Şimdi Ara

PS4 Kardeşlik Alternatif Forum Sitesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
4.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de üye oldum arkadaşlar. sorunsuz alışverişler olsun inşallah :)
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar.
  • arkadaşlar atacan bizim içimizden biri olduğundan bizim ne istediğimizi en iyi o bilir.. zaten buradaki kardeşlik bölümünün kemik kitlesi hemen hemen geldi konsolum.com a.. dh yönetimi bugün konuyu açar yarın yine ilgilenemiyoruz diye konuyu kapatıp bizleri mağdur eder.. o yüzden konsolum.com da istikrarlı bir şekilde alışverişlerimize devam edelim..
  • Ayın başından beri sürekli sitede vakit geçiriyorum.Gerçekten burada yakalamalıyız o ortamı yöneticiler çok ilgili gerçekten.
  • Teşekkürler güzel yorumlarınız için.
  • Daha katılmayan arkadaşlar için kesinlikle öneririm çok daha sistemli olmuş.Keşke herkes orada olsa da oraya buraya bakmak zorunda kalmasak ama kesinlikle buradan başarılı olduğu kesindir katılımı artıralım arkadaşlar
  • Bence yeniden Konu açılacağı bu forumda ki sistem kapanmalı. Tek koldan ilerlemesi daha iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

Bence yeniden Konu açılacağı bu forumda ki sistem kapanmalı. Tek koldan ilerlemesi daha iyi bence

Başlıktan da anlaşıldığı gibi alternatif forum sitesi hocam, ben o sitenin yöneticisi olmama rağmen buradan da kardeşlik işlemlerime devam ediyorum. Dileyen konsolumdan devam eder dileyen buradan dileyen ise benim gibi iki taraftan da eder. Sistemi kapatmaya niyetimiz yok , sistem iki tarafta aynı işlemiyor çünkü.
  • Foruma ben de üye oldum arkadaşlar şimdilik gayet derli toplu görünüyor. Burada alışveriş yaptığımız üyelerden oluşması da ayrı bir artı yönü. Umarım herkes için hayırlı olur, sorunsuz bir şekilde makul fiyatlarla oyunlarımızı oynamaya devam ederiz.
  • Umarım öyle olur hocam.
  • üye oldum hayırlı olur İnşALLAH
  • samimi bi ortam var
  • Aynı nick ile üye oldum.

• Hoşgeldiniz.
  • Ben de üye oldum, yeterli büyüme için mobil versiyon şart. Tapatalk ile bir yere kadar. En çok da Mustafa'dan kurtulduğuma seviniyorum
    İçinden bir ses Donanım'ın konsol bölümü olduğu gibi oraya taşınacak diyor. Umalım da yönetim düzgün adamlara emanet edilsin.

• az önce burada açılan yeni kardeşlik konusuna baktım, yine hırsızları koruyorlar. o yüzden buradan alışverişi kesip, önerilen foruma üye olabilirim. tabii buradaki gibi hırsızları, çakalları koruyorlarsa hiç bulaşmayalım. üye olan arkadaşlar oradaki durumu zaman zaman yazarlarsa iyi olur.
  • @mamilee
    hocam burdaki gibi başı boş olucağını sanmıyorum sonuçta daha gecen hafta uye oldum konuya bakdım ancak
    orda direk yönetimle bağlantılı gidiyor herşey yönetimde genelin kararı ile yol alıyor anladığım kadarı ile eski üyeler olduğu sürece sorun olucağını sanmam.
    sitenin sahibine güveniyorum.
    şahsen olaylar olucaktır ancak önlemleri çok daha hızlı alınacaktır sıfır risk imkansız sonuçta ticaret.
    sitede şuan mobil versiyon eksiği dışında hepsi üyelerin fikir ve görüşleri ile olur.Sitenin a veya b olması değil kimlerin üstüne kurulu olması önemli ben istediğim yönde bi rüzgar gördüm üye çoğunluğunu mutlu eden
    hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamilee

az önce burada açılan yeni kardeşlik konusuna baktım, yine hırsızları koruyorlar. o yüzden buradan alışverişi kesip, önerilen foruma üye olabilirim. tabii buradaki gibi hırsızları, çakalları koruyorlarsa hiç bulaşmayalım. üye olan arkadaşlar oradaki durumu zaman zaman yazarlarsa iyi olur.

Merhaba, Konsolum'u incelemek için üye olmanız gerekmemektedir. Üye olmadan da inceleyebilirsiniz...
  • Harika bir ekip yönetiyor siteyi. Çok memnunum orada olmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Harika bir ekip yönetiyor siteyi. Çok memnunum orada olmaktan

Çok teşekkürler, biz de sizi görmekten memnunuz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.