Onbaşı
27 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ipadimi 2 senedir kullanıyordum, sanırım 3 kere icloud hesabı açmıştım. Bugün kasmaya başladı, tüm içerikleri ve ayarları sil seçeneğini seçtim. Daha sonra açıldığında Yeni hesap oluşturdum , Tam ana ekran gelecekken İcloud hesabı oluşturulamaz şeklinde bir şeyler yazdı ekranda. sonra tekrar denedim ve yine olmadı.Daha sonra eski hesabıma girmeye çalıştım her seferinde aynı şeyleri dedi. Sonra bilgisayardan yeni hesap açıp ipadden gireyim dedim, bu sefer de aynılarını dedi. daha sonra ise tekrar kapatıp açtım, bu sefer tam kaydırdım hello yazısını, bu sefer de nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde görme engelliler için ses olarak söyleyen şey ( sanırım adı voice over) açılmış. Hello dediği yeri kaydırmaya çalışıyorum, Hello yazısını dikdörtgen içine alıp bir ses "Hello" diyor. Ne yapacağımı şaşırdım , internetten araştırdım yok. Servise de vermek istemiyorum (ta Denizli den İstanbul a gidecek ohoo) Yardımlarınızı bekliyorum ne olursunuz yardım edin. Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar,

Ps4 için 4 oyun arasında önerilerinizi bekliyorum. Nedenlerini yazarsanız sevinirim :)

Bloodborne - Destiny - Mortal Kombat X - Battlefield Hardline :)

Aslında Bloodborne ve Mortal Kombat X 'i daha çok tercih ederim.

Teşekkürler :)
Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Sony Xperia cihazlarına remote play özelliğini tanıttı. 1 ay kadar sonra da neredeyse bütün cihazlara portladılar xda lı kardeşlerimiz. ben de discovery cihazımda bu özelliği kullanmak istiyorum. Okudum ama anlamadım, yani sixaxis controller i kullanmayı beceremedim. Bu özelliği farklı cihazlarda kullanan ve ya bana açıklayabilecek birisi varsa minnettar kalırım. Teşekkürler.

Link -->http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/ps4-remote-play-android-thread-t3068225
Merhabalar,

Eskiden sıkı bir rappelz oyuncusuydum ( 2 sene önce ) sonra sıkmaya başladı ve Allods'a geçtim. O da her şeyi paraya bağlayınca geri rappelz'e döneyim dedim. Ama sizce rappelz'in tr serverinde mi , yoksa eu'da mı oynamalıyım? Teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar,

Ben bir DotA 2 oyuncusuyum. Eskiden bir kaç ay kadar LoL TR oynadım. Sonra afk ve feederlerden kafayı yedim ve oyundan zevk almayı bırak, her el attıktan sonra duvarı yumrukluyordum. Sonra işte DotA 2 ' ye başladım. DotA 2 bana ilaç gibi geldi. (Gerçi orada da "cyka" cı Rus'lar var da neyse. ) Ama artık o da sıkmaya başladı çünkü arkadaş yok. LoL 'de bir server arıyorum şu an. Bana arkadaşlarım na ve euw 'u çok övdüler. Bunlardan hangisini seçmeliyim? Ya da başka güzel bir server var mı ?
Arkadaşlarım ise isteğime bakar gelirler hemen. Merak etmeyin öyle feederlerden değiliz.İyi oynarız.Yani bu server de batmasın diye saklamanıza gerek yok.
Merhaba arkadaşlar,

Bende PS4 var. Okulların kapandığı gün PSN Plus ve GTA 5 almayı düşünüyorum.Online olarak arkadaşlarımla oynamayı düşünüyorum. Ama arkadaşımda PS3 var, diğer arkadaşımda ise PC var. Onlar bu platformlardan oynuyorlar.Hepimiz aynı odaya girip savaş-yarış falan yapabilirmiyiz yada free-roam takılabilirmiyiz?
Buna göre alacağım GTA 5'i. Teşekkürler. :)
Merhaba arkadaşlar , ben bir private serverde oynamak istiyorum. Şu anda warmane'de oynuyorum ama pandashan daha güzel falan diyenler de var.

Sizce hangisi daha iyi ? Bir de panda wow'u duydum. Hangisini önerirsiniz ?

Pandashan-Panda-Warmane arasından.

Bu arada mists of pandaria oynuyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar, wow'da yeni bir pvp servere başlamak istiyorum.Eskiden efsane molten vardı. Bir arada Molten'de wotlk oynamıştım. Sıkıcı geldi. Sonra tekrar gireyim bir dedim molten'in Warmane olduğunu öğrendim. Mist of Pandaria
Expansion'unu indirip tekrar başlamayı düşünüyorum warmane'de. Sizce başlamalımıyım? Ve benle kasacak birisi var mı? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,
Ben oynamak için yeni bir oyun istiyorum.
Şu anda elimde Drive Club ve İnfamous : Second Son var ve artık sıkıldım.
Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Seçeneklerim : GTA 5 - AC Unity - Destiny - Far Cry 4

Alacağım oyunun yanında PSN Plus alacağım yani online de oynayabilirim.Teşekkürler
Arkadaşlar PS4'e 2.50 güncellemesi geldi, ben de yükledim doğal olarak. Açtım , PSN servislerinin hiç birine girmiyor.
Ne Spotify Playstation Music çalışıyor nede Playstation store. Ama web den internete girebiliyorum. Hem PS4 hem de PC google falan giriyor çok rahat. Ama Playstation servislerini bir türlü kullanamıyorum yav. Anlamadım gitti bu işi hatayı veriyorum :

Bir DNS ağ hatası oluştu
(NW-31251-2)

Çözümünü bilen varsa yada aynı sorunu yaşayan bi yeşilleyin beni lütfen :(
Hakkında
Meslek: Uzman öğrenim görevlisi
Forum İmzası:
Sınav kolaysa derste fanta be kardeşim .. (Tamam vurmayın lan :D ) TR PSN İD : Asiroz12 US PSN İD : Heatlesona
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 27
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.469 (Bu ay: 182)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.