Şimdi Ara

PS4 Kardeşlik Alternatif Forum Sitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
4.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan kullanmayı düşünmüyorum ama nickim kullanılmasın diye üye oldum

İnşallah güzel yönetilir.sıkıntısız bir ortam olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de üye oldum. Hadi hayırlısı

• Bende olurum 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBeyaz

Güzel bir girişim ancak başınız ağrıyabilir nitekim bu ülkede internette sgk tarafından yüzbinlerce insanın TC kimlik nosu yayınlanabiliyor hadi onuda geçtim bir dolandırıcılık vakasında sizin portal üzerinden gerçekleşeceği için tanık hatta sanık durumuna bile düşebilirsiniz, zaten kanaatimce DH bu yüzden kilit vurdu.

Hocam tc kimlik no onayi kesin bir cozum degil hatta mobil onay gelecek ilerde ama o da kesin cozum degil. Sitede bas bas bagiriyoruz Referans Künyesi olmayanlarla alisveris yapmayin diye. :)

• Bende siteye üye oldum vede nerdeyse burdaki pek cok kiside gelmis.Henüz haberi olmayan arkadaslarida bekliyoruz alisverise takasa ordan devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık sadece Çift Hak oyun alan biri olarak aynı nickim ile kayıt oldum, destek.
  • Baya bir uye oldu, ilanlar cogaldi. Yarin ilk alisverisler baslar diye umuyorum arkadaslar konsolum'dan devam!

• Üye oldum burayı aratmicağını düşünüyorum.herkes için hayırlısı olsun.
    Konsolum.com forum hayırlı olsun...

• RustyBeard nickiyle kayıt oldum. DH nickim de öyle değiştireceğim zaten. Umarım aktif bir yer olur.
  • Konu uplansin toplanalim

• DH nin guvenilir adamlarindan atacani nin sitesi hic direk dusunmeden uye oldum. Konsolumdan alisverise devam

• Bende yarın üye olacagım o dediginiz siteye dh üyeligi de olsun isterim satış oradan takip buradan olsa ..

Not: yeni sitenin içerigini tam bilmiyorum yanlışım olduysa özürdilerim

• bende üye oldum şuanda bile konuda 380 kişi aktif gözüküyor. çok kısa zamanda burayı aratmıyacakdır..
  • Daha ilk gunden cok fazla sayida kullanici oldu 1 haftaya kalmaz kapatilan konu kadar aktif olur. Şu hayatta bir oyun zevkimiz var onuda kimse engelleyemez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up herkes faydalansin.

• Bende uye oldum,dh Nin mod ları kral benim modundan cıkamadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Daha ilk gunden cok fazla sayida kullanici oldu 1 haftaya kalmaz kapatilan konu kadar aktif olur. Şu hayatta bir oyun zevkimiz var onuda kimse engelleyemez...

Aynen kardeşim :

• Up beyler insallah toplanioz

• Bende üye oldum swordsman kullanıcı adıyla, emeği geçenlere teşekkür ederim. Sebep bile belirtemeden forumdaki en popüler ve ÜYELER için en faydalı başlığı kapatan bir yönetim midemi bulandırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_Slap45

Up beyler insallah toplanioz

Aynen, bir sürü arkadaş gelmeye başladı zaten. Sistem gayet mantıklı güzel ve tamamen konsollar için oluşturulmuş. Ayrıca adminlerde dediğim dedik şeklinde değil fikir alışverişi yaparak iş yapıyorlar hoşuma gitti bu. Örnek vermek gerekirse de dün bir arkadaşımız Çift Hak PS4 oyunları için ayrı bir başlık açılmasını önerdi ve kolayca çift hak arayan arkadaşların oradan alışveriş yapmasını istedi. Gece yattığımda yorumu okumuştum az önce kalktıp baktım başlık açılmış bile. İşin özü ilgili hevesli arkadaşlar var. Herkes de yaptığı alışverişleri Referans Künyesi dediğimiz bir başlık altında kendi konusunu açıp sürekli güncelliyor. Bu şekilde alışveriş yaptığınız kişilerin daha önce yaptıkları alışverişleri görebiliyoruz. En azından bir göz atın arkadaşlar, inanıyorum ki hoşunuza gidecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rash_x -- 7 Eylül 2015; 10:30:43 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.