Şimdi Ara

PS4 Kol Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki DS4 koluda playstationa kabloylada bağlasam kablosuzda bağlantı yapsam sadece ps4'e 1 karış uzaktayken kullanabiliyorum , yarım metre bile kolu ps4 ten uzaklaştırsam bağlantı hemen kesiliyor.
    Her iki koluda resetledim hatta ps4 ü vile sıfırladım ancak sorun çözülmedi. Yardım edebilen olursa sevinrim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni mi olmaya başladı? PS4'ün Bluetooth yongası ile ilgili problem var muhtemelen.
  • evet yeni oldu. Herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Donanımsal muhtemelen. Çözümü var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

evet yeni oldu. Herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Donanımsal muhtemelen. Çözümü var mıdır acaba?

PS4'ü sıfırladıysanız ve her iki kolda da bu olmaya başladıysa PS4 ile ilgili donanımsal bir sıkıntı var demektir hocam. Sony Servise verin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

evet yeni oldu. Herşeyi denedim ama sonuç alamadım. Donanımsal muhtemelen. Çözümü var mıdır acaba?

PS4'ü sıfırladıysanız ve her iki kolda da bu olmaya başladıysa PS4 ile ilgili donanımsal bir sıkıntı var demektir hocam. Sony Servise verin isterseniz.

Garantisi sona erdi. Fahiş fiyatlar çekebilirler. PS4 için harici bluetooth alıcı gibi birşey arıyorum şuanda, ama fiyatları baya pahalı. Garanti olacağını bilsem alırım ama olmazsa da boşa almak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.