Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne abi dalga mı geçiyorlar ne biçim oyun bunlar
  • Temmuz içeriği yine berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, PS4 için plus alıcam US almayı düşünüyorum. Bizim kartları kabul etmiyor US psn, bende Amazonda aşağıdaki kodu almaya çalışıyorum fakat adres yedirmem lazım. :D Sorun olur mu acaba. ? Eğer sorun olmuyorsa bana bir US adres için yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Merhaba, PS4 için plus alıcam US almayı düşünüyorum. Bizim kartları kabul etmiyor US psn, bende Amazonda aşağıdaki kodu almaya çalışıyorum fakat adres yedirmem lazım. :D Sorun olur mu acaba. ? Eğer sorun olmuyorsa bana bir US adres için yardımcı olurmusunuz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_50915044/tm.htm bu konu yardımcı olabilir
  • benim bir sorum olacak plus ile ilgili.plus üyelik almak istiyorum ama kredi kartı bilgilerimi paylaşmaktan çekiniyorum açıkcası.bazen denk geliyor görüyorum hesap bilgileri çalındı felan diye.o yüzden biraz çekiniyorum.acaba elimde bulunan kredi kartına ek kart açsam açtığım ek kart bilgileriyle ps plusa üye olabilir miyim ? ve yine olurda çalınırsa ek kart bilgilerini ele geçirenlerin işine yararmı bu ? sonuçta ana kartımdan farklı olduğu için sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ama tam bilmediğim konular bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Merhaba, PS4 için plus alıcam US almayı düşünüyorum. Bizim kartları kabul etmiyor US psn, bende Amazonda aşağıdaki kodu almaya çalışıyorum fakat adres yedirmem lazım. :D Sorun olur mu acaba. ? Eğer sorun olmuyorsa bana bir US adres için yardımcı olurmusunuz.

Sorun olmaz,internetten bi adres bulabilirsiniz

• Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    google'a amerika turkiye konsoloslugu yazip cikan adresi girin :) ben oyle yapmistim, simdiye kadar hic sorun cikmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

ek kart değil de sanal kart oluşturup (limitini istediğin kadar belirle) satın alabilirsin,daha sonra banka hesap bilgilerini silebilirsin.
  • Towerfall benden atari kasedini kaybedenlere gelsin

• quote:

benim bir sorum olacak plus ile ilgili.plus üyelik almak istiyorum ama kredi kartı bilgilerimi paylaşmaktan çekiniyorum açıkcası.bazen denk geliyor görüyorum hesap bilgileri çalındı felan diye.o yüzden biraz çekiniyorum.acaba elimde bulunan kredi kartına ek kart açsam açtığım ek kart bilgileriyle ps plusa üye olabilir miyim ? ve yine olurda çalınırsa ek kart bilgilerini ele geçirenlerin işine yararmı bu ? sonuçta ana kartımdan farklı olduğu için sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ama tam bilmediğim konular bunlar

Arkadaşın sana kart önerisine farklı bir öneride ben vereyim: ön ödemeli kartlar. İninial veya paypal nakit kart. Bu kartlarla tr psnde alışveriş yapabilirsiniz. Ne kadar emek o kadar köfte mantığıyla çalışıyor. İçerisinde olmayan parayı harcayamazsınız, bakiye eksiye düşmez. Çalınsada sizi borca sokamaz.

• frenzy kullanıcısına yanıt
    biraz baktım bu daha iyi bi seçenek gibi geldi.şimdi ben direk ptt ye gidip200 lirayı peşin verince bana 200 lira yüklü halde bu kartı mı verecek ? alır almazda psn plus kaydı için kullanabilecekmiyim ?
  • quote:

biraz baktım bu daha iyi bi seçenek gibi geldi.şimdi ben direk ptt ye gidip200 lirayı peşin verince bana 200 lira yüklü halde bu kartı mı verecek ? alır almazda psn plus kaydı için kullanabilecekmiyim ?

Ben bir seneyi aşkın süredir ininal kartı kullanıyorum, çıktığından beride paypal nakit kartı.
    5 lira kart ücreti var satın alırken. Ayrıca aylık 1 lira kesintisi var kartın. Yani satın aldığınızda 5 lira tek seferlik ve 1 lirada o ay ki ücreti keser. 200 yükletirseniz 200 - 6 = 194 lira kalır bakiye. Kartı satın aldıktan sonra sitesine girip kullanıma açıyorsunuz. Aylık bir lira kesinti içerisinde bakiye olursa kesiliyor, eğer kesinti tarihinde kartta para yoksa bakiyeden alamıyor. Alamadığı ücretleride biriktirip sonradan almıyor. Yani karta harcayacağınız kadar para yüklerseniz aylık 1 lira vermemiş olursunuz.
    Evet, kartı kullanıma açtıktan sonra tr psnden plus alabilirsiniz ben plus ve oyunları ininal ile yapıyorum. Ayrıca amazon, dx, alibaba gibi sitelerdede geçiyor. A101, Bim gibi mastercard geçen pos makinelerindede kullanabilirsiniz.
    Ekleme: hocam pttden gişeden işlem yaparsanız yüzde 1 kesinti olur. Yani işlemi ptt görevlisine yaptırırsanız 100 lira yüklemenizde 99 lira yansır.
    Ama pttmatikten kartı takar (şifresi kartın ön yüzünde bulunan 16 haneli rakamın son 4 hanesi - şifreyi ptt matikte değiştirebilirsiniz) ve siz işlemi yaparsanız kesint olmaz. 100 yatırırsanız 100 lira yansır bakiyeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 28 Haziran 2014; 13:50:28 >

• Oyunlar Çarşamba gelecek değil mi beyler direk 1'inde koymayacaklar galiba. Psn saat kaçta yenileniyordu Çarşamba günü?

• infamous second son almayı düşünüyorum ne dersiniz parasının hakkını verir mi?
  • 4 gün 11 saat soran yeni oyunlar gelecek http://tr.playstation.com/playstationplus/ buradan süreyi takip edebilirsin
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    Veriyor.
  • Her ay 2 oyun olayına sevinenlerdenim . Fakat towerfall denen oyunu oynayıpta kesinlikle ps4 üme yazık edemem. Bu nedir aga , nasıl bi sergüzeştliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

infamous second son almayı düşünüyorum ne dersiniz parasının hakkını verir mi?

Benim gibi oyunda sürekli yeni bişeyler arıyanlardansan ikinci el al fazla para verme. Bu oyun kötü demek değil infamous hiç bir zaman bana hitap edemedi bunu 3. oyununlada kanıtladı. 3'ünüde aldınmı evet. Bitirebildinmi hayır.

• arkadaşlar selam,

hangi kartlar ile psn plus satın alınabiliniyor ? Akbank olur mu ?
  • Son 2 Gün kalmış bakalım yeni oyun neler olacak inşallah güzel bir oyun olur
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.