Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ anolog gittiğin yöne sol analog ne tarafa yapacaksan aşağı yada yukarıya yaptımı olay tamamdır basit bir hareket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hareketide oyunda en rahat yapan tartışmasız bale dir. Bir gelmedi bale bana keyif alıyorum bale ile oynayınca

• quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Bu hareketide oyunda en rahat yapan tartışmasız bale dir. Bir gelmedi bale bana keyif alıyorum bale ile oynayınca

Bu hareketi en iyi Messi yapıyor, ayağından hiç açmadan ve çok hakim yapıyor, genel olarak skilleri en iyi şekilde yapan Ronaldo ve Neymar, skill sonrası hız patlamasıyla topu atıp geçtiği için her yönden Ronaldo çok müsait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 13 Kasım 2016; 17:16:47 >

• Yedeklerdeki oyuncularında takım uyumu artıyor mu sadece ilk 11'le maç yaparken?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokhanalkan07 G kullanıcısına yanıt
    Elimde lmf ajani var. Wsetham ajani gelirse payet geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Elimde lmf ajani var. Wsetham ajani gelirse payet geliyor.

abi ilk okuyuşta imf ajanı gibi okudum:D

dedim napacak imf ajanını

• Arkadaşlar hep sunucu ile bağlantı kesildi hatası alıyorum ne yapmam gerekeni bilen biri var ise yardımcı olur mu, modem ps4 yanında lan kablosuda takılı, port ve dmz açık anlamadım ki neden oluyor, b kadar düşecem myclub online maç yapamıyorum düzelene kadar online musabaka giriyorum en azından ordan atsın

• Football Always kullanıcısına yanıt
    YouTube kanalının adını verirsen eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

YouTube kanalının adını verirsen eklerim.

İmzamda mevcut dostum

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    O herkesin başına geliyor. Takma kafana ben tişörtü. Yırttım. Olan bana oldu 😄

• Etme bulma dünyası peskolik61 korkakça oynarsan konamide seni cezalandırır hahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat demirhan

Etme bulma dünyası peskolik61 korkakça oynarsan konamide seni cezalandırır hahaha

Kardeşim bu benim yeni olan birşey değil oyunun başından beri böyle , korkarak derken :) maçın başından beri oyunun zahafını kullanıp kayarak oynayan sensin dk 85 olmuş buz patenini 5 dk daha oynatmadım diye mi korkak olduk dön kendine bak :)))

• Kayarak ben ? Yukarda ALLAH var 2.golu yedikten sonra kari gibi defansta top çevirdiğin zaman kaymaya başladım oda senin cirkefligine karşılık

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat demirhan

Kayarak ben ? Yukarda ALLAH var 2.golu yedikten sonra kari gibi defansta top çevirdiğin zaman kaymaya başladım oda senin cirkefligine karşılık

O zaman şöyle diyelim kim yalan konuşuyorsa gondiklesinler içimiz rahat olsun sende ki yüzsüzlükte kimsede yok , oyunu çirkinleştiren sensin hiçbirşey yazmadım buraya geldin sen yazdın zorla madara olmak için :) bir dahakinde adam gibi oynarsın sanada öyle davranırlar benden geçtin artık yensem bile engelledim seni zevk almadığım maçlara sonuça bakmadan engellerim 2 pas yapamadık kaymandan , her neyse konuyu kirletmeye değmez bu mevzu iyi oyunlar sana kardeş

• Kabloda sorun var

• Beyler manasi olmayan bir tartisma icindesiniz birbirinizi uzmenin anlami yok, o kaymis bu makas almis, keyif almaya caba gosterin, ayni forumu kullaniyorsunuz biriniz alttan alin kapansin gitsin, bugun elemanin biri geldi 30 dakikada 4 tane sıvadım, kotu bir oyuncu diyemem ama iyide degil, ikinci yari basladi adam durmadan kayiyor 9 kisi kaldi 75. dk civarinda oyunu hukumsuz yapti, simdi bu adama kufur etmek yerine icimden dedim ki, ulan sen bu adama 4 tane atmissin adam belli ki çaresiz kalmis ugramis oldugu tecavuzun de farkinda, efendi adam olunca gol atamiyorum bari serefsizlik yapayim algisi yaratmissin, mac boyunca bir iguananin yapmasi gereken herseyi yapmis, sonucta oda bende biliyorum ki, macin bir galibi var, bazen bu sekilde yaklasmak fena olmuyor, bu arada şu galler ajanının ortalamasini bilen var mi kaca gidiyor daha bir gun var 1. turun bitmesine adamlar 200k atmis bu nedir arkadas ya :)
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    Hocam Galler'i iki haftadır takip ediyorum. 350 ile 550 arası gideri var.Genelde 400 üstü...

• BK2016 B kullanıcısına yanıt
    Vay arkadas ya, su oyunda 160k ustunde bir para tutmuslugum yok, adamlar 500k falan biriktiriyor boyle bir sabır yok gerçekten. tesekkur ettim hocam bilgi için.
  • Foruma yazamayan bir arkadaş özel mesaj atmis, xbox 360 ile sunucuya baglanamamis bu sorunu yasayan var mi aranizda bugun?
  • ben pes 2016 oynuyorum bu oyuna para veren varmı yoks a
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.