fizik olara guclulerse kafa golu yemezler

Ben cok nadir kafa golu yiyorum. Hatta rakipler orta kafa gol oynadigindan bana avantaj bile sagliyor. Ataklari bosa gidiyor

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en iyi hucum hattına sahibim, ronaldo-messi-ibrahimovic-neymar ortasaha ve defans oyuncularimda cok iyi fakat ezile ezle yeniliyorum bugun üstün oldugum oyunlarda bile ben boyle ayrimcilik gormedim bugun oynayan benmiyim baskasimi anlam veremedm inanilmez seyler oluyor.
  • Oyuncuların hangi özelliği kendi etraflarında donmesini sağlıyor ? Yada varmı böyle Bi şey ?

• Bu sefer de adamın biri denk geldi 4-0 yendim adam hic oynayamadi istedigi hicbirseyi yapamadi adam, resmen tuhaf isler donuyor.
  • Arkadaşlar şu orta kafa gol olayına bir çözüm bulan varmıdır vallahi orta kafa gol yemekten gına geldi bu ne be 8-0 dakıka 60 oynamadım resmen bıraktım bide rakip meksikadan mıdır nedir yardımcı olurmusunuz hangi taktik hangi defans hangi td keseriz bu pis cenabetleri olmazsa satıcam pesi 50 tl veren alsın
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Hocam kafa vuruşu gücü 87+ iki tane stoper al vertonghen manolas tavsiyemdir, eskiye nazaren daha az orta kafa gol yersin stoperlerin orta açıldıgına ceza sahasina hakim olmak zorundalar ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Turkcesi nedir bilmiyorum ama gelismis taktiklerden swarm the box secenegini kullanin. Eger defans oyunculari uzun ve fizik olara guclulerse kafa golu yemezler

Ben cok nadir kafa golu yiyorum. Hatta rakipler orta kafa gol oynadigindan bana avantaj bile sagliyor. Ataklari bosa gidiyor

HÜCUM TAKTİKLERİ;

DEFANS TAKTİKLERİ;

Gelişmiş talimatlarda güzel taktikler var ama yine de oyunun kimyası gereği olması gereken şeyler oluyor, burda detaylı şekilde yayınlamış olayım tüm taktikleri Türkçe olarak.

• Aga 160 tl vermişiniz oyuna kimse beğenmiyor oyunda sinir krizleri geçiriyor heralde param yok alamıyorum en iyisi zaten 160 tl si olan gitsin fifa 17 alıp kariyer yapsın oynasın alex hunter oynasın peste md whiteyle oynucanıza fifada gerçek futbol tadıyla oynayın paranızla rezil oluyonuz valla

• Pes 2017 traileri ucretsiz indirdim. Onunla online oynuyorum ben. Ne farki var anlamis degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Martial

Aga 160 tl vermişiniz oyuna kimse beğenmiyor oyunda sinir krizleri geçiriyor heralde param yok alamıyorum en iyisi zaten 160 tl si olan gitsin fifa 17 alıp kariyer yapsın oynasın alex hunter oynasın peste md whiteyle oynucanıza fifada gerçek futbol tadıyla oynayın paranızla rezil oluyonuz valla

Pes online oynanış sorunlu ama Fifa gameplay komple çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Aga 160 tl vermişiniz oyuna kimse beğenmiyor oyunda sinir krizleri geçiriyor heralde param yok alamıyorum en iyisi zaten 160 tl si olan gitsin fifa 17 alıp kariyer yapsın oynasın alex hunter oynasın peste md whiteyle oynucanıza fifada gerçek futbol tadıyla oynayın paranızla rezil oluyonuz valla

İyi kardeşim sorunlu online'nde sinir krizi geçirmeye devam et

• Son müzayedem ve Takımım 😊😊😊

https://youtu.be/MAoWKUWXku4

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

İyi kardeşim sorunlu online'nde sinir krizi geçirmeye devam et

Neyin ne olduğunu herkes iyi biliyor burda merak etme

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.