Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 top deyince bişey oluyor sandım bende 15 açtım 85 kaldı vs diyorlardı 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

-tuş tepkimeleri daha iyi olmuş.anlık tepki veriyo oyuncular.

-kimse bahsetmemiş ama ben söyleyeyim,oyuncular kesinlikle daha seri olmuş.hantallık kalkmış.

-signal iduna parka bayıldım.aynı şekilde anfield öyle. yalnız çimlerde bi gariplik var sanki.bozuk zeminin detaylarını yansitalim derken yeşil zeminin üzerine koyu bi renk hakim olmuş gibi.

Oyunun grafikleri ve uzaktan saha-çim görünümü külliyen ofsayt dostum!

İnan o çamur sahayı görünce midem bulanıyo,

ayrıca geçen seneye göre oyuncu fiziklerini de aşağı çekmişler!..

Biz winning lerde hiç bir zaman grafik aramadık ki!

seriyi bize sevdiren her zaman oynanış taki keyif olmuştur.

bana süper grafiklerle oynanış taki aksaklıklar mı! yoksa vasat veya kötü grafiklerle zevk veren oynanış mı dersen, kesinlikle oynanış derim..

pes 2017 nin benim için 3 önemli sıkıntısı vardı. tuş gecikmesi,hayvani pres, oyunculardaki hantallık!

aşırı saçma pres online klasmanda dün akşam oynadığım 5 maçta gördüğüm kadarıyla devam ediyor.

tuş gecikmesinin önüne geçilmiş gibi! en azından ben bu sorunu yaşamadım.son anda bastığım tuş larda bile oyuncunun kombineyi tamamladığını gördüm.

bir diğeri ise oyuncular olması gerektiği gibi daha seri ve kıvrak olmuş.

kendi adıma konuşursam güncelleme yoğun pres dışında tatmin edici.

• Ya arkadaşlar My clup ta maç yapıyorum bilgisayara karşı her maç 6-7 direğe gidiyor şut sizdede böyle oluyor mu

• sağol dostum önerin için özellikle kaka için koşturucam zaten orta sahada sıkıntım var kanatlar iyi ronaldo vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

sokratis i olan varmı müzayede girdim onun için statları felan baya iyi gözüküyor oyunda performansından memnun olan kullana varmı ?

Hocam bende var,pozisyon almada ve hava toplarında sikintili,iyi yönü ise mücadeleci,ve hizli.Ben onun yerine benatia ve barzagliyi oynatiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mucii

100 top deyince bişey oluyor sandım bende 15 açtım 85 kaldı vs diyorlardı &#128522;

Bu hafta özel temsilcide 101 oyuncu var 101 defa top çevirirsen hepsini almış oluyorsun
  • kanttt kullanıcısına yanıt
    Abi takım levelini düşür ben 4lvl ile oynuyorum hiç arap gelmedi

• sıçraması fena degil 84 barzagli var fakat hoşuma gitti hızı ve top kazanması manolas yerine alıcam manolas için çok basıyorlar müzayedeyelere sokratis daha iyi geldi bakalım 3 yıldız yunan ajanı gelsin denicem fakat level kasma olayı sıkıntı ya 30 a kadar uraş dur
  • bu müzayeden istedigim oyuncuların hepsini aldım sayılır fakat bu level kasma olayı sıktı arkadaş hızlı yolu varmı direk 30 yapmanın asıl gücüne ulaştıktan sonra kolay
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    ben şaşkınlkık içindeyim 5 top açtım 5 . topta messi verdi kesinlikle başka top açmam gerisi cöp
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hadftaki agent da olan, L.MURIEL var SF pozisyonunda eger elinde varsa onu sla oynat her mac gol atiyor ayrica kiyotake de sim de uzaktan sut atiyor cogu gol oluyor bunlarada yonelebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucii

Ya arkadaşlar My clup ta maç yapıyorum bilgisayara karşı her maç 6-7 direğe gidiyor şut sizdede böyle oluyor mu

Direk olayı oluyor ama esas kaleci kurtarışları sorun bence. Acayip topları çıkartıyorlar. 7 şutta 6 yada 10 da 8 kurtarışa çok denk geldim. Geçen sene kaleciler tırttı bu sene de abartmışlar biraz.

• serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Kıskandım hocam seni biz reus aciyoruz sen messi, hayirli olsun darisi basimiza :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

sıçraması fena degil 84 barzagli var fakat hoşuma gitti hızı ve top kazanması manolas yerine alıcam manolas için çok basıyorlar müzayedeyelere sokratis daha iyi geldi bakalım 3 yıldız yunan ajanı gelsin denicem fakat level kasma olayı sıkıntı ya 30 a kadar uraş dur

Barzagli bana Gore siyah top sayılır hocam.Level kasma olayı aslında daha iyi,mesella 3 yıldızlı takımınız varsa muzayededen aldığınız oyuncuları o takımda tutabilirsiniz,ayrica leveli dusuk olduğu için toplu şekilde sözleşme yaparsanız oyuncu bayağı ekonomik oluyor.

• aynen ekonomik oluyor zaten öyle yapıyorum level 3 te auba hazard vertonghen rooney payet gibi istedigim sarılarla öyle takılıyorum :D fakat bazen takım sapıtıyor ondan kötü oluyor
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    hocam eminim 3-5 top sonra sende açacaksındır kolay gelsin:)
    İşteyim, işim bitince 2 saat falan kasacagim gp 35k vardi 50 yaparim gece senin icin 5 top acacagim sansina :)))
  • oyun artık 5 yıldız scout vermemeye başladı verdigide ya hollanda ligi oluyor ya da kaleci
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    hocam şaka bi tarafa eğer cidden benim şansıma açarsan her topta siyah cıkar çünkü ben bu sene inalılmaz ballıyım 30-32 tane siyah top oyuncum var hep uğraştırmadan üzmeden kolay bi şekilde açıldı.ne diyelim messin şimdiden hayırlı uğurlu olsun:))
    hepsini top açarak mı kaptın
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.