Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SS27

hocam müzayede sardım şuan sokratisi alıcam 3 yıldız yunan ajanı lazım tek 670k gp var tutuyrm el clasico gelir büyük ihtimal haftaya ozaman yerim gpleri :D istedigim çogu oyuncuyu aldım sarılı siyahlı öle çok lazım degil illa top açim derdinde degilim el clasico agentı gelince gömücem tüm gp yi :D belki william için chelsea müzayedesi girebilirim sende durumlar nasıl :D

Haftaya el clasico var ama kaç oyuncu ile gelecek bu temsilci ona göre gp kasalım . Sadece barca real oyuncularımı olacak yada abuk sabuk oyuncularda olacakmı
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    haftaya kesin degil ama gelirse eskiden barçada realde oynamış çöp oyuncularda gelir callejon higuain tarzı iyilerde içinde olur
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    mkhitaryan benim level 3 takımda oynatıyorum :D fena degil oos ve gf tarzı oynatıyorum
  • adamlar 4 yıldız ajanına ilk turdan 100k atmış :D alex sandro giricektim vazgeçtim tek juve ajanı lazım millet gereksiz fazla gp atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

ulan konamı yapacağın onlineninde seninde japonlarında alayınızı ..... bende 3 maçtan birinde tuş gecikmesi var ben orta sahada top yaparken bakmışım adam gol sevinci yaşıyor varmı böyle 3 kuruşa 5 köfte inanınki 45 online maçım var 800 tanede sım de oynayamıyoruzki online verdiğim parayı hak etmiyor konamı haketmiyor.........

Myclub çöp durumda.

online klasmanlar oynayın hocam.

1 aydır açmıyorum myclup ı..

dediğiniz gibi tam bir çöp mod.

bugün henüz fırsat bulup oynayamadım ama 2 gündür hiç sıkıntı yaşamadım online klasmanda.

tuş tepkimesi çok iyi. güncelleme ile beraber oyuncular eski winnig serilerindeki kıvraklığa dönmüş.

aşırı pres saçmalığı dışında güncelleme olumlu.

2 büyük sıkıntı vardı hayvani pres ve tuş gecikmesi.

tuş gecikmesi halledilmiş gibi görünüyor şimdilik!

hayvani pres devam ediyor ama konami bu saçmalığı düzeltmek yerine oyunu daha seri oynanabilir bi boyuta taşımış.

bütün bu soylediklerim online klasmanlar içindir.

Bende diyorum niye arka arka mac kazanmaya basladim.tus ge ikmesi ara ara kendini gosteriyo ama eskisi gibi degil bana gore de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• uğraşa didine şükür bu kadroyu yaptık
  • 4* ve 5* için hiç bir müzayedeye girmedim top açıyorum.. Fakat Messi için SĞA, Aguero için Bitiricilik, Vidal için Bağımsız Oyuncu, Muller için Bağımsız Oyuncu+Bitiricilik bekliyorum. Willian alabiliyorum. 2x 5*gö mevcut Matuidi alabiliyorum fakat 2 x 2*gö bekliyorum :) Şubat Marta tamam olur bu gidişle. Bu arada özel temsilci 101 oyuncudan iki tanesi vardı. 3 hediye haricinde gp ile 24 top açtım s.mane ve naldo dışında sarı top dahi yok.. 50 topa Neymarı alsam yetecek

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene my clubı beleş yapmışlardı, bu sebe pes league beleş seneye sanırım oyun sezon başı beleş olacak....

Arada 2016 oynuyorum. My club akıyor... Biraz zor rakip buluyoruz ama olsun...
    İyi oyunlar herkese.
  • allahsız kitapsız konami adam 3 korner karambolden 3 gol atıyor tek kale %70 topla oynama 14 şut 2 gol allah belanı versin doguranının mk
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Bu kadar sinir stres yapmayin.

Yenseniz de yenilseniz de bu konami tarafindan belirlendigini hatirlayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wining serisinden beri kac yildir bu oyunu oynarim. Bu kadar boktan kötü kokusmus orta golden ibaret bir oyun gormemistim.. pes16 bu oyundan cok daha zevkli.. butun oyun varyasyonlarini kisitlamislar illa orta gol.. geridemisin basla orta gole.. yenmek mi istiosun basla orta gole.. butun oyunun oynanabilirlik zevkini katletmisler..

• dewr kullanıcısına yanıt
    Pes 17 de ,orta gol saçmalığı elbette var.Pes2016 da bu sorun olmamasına rağmen,defansın ,sürekli abuk sabuk hatalar yapması,havadan ve yerden ara pasların sürekli karambol oluşturması gibi saçmalıklar vardı.Pes2017 deki orta gol saçmalığı düzeltilirse oldukça keyifli bir oyun.Bence ,bu oyınun en büyük sorunu,hiçbir online maçın skorunun garantisinin olmaması.Normal online klasmanda 3-0 öndeyken bile arkama yaslanıp bu farkın tadını çıkaramıyorum.Bakıyorsun 3-0 öndeyken rakip,bir gol buldu.Sen misin bu golü yiyen.Bir anda,benim takım olduğu yerde kilitlenip kalıyor ve rakip takım ise dünyanın en iyi takımına dönüşüyor.Bunun adı oyuncu duygularıysa,tüküreyim böyle duyguya!!!Bunun adı momentiumsa,bunu icat edip başımıza bela eden Fifa yapımcılarına demediğimi bırakmam!!Normal klasmanda her maç mı böyle ,geri dönüşlü olur.Rakip 300 puan ,400 puan fark etmiyor ;bir anda oyundaki şerefsizce bir müdahele,benim takımı,en güçsüz takıma dönüştürüyor!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

haftaya kesin degil ama gelirse eskiden barçada realde oynamış çöp oyuncularda gelir callejon higuain tarzı iyilerde içinde olur

Bu hafta hergün bir ödül veriyor onun en sonunda 04.12.2016 de el clasico agent yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 17 de ,orta gol saçmalığı elbette var.Pes2016 da bu sorun olmamasına rağmen,defansın ,sürekli abuk sabuk hatalar yapması,havadan ve yerden ara pasların sürekli karambol oluşturması gibi saçmalıklar vardı.Pes2017 deki orta gol saçmalığı düzeltilirse oldukça keyifli bir oyun.Bence ,bu oyınun en büyük sorunu,hiçbir online maçın skorunun garantisinin olmaması.Normal online klasmanda 3-0 öndeyken bile arkama yaslanıp bu farkın tadını çıkaramıyorum.Bakıyorsun 3-0 öndeyken rakip,bir gol buldu.Sen misin bu golü yiyen.Bir anda,benim takım olduğu yerde kilitlenip kalıyor ve rakip takım ise dünyanın en iyi takımına dönüşüyor.Bunun adı oyuncu duygularıysa,tüküreyim böyle duyguya!!!Bunun adı momentiumsa,bunu icat edip başımıza bela eden Fifa yapımcılarına demediğimi bırakmam!!Normal klasmanda her maç mı böyle ,geri dönüşlü olur.Rakip 300 puan ,400 puan fark etmiyor ;bir anda oyundaki şerefsizce bir müdahele,benim takımı,en güçsüz takıma dönüştürüyor!!

Gerçek dışı pres yüzünden adam Beşiktaş la maç boyunca Real Madrid i tutuyor. Şut çekerken itip topu alıyor. Real madrid in havadan ve yerden tüm paslarını araya girip 2X yaparak kesiyor.
    Asıl problem burda bence, böyle bir futbol yok. Fizik kurallarına aykırı şekilde pres var.

• Klasmanlarda 1000 puan üstü adamların oyun profiline bakıyorum ve hep şu şekilde;

Bağlantı nezaket derecesi: A veya B

Maç içindeki en çok kullandığı 3 hareket:
    Orta-kafa-gol
    Oyuncu kontrolleri (R3le adam kaçırma)
    Top çalma (2X)

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    aynen gelir o zaman çünkü öbür ayın 3 ündeydi maç
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    sana bişi diyim mi bunu her puandan adam yapıyor farklı oynuyan bana nadir geldi tiki taka orta kafa paso böyle abi kimse oyun kurmaz çalım atmaz mı hep aynı banada paso realli geliyor ronaldo forvet tam adamı orta kafanın paso orta kafaa :D aynen dedigin gibi press tek başına yetiyor böyle saçma pres görmedim benim myclub kadrom yıldız dolu karşıya çöp takım gelse bile hayvani pressle rahat top yapamıyorum oyun illa seri oyna diyor işin içine lag gecikme girince ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS27 -- 27 Kasım 2016; 13:2:57 >
  • serdo8383 kullanıcısına yanıt
    hepsini top açarak mı yaptın :D?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Gerçek dışı pres yüzünden adam Beşiktaş la maç boyunca Real Madrid i tutuyor. Şut çekerken itip topu alıyor. Real madrid in havadan ve yerden tüm paslarını araya girip 2X yaparak kesiyor.
    Asıl problem burda bence, böyle bir futbol yok. Fizik kurallarına aykırı şekilde pres var.

Bu sene konami oyunu iyice bozdu. Pes2015 üzerine biraz grafik iyileştirmeler yapacakttı. Saçma pres voleybol gibi orta kafa başka bşley yok oyunda. Yanındaki adama paslaşamıyorsun ama adam 50 mt kafasına nokta pası atıyoo. Oyunu kurarak gerçek futbol gibi oynayanların kazanması zor bu şekilde. Sürekli pres kanada pas orta kafa gol. Bunu yapan japon askerinin qmk.

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.