Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps-4 te arkadaşım bu sabah oyuna girerken uyku sersemi bi şekilde ana hesabının olduğu değilde user1 yazan yere girmiş ordan cıkan pencerelere okey vermiş okuyup anlamadan şimdi CE-39985-4 HATA KODU veriyor çüzümü bilen varmı .arkadaşın moral motivasyon çökmüş durumda bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.iyi forumlar bol siyah toplar dilerim
  • Arkadaşlar rakip bulmada çok sıkıntı var. sizdede öylemi. çok geç buluyor yada hiç bulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Önümüzdeki günlerde efsane oyuncular,artarak devam edecekmiş.

Overmars ve davids'i isterim ben🤗

Ben de ,Ronaldinho,Henry,Hagi ve Puyolu'u bulsam yeter😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Sözleşmenin biteceği son maç final maçı ise adamlar hayvan gibi oynuyor. 5 6 tane attığım finalleri. Bu yüzden kaybettim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen kutusunda günlük gp hediyesini aldım,menüye döndüm gp gözükmediona bile göz koymuş aç konami

• quote:

Gelen kutusunda günlük gp hediyesini aldım,menüye döndüm gp gözükmediona bile göz koymuş aç konami

Hocam bugünkü gp değil fw temsilcisi verdi ondan 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Gelen kutusunda günlük gp hediyesini aldım,menüye döndüm gp gözükmediona bile göz koymuş aç konami

Hocam bugünkü gp değil fw temsilcisi verdi ondan 😀

Aklıma geldi,makinayı açtım direk oraya baktım şimdi ve senin mesajı gördüm :)))

olsun be bi ronaldinho gelse of harika olurdu :D
  • serdo8383 kullanıcısına yanıt
    aslında senin yaptıgın gibi yapmak lazım ama tam kumar oda tahmini ne kadar gp harcamışsındır top açmalara
  • tahmini olarak 4 milyon civarı harcamısımdır 2 ayda ama benim tek avantajım var suan oyuncu yuva sayım 250 oyuncuya ulastı hiçbir açtığım bronz ve beyaz harici silmiyorum inan 1 hafta hergün 7-8 top aç 1 haftada 2-3 siyah yakalarsın adamlar barca ajanına 700 bin gp veriyor 70 tane top açsan hem siyah top olasılığını yukseltırsın hemde belkide 3. 5. açışta siyah yakalar geri kalan gp lerin eline kalır mesala elimde messi yoktu almaya kalksam 1 milyon gp yi gözden cıkarmam gerekirdi top açma yoluna gittim 5 topta geldi yani 50 bin gp ye.neyse iyi oyunlar bol şanslar
  • pes serisini playstation 1 'den bu yana oynayan birisiyim.oyunun tüm serilerini bilirim.Ama ilk defa 2017 yi orjinal aldım online modda hiç tecrübem yok.Bu konu ile ilgili nelere dikkat etmek lazım püf noktaları nelerdir myclap ta takımımı oluştururken nelere dikkat etmeliyim, bildiğiniz sağlam bir rehber var mıdır? Gelecek cevaplara şimdiden teşekkürler...
    Ahahaha cok enteresanmis, neden biraktin ki bence vaktin varsa alabilirdin messiyi neymari, bende dun 7 top actim 60k + bedava gelen fv temsilci birsey cikmadi, matematiksel olarak acayip sacma seyler oluyor %0.7 diyor oysa 101 topun 32 tanesini açmışım 69 kalmis topta bunların ikisi messi ve neymar ama enteresan sekikde %0.7 diyor suanda gerçi buna takılmıyorum % kac olursa olsun sistem belli zaman icinde veriyor top actikca bugun yarin iyi kotu messi yada neymari alacagim ama bu temsilciden kafaya koydum :)
  • ilkayriza İ kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun

1---- maclardan sonra gelen yetenek avcılarına dikkat et onların 5* olanlarını açma biriktir
    2---- hernekadar 2 haftadır canlı güncelleme uğramasada oyuncuların formlarına dikkat et (A: Mükemmel-- B:iyi--- C:normal--- D :kötü E: iğrenç rezalet anlamına gelir kadrolarını form düzeyine göre sec
    3----oyunda hayvani press olduğu için fizik yönü yüksek çabuk oyuncularla oynaman avantaj olur
    4----çaylak mücalesi atarak gp kasabilirsin ama beyaz toptan cıkan oyuncularla bunu yapki as takımın sözleşmeleri eksilmesin çünkü sözleşmeler çok para tutuyor
    5--- görevleri yerine getirdikçe verilen my club sarı paraları harcama onlarla takımına luis enrique simone kloop gibi teknik adamlar alabilirsin.
    6---duvara ve yere yumusak bişeyler koy momentum yüzünden kolu fırlattığında kırılmasın:))
    7---oynadıkça keşfet kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

olsun be bi ronaldinho gelse of harika olurdu :D

Son gelen efsanelerde 50 top açmışımdır tahminen, bunun yaklaşık 35'ini sırf ronaldinho için os ajanından açmışımdır ama gelmedi. Simdiye dek sadece bir kişide gördüm oda sim maçındaydı , yanında da rivaldo vardı 3-1 yenilmiştim :)
    Daha iyi anlatılamazdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Ahahaha cok enteresanmis, neden biraktin ki bence vaktin varsa alabilirdin messiyi neymari, bende dun 7 top actim 60k + bedava gelen fv temsilci birsey cikmadi, matematiksel olarak acayip sacma seyler oluyor %0.7 diyor oysa 101 topun 32 tanesini açmışım 69 kalmis topta bunların ikisi messi ve neymar ama enteresan sekikde %0.7 diyor suanda gerçi buna takılmıyorum % kac olursa olsun sistem belli zaman icinde veriyor top actikca bugun yarin iyi kotu messi yada neymari alacagim ama bu temsilciden kafaya koydum :)

Günde 9-10 top açmak lazım şimdi uğraşırım 50-60 top açarım alamayınca sıkıntı olur GP kasıp gelecek haftayı bekleyeceğim
    Hocam güzel özetlemişsin sağol.

Bi kac şeyde ben sormak istiyorum.
    Bu çöp oyuncuları ne yapalım ?
    Antrenör yapmak ne işe yarar, faydası varmı, yoksa direk serbest mi bırakalım, para kazandırır mi yada.
    Bide sim dediğiniz antrenör mod gibi Bi şey mi ?
    Hangi sekmeden yapıyoruz onu?
    Son sorum, bazi td ler kilitli onları alabiliyor muyuz?

Tşk

normaldir sim modunda rivaldo ve r10 nun oyuncu kartları fazla ve statları uygun oldugu için çok efektif olurlar sim modunda
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    rica ederim yardımcı olabiliyorsam ne mutlu
    çöp oyuncuları antrenör yapabilirsin fakat verimli antreman için mesala slb oyuncusunu antrenor yapıp onuda santrafor oyuncusuna basarsanız antreman puanı düşük olur yani seviye gelişmesi az olur oyuncuları birebir tam bölgesine denk gelen oyuncularla antreman yaptırın beyaz top oyuncuları serbest bırakırsan 170 gp verir bronz olanlar 250 gp gümüşler 500 ve üzeri altınlar 1000 gp civarı paraya dönüşebilir eğer oyuncunun seviyesi yükselirse az da olsa değeride yükselir ama cok büyük bi fark değil.sim tamamen antrenörlüktür yani takım otamatik oynar sen taktik diziliş ve stratejilerle takıma müdahale edersin.kilitli gözüken teknik direktörleri alabilirsin ama my clup parasıyla alabilirsin eğer 250 mac ve üzeri oynadığında o kilit işaret leri kalkacak ve gp ile o teknik direktörleride almanız mümkün olacak.kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.