Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer fifa dan memnunsan ve sana hitap ettigini dusunuyor keyif alıyorsan pes alman mantıklı olmayabilir ancak sıkılırsan ve ciddi bir indiim gelirse degerlendirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Eğer fifa dan memnunsan ve sana hitap ettigini dusunuyor keyif alıyorsan pes alman mantıklı olmayabilir ancak sıkılırsan ve ciddi bir indiim gelirse degerlendirebilirsin.

uygun fiyata nerden bulabilirim cidden gittigidiyorta baktım 150 fln diyiyor pahalı ya :(
  • ps3-4 pc hangisinde oynayacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

ps3-4 pc hangisinde oynayacaksın

ps4 dostum
  • pc icin 80 85 arası satan yer biliyorum da ps4 icin 104 lira indirim vardı en son gordugumde nun harici bilmiyorum
  • ulan konamı yapacağın onlineninde seninde japonlarında alayınızı ..... bende 3 maçtan birinde tuş gecikmesi var ben orta sahada top yaparken bakmışım adam gol sevinci yaşıyor varmı böyle 3 kuruşa 5 köfte inanınki 45 online maçım var 800 tanede sım de oynayamıyoruzki online verdiğim parayı hak etmiyor konamı haketmiyor.........
  • Bu trial versiyon su an sınırlı. Aralik 8de aktif olacak yaziyor Gecen seneki gibi myclub mi olacak ya da online klasman mi. Pes league yaziyor amaama anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

ulan konamı yapacağın onlineninde seninde japonlarında alayınızı ..... bende 3 maçtan birinde tuş gecikmesi var ben orta sahada top yaparken bakmışım adam gol sevinci yaşıyor varmı böyle 3 kuruşa 5 köfte inanınki 45 online maçım var 800 tanede sım de oynayamıyoruzki online verdiğim parayı hak etmiyor konamı haketmiyor.........

Myclub çöp durumda.

• Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    neymar oyun başında geldigi için benim ihtiyacım yok açıkcası :D
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    valla bugun bir suru alt yazida gordum millet takir takir neymar cikartmis biz reusa isyan ediyoruz elimde reus a. sanchez var ikisine neymari takas edebilsem ne guzel olurdu :))))
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    hocam myclub ta serverlar kötü oldugu için top yapmıcaksın seri ben ne zaman pas yapsam ya aşırı pres saçmalıgı başlıyor ya gecikme o yüzden skill moves yapması sıkıntı oyun kurması sıkntı hızlı oynucaksın oyun illa diyor
    a.sanchez le klasmanda oynadım pek begenmedim açıkcası bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

ulan konamı yapacağın onlineninde seninde japonlarında alayınızı ..... bende 3 maçtan birinde tuş gecikmesi var ben orta sahada top yaparken bakmışım adam gol sevinci yaşıyor varmı böyle 3 kuruşa 5 köfte inanınki 45 online maçım var 800 tanede sım de oynayamıyoruzki online verdiğim parayı hak etmiyor konamı haketmiyor.........

Myclub çöp durumda.

online klasmanlar oynayın hocam.

1 aydır açmıyorum myclup ı..

dediğiniz gibi tam bir çöp mod.

bugün henüz fırsat bulup oynayamadım ama 2 gündür hiç sıkıntı yaşamadım online klasmanda.

tuş tepkimesi çok iyi. güncelleme ile beraber oyuncular eski winnig serilerindeki kıvraklığa dönmüş.

aşırı pres saçmalığı dışında güncelleme olumlu.

2 büyük sıkıntı vardı hayvani pres ve tuş gecikmesi.

tuş gecikmesi halledilmiş gibi görünüyor şimdilik!

hayvani pres devam ediyor ama konami bu saçmalığı düzeltmek yerine oyunu daha seri oynanabilir bi boyuta taşımış.

bütün bu soylediklerim online klasmanlar içindir.

• Efsanelermiş la olm konami sen önce Ribéry, Lahm, Lewandowski gibi oyuncuları koyda sonra efsanelere gir. Daha bu adamlarla oynayamıyoruz.

Tam bir leş 160k dan şili ajanı aldım sığır gibi elimde patladi. reus a.sanchez leş bunlar.
    şili ajanını almışsın vidal girseymişin :D a.sanchez için girmem müzayede toptan çıkarsa yedek durur :D
    Oyuna ilkbasladigim gun ilk gelen siyah topum vidal'di :)))
  • disclosure D kullanıcısına yanıt
    aynen çogu bayernli yok tam rezalet efsane efsane baya bi efsane gelicek geçen sene ne güzeldi belli bir sayıdaydı bu sene abarttılar sponsor ayagına
    temiz bana neymar geldi :D cr7 suarez neymar 3 lüsü tam oldu :D
    Senin hucum hattida cok gucuymus ben mkhitaryan ile salah ikilisiyle kanatlarda kosturuyorum oraya neymar-bale yada messi ikilisiyle yurumeye calisiyorum bu haftaki muzayede bana cok uygun ama top acilimlarinda hata yapıyorum bir an once gelsin diye 30 40k kasıp 3 4 top aciyorum basarisizim ama 66 tane top kaldi yarisina yakin acmisim persembeye kadar toplarim gibi gorunuyor ikisinide :D
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.