Şimdi Ara

PS4 NAT Tipi: NAT 3 Sorunu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
17.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne demek keyifli oyunlar
  • Bende Nat 3 görünüyor fakat şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Bu nasıl oluyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski bir modem kullanıyordum , nat3 görünüyordu. Bugün yeni bir modem ile denedim , Nat 2 oldu. Nat1 yapabilmenin bir yolu var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Eski bir modem kullanıyordum , nat3 görünüyordu. Bugün yeni bir modem ile denedim , Nat 2 oldu. Nat1 yapabilmenin bir yolu var mı acaba ?

Nat 2 genellikle herkesin aldigi sonuc. 50 mbps ethernet kablo ile Nat 2 aliyorum.

• Ben Dmz girince nat3 oluyor( yani özel ayar yapıp ip falan kendim girdiğim zaman), normal oto dediğim zaman nat 2 oluyor, böyle bi sorun da tek bende var galiba.

• Bu konuda söylenen herşeyi unutun. Terminolojiye pek hakim değilim ama şükür ki kafam çalışıyor. Ağ ve paylaşım merkezini açıyorsunuz. Oradan kablosuz ağ bağlantı durumu penceresini açıyorsunuz. Özelliklere tıkladıktan sonra gelen pencerede üstte paylaşım sekmesi var oraya geçip orada diğer ağ kullanıcıları bu bilgisayarın internet bağlantısı yoluyla bağlansın diyor onu seçiyorsunuz. Eğer bağlantınızda da DNS ayarları kısıtlı vs. değilse (4.2.2.2 4.2.2.3 olabilir mesela) online oyuna artık bağlanabilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar bir süredir ps4 kullanıcısıyım şuan başka bir eve taşındık bende bari en düzgününden sırtımı yere getirtmez diye uydunet 100 mbps internet bağlattım lakin ps4 de nat 3 gözüküyor indirme hızı 9.3 Mb/s upload 1.4 Mb/s olarak gösteriyor bu nat 3 ü nat 2 ye nasıl çeviririm biriniz detaylı anlatabilirmisiniz birde bu Mb megabyte mı yoksa megabit mi onuda çözemedim
  • TP-Link TD-W8951ND modem ps4 un yanında olmasına rağmen ps4 görmüyor. Acaba ethernet kablosuyla bağlanma direk tanirmi

• Modem veya ps4de bir sorun yoksa. Takildiginda direkt gormesi gerekiyor ve wifiden daha iyi bir baglanti oluyor.

• TSelamlar. Biz arkadasimla fifa 16 aldik. Onda pri hesap bende sec hesap mevcut. Bir sure gayet guzel oynayabildim fakat son bir haftadir lisans dogrulanamiyor diye uyari aliyorum. İnternet baglantisi mevcut oldugu halde ve online tum uygulamalar calisiyor olmasina ragmen ( youtube, ps store vs.) internet baglantisini test ettigimde NAT TİPİ basarisiz diyor. Ne yaptiysam olmadi. Sec hesap olmasiyla bir ilgisi var midir yoksa internetimle alakali bir sorun mu anlayamadim. Lutfen yardimci olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hizlicapkin -- 8 Şubat 2016; 16:26:50 >
  • Benim internet hızım 25 mbps ama PS4'ü internete bağladığımda hızı hep 8-9 mbps gösteriyor. Kablosuz bağlanıyorum. DMZ olayını çok denedim fakat bir türlü NAT 2 olmadı hep 3 de kaldı. Uydunet kullanıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaslar telefondan 4.5g ile baglaniyorum internet baglantisi guzel ama nat type 3 diyor nasil duzeltirim

• Yokmu yardim edicek birisi arkadaslar lutfen

• Aesinq kullanıcısına yanıt
    Telefon ile modem ayarları yok maalesef. Operatörün sunduğu şekilde kullanıyorsunuz. Online oynamayı denediniz mi? Bazen NAT3 demesine rağmen çalışıyor.
  • Bir cok oyunu oynuyorum ama bazi oyunlar sıkıntili diablo arkadasla oynamak icin tekrar indirdik 43gb ama bir arada oynanmiyor bosuna indirdik

• Aesinq kullanıcısına yanıt
    Mobil internet bağlantısında online oyun için lag sorunu oluyor. Bakalım ilerde belki bu sorun çözülür.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Lag sifir fifa battlefield falan sorun yok nat type 3 olmasina ragmen ama lanet diablo da join olmuyor

• Arkadaşlar herkese selamlar..öncelikle division da nat tipi 3 sorunundan dolayı nat tipi 2 alan arkadaşlarımla sesli görüşme gerçekleştiremediğimi belirtmek isterim. ben kısa bir süre öncesine kadar uydunet kullanıcısıyken böyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. ancak evi taşımamla beraber dsmart tv yayını artı d-smartın fiber internetini kullanmaya başladığımdan beri (3-4 aydır) bahsettiğim nat tipi 3 sorununu yaşamaktayım..Elimdeki modem Huawei HG255S ancak bir türlü nat tipi 3 olayını nat tipi 2 yapamadım..bunun çözümü nedir modem değişim talebi mi yapmalıyım nasıl bir yok izlemeliyim güncel bilgi sahibi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum
  • rmndzc35 kullanıcısına yanıt
    Çözebildin mi ?
  • selamlar bende kablonet kullanıcısı olarak NAT3 bağlantı kuruyorum, buda maalesef oyunlarda problem çıkarıyor. O kadar görüşme yapmama rağmen IP 100 lü bloktan bir türlü aldıramadım. Servis sağlayıcımı değiştirecem başka bir çözümü yok maalesef...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.