Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orta kafa golu cok yiyen arkadaşlara kesin çözüm: gelişmiş talımatlardan ceza sahasına hucumu seçin çift DOS ile oynayın dos oyuncu ve stp lerlerinizle rakibin st sine markaj verin beklerinizi geri çekip tekrar gelişmiş talimatlardan derin defans çizgisini seçin ne orta yapabilir yapsa bile 4 adamın arasında ezilir gider.ben yapıyorum uzun zamandır kafa golu yemedim
  • Arkadaşlar merhaba,
    Dün ilk defa klasman maçı ve online oynadım.
    Başıma geleni yazayım siz bana neden olabileciğini söylersiniz.

Öncelikle öyle çok iyi oyanayan biri değilim, sırf eğlenmek vakit geçirmek için oynuyorum.
    Takımım yeni öyle siyah toplu bi yıldızım yok :)
    Offline oynarken az çok oyunlarınızın neler yapabileceğini anlıyorsunuz ama online oyuncular bildiğiniz odun oldular :)
    Top kontrolu bildiğin facia, hızlanmasa desen 60 beygirlik vosvos gibi falan, bi sürü sinir bozucu şeyler.
    Rakibin oyuncularıda benimkine yakın ama onunkiler resmen ucuyolar, topla çok rahat dönüş yapıyolar , çok rahat top kapıyorlar vs.
    Şimdi bu normal mi yoksa ben mi çok acemiyim bilemedim
    Çok iyi olmadıgımı baştan söylemiştim gerçi ama yinede hatırlatıyım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Oyun ezikler kabilesine dönmüş orta kafa bugu ile

Yaptığım son 7 maçın kaydını inceledim şimdi, yediğim tüm goller kafa golü olmuş, kornerden 1 tane, 4 tane de orta-kafa-gol.

Pes16 da çok fazla kafa golü vardı ama bunda da ciddi şekilde var.

Şunu net söylüyorum emin olun 700 puandan sonra orta-kafa-gol olayını aşırı kullanıyorlar, sadece bu yolla gol arayan da var

Aynen öyle 700 ile 800 puanlı olanların yarısından fazlası bu bug ile oynuyor.bu oyunda pes 2013 gibi vandermırc miydi neydi,birde martıns gibi çöp oyuncular nasıl bug'un kilit oyuncuları ise,bunda da lukaku aynı şekilde kilit oyuncu.tabii uzun boylu olsun fw kim olursa olsun,muhakkak bir tane kafa golu atar bu oyunda.433 oynuyor herkes,kanatlara en iyi varış sağlatan sistem sonuçta.

Elinde Suarez var ama sen lukakuyu oynatıyorsun.
    Konaminin japon askerleri yüzünden bu saçma taktiklere maruz kalıyoruz.
    PEs 2015 in gözünü seveyim. Faul sorunu vardı ama en azından futbol oynaığını hissediyordun.

• EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Pes 16 pes 15 vs başka futbol oyunlarında çevrimiçi deneyiminiz oldumu olduysa onlarla kıyaslayın eğer olmadı ise çevrimiçi futbol apayrı bir platform kamera açısı olsun top tutma pas verme çok fsrklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Oyun ezikler kabilesine dönmüş orta kafa bugu ile

Yaptığım son 7 maçın kaydını inceledim şimdi, yediğim tüm goller kafa golü olmuş, kornerden 1 tane, 4 tane de orta-kafa-gol.

Pes16 da çok fazla kafa golü vardı ama bunda da ciddi şekilde var.

Şunu net söylüyorum emin olun 700 puandan sonra orta-kafa-gol olayını aşırı kullanıyorlar, sadece bu yolla gol arayan da var

Aynen öyle 700 ile 800 puanlı olanların yarısından fazlası bu bug ile oynuyor.bu oyunda pes 2013 gibi vandermırc miydi neydi,birde martıns gibi çöp oyuncular nasıl bug'un kilit oyuncuları ise,bunda da lukaku aynı şekilde kilit oyuncu.tabii uzun boylu olsun fw kim olursa olsun,muhakkak bir tane kafa golu atar bu oyunda.433 oynuyor herkes,kanatlara en iyi varış sağlatan sistem sonuçta.

Elinde Suarez var ama sen lukakuyu oynatıyorsun.
    Konaminin japon askerleri yüzünden bu saçma taktiklere maruz kalıyoruz.
    PEs 2015 in gözünü seveyim. Faul sorunu vardı ama en azından futbol oynaığını hissediyordun.

Pes 2015 harbi bilek gücü idi,kim iyi kim kötü net belli eden bir oyundu.özlüyorum bende o günleri

Ben bu oyunda pas yapıp oyun kurarak pozisyonlar yaratıyım bir yetlerimi yırtıp,adam köşeye gidip orta açıp gol yapsın iki dakikadagelde isyan etme paralama kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: serdo8383

orta kafa golu cok yiyen arkadaşlara kesin çözüm: gelişmiş talımatlardan ceza sahasına hucumu seçin çift DOS ile oynayın dos oyuncu ve stp lerlerinizle rakibin st sine markaj verin beklerinizi geri çekip tekrar gelişmiş talimatlardan derin defans çizgisini seçin ne orta yapabilir yapsa bile 4 adamın arasında ezilir gider.ben yapıyorum uzun zamandır kafa golu yemedim

Defans adamlarımın içine resmen kafasını sokarak gol atıyor rakip, Ramos un sırtını yasladığı ve arkasına aldığı cılız Suarez, Ramos un ensesinden içeri kafasını sokup o topa resmen bazuka gibi vurdu ve köşeye attı golü, buna tam çözüm yok.

Ayrıca üst puanlardaki rakipler çok cin, sıkı pres uygularsak oyunu hemen durdurup tiki-taka açıyor ve duvar paslarıyla geliyor, sıkı pres boşa çıkıyor o zaman. Ofsayt taktiği ve önde baskı en iyisi bence

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum; neredeyse aralık ayı geldi ve ben hala bir tane siyah topla devam ediyorum.Benim gibi olanınız var mı gerçekten merak ediyorum teşekkürler. (günde 3 top çeviriyorum)
  • sez488 S kullanıcısına yanıt
    Onada Şükret :D Bende Bi Tane Bile Siyah Yok Gelmiyor Bir Türlü :) Keşke Oyun İlk Çıktığında 25 Gün İçinde Top Açsaydık Beleşe Alırdık Ne Güzel..
  • sez488 S kullanıcısına yanıt
    Hergun 3 tane açıyorsan bu çok az, 3 gün biriktir 3 gün sonra 9 tane birden aç daha fazla şansın olacaktır.
  • Bugün fena gaza geldim. Teknik direktörü değiştirdim. 9/9 ile gidiyorum puanımıda 660dan 800'a çıkarttım hahah mutlu oldum bi an amk

• T.d adı ne

• Bu hafta el clasico temsilcisi gelir mi 1.4m gp biriktirdik boşa gitmesin :)

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ana teknik direktör T.GOUVEİA portekizli sanırım portonun Teknik direktörü. Yedekte O.Soldi diye birisi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Bu hafta el clasico temsilcisi gelir mi 1.4m gp biriktirdik boşa gitmesin :)

Büyük ihtimalle gelecek yinede belli olmaz konaminin işi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanalkan07

Pes 16 pes 15 vs başka futbol oyunlarında çevrimiçi deneyiminiz oldumu olduysa onlarla kıyaslayın eğer olmadı ise çevrimiçi futbol apayrı bir platform kamera açısı olsun top tutma pas verme çok fsrklı

Oynadım hocam ama bu kadar bariz ezilmedim hiç adamlar resmen dalga geciyordu. Top yüzü görmedim nerdeyse

• bende son durum bu şekil çevir babam çevir bitmediii
  • Arkadaslar online da oyun hizi yavas gibi. Offlineda hizi arttirip cok seri oynayabiliyorum. Online cok yavas. Ps3 de normaldi ama ps4 de resmen aci cekiyorum. Yok mu bunun cozumu?

• serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Hocam neymar son 14. topta messi son 3. topta geldi bana şansın varsa daha erken açarsın umarım. amakonami 101 topun 90+ sını açtırıyor bazi youtuberlerdede gordum 1m gp harcayan vardi
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    online maç hızı sabit 0 dır
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    inşallah o kadar açtırmaz hocam meesiyi ilk 5. topta çıkarttım ama bu kalan 2 si beni son topa kadar götürec gibi hissediyorum
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.