Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aubameyangı kastım 49 seviye ulastı hızı ve patlama gücü 99 oldu fakat kaplumbağa gibi yavaş defens oyuncuları bile yetişip ayağından top alıyor.bu nasıl bir tezat anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

7 de stabil kalıyor ise gayet guzel degil mi hocam bence deger gibi

Canlı güncellemeye girmediği için her zaman iyi gelmeyebilir a veya b olsa 10 maçın 7 sinde formda gelir c olduğu için 10 maçın 5-6 maçta formsuz gelme ihtimali olabilir başka bir sol bek yoksa almaya değer güncel takımlardaki sol beklere bak alma ihtimalin düşükse o zaman alaba yi al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam layun hızlı ama defans ozelligi cok dusuk layunu alternatif yapmak istiyorum bunun yanında hem hızlı hemde defansif olarka iyi ne onerebilirsin?
  • kanttt kullanıcısına yanıt
    Hahahahaha güzeldi

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    1. O tarz dükkanlardan verilen hiçbir üründe fatura olmaz yurtdışından getiriyorlar.
    2. Artık key kağıdı çıkmıyor myclub'a girince aktif oluyor hediyeler
    3. Sorun olmaz bozulana kadar oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat demirhan

1. O tarz dükkanlardan verilen hiçbir üründe fatura olmaz yurtdışından getiriyorlar.

Sağolun hocam. Bi ara zaten metal kutulu sürüm olan bundan alam diyodum bitmişti. Bu baya bi tesadüf oldu oldu. Kolleksiyon edition:)
    Hocam yeni mycluba başlayacağım. Diğerl myclubları oynadımda 2017'de başlarken dikkat etmem gereken td olsun vs var mı sizce?

• quote:

Anladim hocam layun hızlı ama defans ozelligi cok dusuk layunu alternatif yapmak istiyorum bunun yanında hem hızlı hemde defansif olarka iyi ne onerebilirsin?

Felipe Luiz var bende çok iyi fizik filan yerinde savunması da iyi kondisyon iyi form durumu 7 sanırım

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Kutu benimde hoşuma gitti. Vallahi ilk etapta sana vereceği coinsleri harcama yönetim becerisi yüksek bi td al tavsiyem zidane audrandi sanırım ismi md white yazar zaten kulübünde onun haricinde vereceğim başka bir bilgi yok kafana takılan birşey olursa sorarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Murat demirhan

Sağolun hocam. Bi ara zaten metal kutulu sürüm olan bundan alam diyodum bitmişti. Bu baya bi tesadüf oldu oldu. Kolleksiyon edition:)
    Hocam yeni mycluba başlayacağım. Diğerl myclubları oynadımda 2017'de başlarken dikkat etmem gereken td olsun vs var mı sizce?

sunu kesinlikle yapma diyeceğim bişey var eminim herkes aynı hataya düşmüştür 4 yıldız 5 yıldız gelen yetenek avcılarını ne olursa olsun acma bekle elinde biriksin 15-20 gün sonra müzayedelere girer güzel bi kadro kurarsın ama en temel şart yetenek avcılarını açma biriksin.2. olarak online klasmanda ilk 10 macın cok önemli sakın kadron tam olmadan maclara girme cunku millet kastı suan cogu kadrolar galaksi takımları gibi önce kadronu kas ve unutma oyuncuların formları cok önemli elinde ronaldo olabilir ama form duzeyi D veya E ise karşısına gelen form düzeyi A-B olan hergangi bi 2. lig oyuncusu bile ronaldoyu madara eder onun için maçlardan önce takımın form düzeylerine dikkat et 3. olarak gereksiz yere top açıp para harcama gp lerini kas yakında şampiyonlar ligi gelir guzel oyuncular açarsın.benden bu kadar iyi oyunlar

• Arkadaşlar error 80710b24 ps3 bu hatanın çözümü nedir

• 80710723 hatası veriyor şimdide hiç bağlamıyor cihazı internete ne yapmalıyım

• serdo8383 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bunu dikkat edeceğim.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Tam messi için 341 bin verip sğa alıyordum biri beni geçti. 4 bin fazla vermiş. iyi ki geçmiş. messi nin vucut kontrol temsilcisi geldi. onunla gelen adamları 35 bin gp ye aldım. messi beleşe geldi. 1 haftadır oynuyorum. messi bu sefer olmuş . süper oynuyor.
  • kanttt kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen yıl herkesi aldım Messi berbattı. Bu yıl efsane oynuyor.. Çok güzel yapmışlar.. Vücut Kontrolü + Sol ayak + kuzey güney amerika var. eğer sğa+vucut kontrolu+sol ayak kombını ile alabılırsem. kuzey guney amerıkayı aguero ıcın kullanacagım 5* bitiricilik eksik sadece..
  • quote:

filipe luis çok iyi @istanblue001 hocam yazmış.

altın top olarak azpilicueta ve tremoulinas'ı söyleyebilirim.
    Eliseu da bunlara göre bir tık defansı aşağı olmakla beraber sağlamlık form ve şut özelliği olarak iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 12 Kasım 2016; 22:21:19 >
  • squillacci kullanıcısına yanıt
    felipe luis hızlımı peki hocam malum adamlar orta kafa gol yapıyor kanatlardan
  • quote:

felipe luis hızlımı peki hocam malum adamlar orta kafa gol yapıyor kanatlardan

hızlı tabi hocam hız 86 patlama 82 dayanıklılık 88
    ayrıca savaşçı ruh ve adam markajı kartı var. dediğin bütün özellikler toplanmış anlayacağın .
    geçen sene vardı kadromda bu sene savunma özellikleri daha da iyi.
  • Bedava 3 ajan Fiziksel Temas - GF - Arjantin Ligi geldi ve TEVEZ benim oldu.
    6.000 GP'ye diğer oyuncuları elimdeki tek ve iki yıldızlı ajanlarla aldım.
    İlk kez sevindim iyimi.

• hocam dayanamadım defanstan 17 tane top açtım 3 sarı kalanı gumus geldi sarılardan ikisi azpilicueta ve alex sandro hangisini oynatmami onerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demoniz3D -- 12 Kasım 2016; 23:20:23 >
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    ispanya ligi de işine yarar. takip et bence.
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.