Şimdi Ara

Ps4 Pro Alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 55 inc 150 ekran 4k hdr tv ye sahibim ps4 pro mu almaliyım xbox series s mi oyuna para vermek istemiyorum ps alirsam ps lus alip kullanmayi dusunuyorum ps plus ile butun oyunlar oynayabiliyormu

Tavsiyeniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps plus deluxe kütüphanesinde daha kaliteli oyunlar var. Daha once hic ps exc oynamadiysaniz ps4 pro alin

• Herşeyden önce biri yeni nesil diğeri eski oynayacağınız oyunlar özellikle üst düzey AAA kalitesinde olmasını istiyorsanız kesinlikle PS4 pro exlusive de başka alternatif yok ikinci konsol ise tamamen yeni nesil bir cihaz donanım herşeyi ile pro cihaz a fazlası ile fark atar game pass gibi bir nimet mevcut M2 ssd ile saniyesinde oyunlara erişim sağlarsınız tamamen yeni nesil bir cihaz FIFA forza horizon 5 flight smilator gibi tüm yeni nesil oyunları oynayabilirsiniz bu tamamen sizin hangi tarz oyunları oynayacaginiza bağlı exlusive takintiniz varsa tek alternatif PS4 pro ben yeni nesil olsun ileriye dönük bir cihaz alayım gamepass kutuphanesi fazlası ile işimi görür derseniz tartışmasız Xbox series S derim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PS4 PRO + PS PLUS Deluxe ile önce oyunlar bitirilir. Sonrasına bakılır.

• SayınOzi kullanıcısına yanıt

Evet ilk defa alacağım oyuzden ps4 pro alayim diyorum hangi modelini almam gerekiyor farkedermi

• TechVET kullanıcısına yanıt

Bende öyle dusunuyorum ps4 pro 2 el alirken nelere dikkat etmek gerekir model farkedermi

• haktan24 kullanıcısına yanıt

Ps4 pro dan yanayim suan da

• Femtopat F kullanıcısına yanıt

İlk serisi sesli çalışıyor diyorlar. Ben tecrübe ettim, öyle bir ses yoktu. 2. serisinde ses yok diye biliyorum(7116B yanılmıyorsam).

• Teşekkürler bende biyerde bu modeller i alın diye görmüştüm nasip olursa 2 kollu ps4 pro almayı ve ps plus uyeligiyle oynamayi planliyorum

• Şu zamanda bence ps4 pro almak yerine xbox series s almak daha mantıklı. ps4 deki işlemci çok eski ve güçsüz. series s ile yeni çıkan oyunları da oynarsınız

• Bazı begendigim oyunlar ps de yok bazılarıda xbox da 1 sefer alıp uzun yillar kullanmak istiyorum bide tv nin 4k olması sebebiyle ps4 pro ya bakmistim ama kararsiz kaldim simdi

• Uzun yıllar kullanım için PS5 alın imkan varsa maddiyat olarak... PS4 Pro kullandım ilk çıktığında ön siparişle almıştım. Fan sesinden yılmıştım. Ayrıca eski nesil bir cihaz. Maddi imkan yoksa Pro alınabilir.

• ps4 pro+ ps plus extrayı patlatın keyfinize bakın. en kral oyunları oynarsınız, ps5 almak gereksiz

• Soru ekleri ayrı yazılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro almaya karar verdim ps5 çok pahalı ps4 benim işimi görecektir

• Alınmaz.

10 yıllık mimari, uçak motoru gibi ses, uzun yükleme bekleme süreleri.

Series S almak daha mantıklı.

• Femtopat F kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçeniz ney ise ona göre hareket edin belliki PS4 pro dusunuyorusunuz 7116b sürümden assagisini almayın cihazın açılmamış tamir olmamis olmasına dikkat edin ikinci elde ürünler bomba gibi bilginiz yok ise araştırın tam kararınızı verin ve alın series S de exlusive sadece forza Halo tarzı oyunlar var ancak PS4 kanadinda bir dünya exlusive oyun mevcut ve yeni PS plus üyeliği ile bir çok oyun mevcut şimdiden hayırlısı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu saatten sonra yeni nesile geçmenizi tavsiye ederim. Eski nesil adı gibi eskidi çünkü. Playstation 5 güzeldir ancak bütçeye uygun bir şey bakıyorsanız series s.

• Ps deki oyunlar bana göre

• PS4 pro vardı bende sesi yüzünden sattım, 6 ayda bir içini açıp macun sürmekten gına geldi. Prolarda soğutma bloğunda sorun var. İçini açtığımda nasıl bir sorun olduğunu fark etmiştim ama uzun zaman oldu hatırlayamıyorum. Sanırım soğutma bloğu işlemci üzerine tam oturmuyordu. Bu yüzden macun kuruyup ısınma problemi ve yüksek fan sesi oluşuyordu. Tabi bu benim gözlemim. Ben ps1 den beri evimde konsol vardır. hatta ateri sega vs. Bir ara uzun süre boşluk verdim ps2 den sonra o ara xkeyli bir xbox 360 aldım birdaha ps almam dedim. arayüz kullanım vs her konuda psden daha iyiydi. Sonra pro aldım şu anda konsol pc ne varsa sattım. Sana şunu al diyemem ama dediklerimi göz ardı etme:D ses seni aşırı derece rahatsız edecek benim cuh7116 modeliydi ilk çıktığında bunlar sessiz dediler aldık ama pek sessiz değilmiş :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.