Şimdi Ara

Amazon.com'dan PSN Card almak isteyenler içeri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
31
Favori
40.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • US hesabı üzerinden daha ucuza oyun alanlar için.

Önceliklewww.amazon.com adresine giriyoruz.

Search yazan kısımda

Sony Playstation Network Card online game code

Yazıp "BUY AND GET CODE" kısmına giriyoruz.

Sonraki ekranda kredi kartı yada sanal kart bilgilerimizi giriyoruz.

Asıl sorunlu ekran karşımızda (Gerçekten Amerika'da yaşıyormuyuz :) )
    Adres olarak çakma olaraktan
    ANCHORAGE
    ANCHORAGE
    Alaska, AK 99501
    United States
    Phone number. : 55555555

bilgilerini giriyoruz, adres satırlarını girdikten sonraki ekranda

Adres, ödeme tutarı, alınan ürün ekranı onayı çıkıyor. "Complete Purchase" ile onaylıyoruz.

Kod bizimdir.

EDIT : SADECE US PSN İÇİN GEÇERLİDİR BU KOD (UNUTMAYALIM EN UCUZ OYUNLAR US PSN DE DİR.)
    US PSN RULEZ

20 Dolarlık kart için toplamda 35 TL tutar ödedim ayrıca. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 21 Temmuz 2011; 11:23:49 >

• amerika dışına kayıtlı kredi kartları sorun çıkarmıyor sanırım. teşekkürler
  • deneyelim akşam :)
  • Saolun böyle yaparım artık.
  • Herşeyi tamamlarım son işleme geldim yüklenme ekranında kaldı şu yazı var ekranda 'Your order is being processed. Please do not close this page or click the back button on your browser.
    This will usually take less than a minute.'

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Herşeyi tamamlarım son işleme geldim yüklenme ekranında kaldı şu yazı var ekranda 'Your order is being processed. Please do not close this page or click the back button on your browser.

yeni sekmede amazon.com'u açıp sağ üstte "hello, yasin" yazan yerden your orders kısmına gir. orada görünüyorsa kart almışsındır yoksa bir sorun çıkmıştır bir daha almayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Herşeyi tamamlarım son işleme geldim yüklenme ekranında kaldı şu yazı var ekranda 'Your order is being processed. Please do not close this page or click the back button on your browser.

yeni sekmede amazon.com'u açıp sağ üstte "hello, yasin" yazan yerden your orders kısmına gir. orada görünüyorsa kart almışsındır yoksa bir sorun çıkmıştır bir daha almayı dene

Kartta sorun çıkmış sanırım yarın sabah denerim tekrardan teşekkürler.
  • myresistance

Ellerine sağık..Bırcok kısı faydalanıyor yazdıklarından ancak tesekkur yazmamıs ...Ben hepsı adına yazayım:)

Tesekkurler
  • 20 dolardan aldım sorunsuz...

Ancak sımdı 50dolar denedım..Baya bır beklettı ..sonra reorder yapmayın bazı ıslemler uzun surebılıyor dedı..

Edit : open order olarak beklıyor ...Yanı ıkıncı alısverıste extra verıfıcatıon yapılıyor anladıgım kadarıyla 4 saate kadar surebılır dıyor....

Bakalım ne zaman sonuclanacak...Sorun yok cunku parayı cekmemıs ınceleyıp tamamlayacaklar ..Sanırım sanal kart oldugu ıcın dıkkatlı davranıyorlar...Anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 15 Eylül 2013; 16:57:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

20 dolardan aldım sorunsuz...

Ancak sımdı 50dolar denedım..Baya bır beklettı ..sonra reorder yapmayın bazı ıslemler uzun surebılıyor dedı..

Isın kotusu eskı alısverıslerımde 2 alısverısımı goruyorum (20 ve 50 yı) belkı de ıslem tamam ancak son aldıgım 50dolarlık urunun kodu nu gormem ıcın ne yapmam gerekıyor??

Edit : open order olarak beklıyor ...Yanı ıkıncı alısverıste extra verıfıcatıon yapılıyor anladıgım kadarıyla 4 saate kadar surebılır dıyor..

hocam, bazı arkadaşlar 2 kartı sorunsuz aldıklarını ama 3. kartı denediklerinde bekletme sorunu ile karşılaştıklarını yazmışlardı.. öyle bir durum olabilir seninki de.. sorun halloldu mu ? çünkü genelde orada 4 saate kadar ama genellikle bir saatten kısa sürede sorun çözülebilir diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Isın kotusu eskı alısverıslerımde 2 alısverısımı goruyorum (20 ve 50 yı) belkı de ıslem tamam ancak son aldıgım 50dolarlık urunun kodu nu gormem ıcın ne yapmam gerekıyor??

Edit : open order olarak beklıyor ...Yanı ıkıncı alısverıste extra verıfıcatıon yapılıyor anladıgım kadarıyla 4 saate kadar surebılır dıyor..

hocam, bazı arkadaşlar 2 kartı sorunsuz aldıklarını ama 3. kartı denediklerinde bekletme sorunu ile karşılaştıklarını yazmışlardı.. öyle bir durum olabilir seninki de.. sorun halloldu mu ? çünkü genelde orada 4 saate kadar ama genellikle bir saatten kısa sürede sorun çözülebilir diyor.

:))

Nereye gıtsen bulur yardıma kosarım dıyorsun:D

Aynen sorun yok..sadece extra verıfıcatıon yapacaklarmıs..Yapsınlar bakalım..Tesekkurler guzel arkadasım

• quote:

:))

Nereye gıtsen bulur yardıma kosarım dıyorsun:D

Aynen sorun yok..sadece extra verıfıcatıon yapacaklarmıs..Yapsınlar bakalım..Tesekkurler guzel arkadasım

ne demek hocam, rica ederim.. zamanında gerek senden diğer arkadaşlardan büyüklerden az yardım almadık :) hem zaten forum dediğin böyle olmalı değil mi :) ben de düşünüyorum aslında bir 50$ (PSN plus için) ama acele de etmek istemiyorum.. sonuçta PS4 elime geçesiye (ABD siparişini iptal etmezsem) en az 2 ay var.. aslında tam 2 ay sonra bugün kargoluyorlar :) vay be :) heyecanlandım şimdi :)
  • quote:

ne demek hocam, rica ederim.. zamanında gerek senden diğer arkadaşlardan büyüklerden az yardım almadık :) hem zaten forum dediğin böyle olmalı değil mi :) ben de düşünüyorum aslında bir 50$ (PSN plus için) ama acele de etmek istemiyorum.. sonuçta PS4 elime geçesiye (ABD siparişini iptal etmezsem) en az 2 ay var.. aslında tam 2 ay sonra bugün kargoluyorlar :) vay be :) heyecanlandım şimdi :)

:)))))))))))

Eksık olma...Valla sabrına hayranım...Gunler gecmeyecek su f14'kadar sen 2 ay bekleyeceksın..
  • quote:

Edit : open order olarak beklıyor ...Yanı ıkıncı alısverıste extra verıfıcatıon yapılıyor anladıgım kadarıyla 4 saate kadar surebılır dıyor....

Bakalım ne zaman sonuclanacak...Sorun yok cunku parayı cekmemıs ınceleyıp tamamlayacaklar ..Sanırım sanal kart oldugu ıcın dıkkatlı davranıyorlar...Anlamadım..

Bende önden deneme amaçlı 20 dolar aldım. Problem yok arkasına 50 dolar denedim. Sana yaptığı muameleyi banada yaptı Yenercim Beklemedeyim
  • quote:

Eksık olma...Valla sabrına hayranım...Gunler gecmeyecek su f14'kadar sen 2 ay bekleyeceksın..

ben PS3te FIFA 14 için siparişimi verdim :) FIFA 14 o kadar beklenir mi hiç :) PS4 gelince de zaten her şey aktarılabildiği için uygun bi vakitte PS4e de FIFA14 alıp (inşallah şu 10$ ekstra ile PS4 versiyonuna geçiş mümkün olursa beklemeden) artık yoluma PS4 ile devam ederim :)
  • Bende de 2. 20 dolarda beklemeye aldı ne zaman verecekler kodu bilgisi olan var mı daha 3. 20 doları almak gerek :)
  • quote:

quote:

ben PS3te FIFA 14 için siparişimi verdim :) FIFA 14 o kadar beklenir mi hiç :) PS4 gelince de zaten her şey aktarılabildiği için uygun bi vakitte PS4e de FIFA14 alıp (inşallah şu 10$ ekstra ile PS4 versiyonuna geçiş mümkün olursa beklemeden) artık yoluma PS4 ile devam ederim :)

Ya diyorum mumkun degıl...Helekı senın cok aktıf bır fut'cu oldugunu bılıyorum ondan sasıyorum:) şaşıyordum dıyelım:) az kaldı az bı cıksın f14 2 ay cabuk gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

Bende önden deneme amaçlı 20 dolar aldım. Problem yok arkasına 50 dolar denedim. Sana yaptığı muameleyi banada yaptı Yenercim Beklemedeyim

50 dolarlık code 'mu kalmadı kı:D

kesın 4 saatın sonunda yazarlar ..once sonuclanmaz..
  • Adamlar Please do not re-order this item demişler hadi 2. si gelecek 4 saatten önce 3. de sıkıntı yaratmasınlar bu sefer patlmasın elimizde bilgisi olan var mı?
  • Tamamdır...Yenı yapacak arkadaslar KORKMASIN!!

1.Alısverısımde code hemen geldı..
    2.alısverısımde 1 saat beklettı ama code geldı..
    3.Sımdı ucuncu 1.10 dk beklettı

4.yu de aldım..Aynı arkadaslar sıtede sıkıntı yok sadece son dk ya bırakmayın zaten sıte onay verınce maılınıze dusuyor code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 15 Eylül 2013; 21:18:36 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.