Şimdi Ara

Ps4 Oyun Sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ps4 için 4 oyun arasında önerilerinizi bekliyorum. Nedenlerini yazarsanız sevinirim :)

Bloodborne - Destiny - Mortal Kombat X - Battlefield Hardline :)

Aslında Bloodborne ve Mortal Kombat X 'i daha çok tercih ederim.

Teşekkürler :)

• Her biri farklı tür oyun senin hangi tür sevdiğine bağlı. Eğer fikrin yoksa ve deneyerek başlamak istiyorsan youtube'dan gameplay videoları izleyerek karar vermeni öneririm tabi bana kalsa Bloodborne :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne iyi gider gibi. Hem konsola özel hem de uzun süre oyalar seni. Gerçi yükleme ekranlarından şikayet edenler de var ama, gene de yorumlar olumlu yönde.
  • Ben hardline degil ama bf4 alirdim niye savasciyim da ondan
    Destiny pek önermem ya realiteden çok uzak ve izledigim kadariyla herkes benzer silahlar kullaniyoru
    Mortal kombat cok kanli kandan bem cok tiksinirim ama tiksinmezsen güzel oyun
    Bloodborne sanırım single bir zombi oyunu bu tür oyunlardan prototype haric nefret ederim ama millet cok seviyor

Sonuc destiny alma siradanlasti
    Hardline alma bf4 daha iyi
    Mortal kombat bloodborne sana kalmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WorldOnDenizli kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,

Bölüm kuralları madde 8) ­ Basit sorularınız için yeni konu açmak yerine sorularınızı mevcut konularda dile getirmeye çalışınız. Oyunlarla ilgili geçemediğiniz bölümlerde, mevcut oyunun Ana Konusunda yardım almaya dikkat ediniz. Arama yapmadan konu açmamaya özen gösteriniz. Bu tür konular kilitlenip mevcut ana konulara yönlendirilebilir.

İlgili Link :http://forum.donanimhaber.com/m_37480580/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.