Şimdi Ara

PS4 Mavi Işık(Garantiden Dolayı Mağdurum, Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PS 4 um mavi ışık bir kere yandıktan sonra açılmıyor. Bu neden olur, garantiye göndermek dışında çaresi var mıdır?

http://youtu.be/WY6WFjtVI7k

GÜNCELLEME

Arkadaşlar servise vereli tam 11 gün geçti. Servisi arıyorum sürekli gecistiriyorlar, merkezde dediler en sonunda, merkezi aradım, hala işlem yapılıyor gözüküyormus. Bu hafta cuma dönüş yaparız dediler. Her hafta dedikleri şeyi tekrarladılar.

İlk defa sony garanti konusunda sıkıntı çıkarttı. Ben cihazı satacaktım,.maddi durumumu ona göre planladım ve mağdur oldum bu garanti sürecinin uzamasından dolayı.

Spottan alan arkadaşlarım bile 2 haftaya sonuç aldılar. Bana cihazın durumu hakkında bile bilgi verilmiyor, değişim mi yapılacak, tamir mi görecek.

Yasal garanti süreci kaç gün.

Mağdur durumdayım. İzleyecegim süreç hakkında yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 3 Mart 2015; 12:50:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Arkadaşlar PS 4 um mavi ışık bir kere yandıktan sonra açılmıyor. Bu neden olur, garantiye göndermek dışında çaresi var mıdır?

Geçmiş olsun kronik mavi ışık hatasi. Yeni mi aldiniz?

• Cihazı ne zaman ve nerden aldınız? Yeni mi ?

• Maalesef durum garantilik

• Gecmis olsun garantiye verip yeni cihaz artik

• hocam nerden aldınızda bu sorun çıktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Arkadaşlar PS 4 um mavi ışık bir kere yandıktan sonra açılmıyor. Bu neden olur, garantiye göndermek dışında çaresi var mıdır?

Geçmiş olsun kronik mavi ışık hatasi. Yeni mi aldiniz?

Yok cihaz bir senelik. Forumdan bir arkadaşa satmıştım fabrika ayarlarına döndürüp, daha bir saat önce oyun oynadım öyle gönderdim onda çalışmamış. Para iadesi yaptım geri gönderdi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 12 Şubat 2015; 18:59:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Cihazı ne zaman ve nerden aldınız? Yeni mi ?

Cihazı ilk çıktığı gün Arçelik'ten aldım. Garantisi devam ediyor.
  • Bana kargoda bir zarar geldi gibi geliyor. İçine kutulu oyun koymuştum onun da kutusu kırık çıkmış içinden çünkü.
  • quote:

Bana kargoda bir zarar geldi gibi geliyor. İçine kutulu oyun koymuştum onun da kutusu kırık çıkmış içinden çünkü.

Dostum olabilir çünkü kargocuların kolileri nasıl fırlattığına bir çok defa şahit oldum. Geçmiş olsun. Yapılacak tek şey servise yollamak. Değişim verirler zaten canını sıkma.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    İnsanın canı sıkılıyor hocam götür uğraş dur şimdi servisle muhatap ol. Satın alan arkadaş da stres yaşadı bozuk ürün göndermiş gibi oldum.
  • quote:

İnsanın canı sıkılıyor hocam götür uğraş dur şimdi servisle muhatap ol. Satın alan arkadaş da stres yaşadı bozuk ürün göndermiş gibi oldum.

Haklısın da elektronik cihaz bu şans işi. Bazı kişiler geçen sene sıfır paketleri açıp evde cihazı kurduğunda mavi ışıkla karşılaştı. Bence sen şükret cihazda darbe kırık yok. Yoksa iş çok farklı boyutlara gidecekti.

• Hocam geçmiş olsun. Direk değişim isteyin, oralarda tamir görmesin bir de. Zaten tamir ederiz derlerse çok bekletirler bence.
  • muhtemelen sıfırıyla değiştirirler sizde sıfır ürün satar en azından bir miktar daha kazançlı olursunuz
  • Malesef geçen hafta benim cihazın başına da geldi. Servise vermekten başka çözüm yok.
  • Ölüm hatası dostum geçmiş olsun benim cihaz 6 ay sonra mavi ışık hatası ile servise gitti sıfır cihaz verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Ölüm hatası dostum geçmiş olsun benim cihaz 6 ay sonra mavi ışık hatası ile servise gitti sıfır cihaz verdiler.

Resmi garanti mi hocam ?

• quote:

quote:

Ölüm hatası dostum geçmiş olsun benim cihaz 6 ay sonra mavi ışık hatası ile servise gitti sıfır cihaz verdiler.

Resmi garanti mi hocam ?

Yok dostum ithalatçı garantili baya bekledim 2 ay sonra değişim oldu.

• quote:

quote:

quote:

Resmi garanti mi hocam ?

Anladım dostum, değişim yapmış olmalarına sevindim. Forumda bildiğiniz gibi bunun tartışması oluyor zaman zaman. Hangi spotçuydu acaba
    Ve verdikleri ürün sıfır, kutulu muydu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Resmi garanti mi hocam ?

Anladım dostum, değişim yapmış olmalarına sevindim. Forumda bildiğiniz gibi bunun tartışması oluyor zaman zaman. Hangi spotçuydu acaba
    Ve verdikleri ürün sıfır, kutulu muydu

Delta servisti dostum ilk verirken kutusuz verdiğim için kutusuz verdiler ama sıfır cihaz verdiler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.