Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yvzsmsk, muhendis_58, Le Blanc, usuallysony Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
92.789
Cevap
529
Favori
3.013.725
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Giriş
      49 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:13:03

Forvet e bir öneriniz var mı ?
      mahrez i alabiliyorum. salah alıyor daha doğrusu kendi kendine.
      |
      |
      eXcitinG_jr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:14:05

86 lik andersonu ,mendy ve shancezi aldim hocam. fabinho ve valencia yaya 90 k gitse 270- 280 k abu ya kalir. mahrezi alana kadar sterling idare etmezmi. Yada forvete daha uygun bisey mi alsam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: The Red Fox
    • Çavuş
      49 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:14:18

defans anlamında zayıf olmuyor mu ?
      |
      |
      onnow78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1936 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:18:04
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

86 lik andersonu ,mendy ve shancezi aldim hocam. fabinho ve valencia yaya 90 k gitse 270- 280 k abu ya kalir. mahrezi alana kadar sterling idare etmezmi. Yada forvete daha uygun bisey mi alsam.

Sterling'e bir de yedek al o zaman. Depay olabilir. çünkü staminası bitecek. Hemen Fabinho ve Valencia'da al. Auba yerine Agüero dene önce.
      |
      |

Aptal olduğun için aptal olduğunu anlayamıyorsun. | Dunning-Kruger Effect
    • Yüzbaşı
      671 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:18:21
      quote:

Orijinalden alıntı: t4nr

Forvet e bir öneriniz var mı ?
      mahrez i alabiliyorum. salah alıyor daha doğrusu kendi kendine.
      Ben olsam Aguero ile oynar ve maça başlar, Sturridge yi duruma göre oyuna alırdım. Uzun zamandır İtalya ile oynuyorum. EPL kadrosu kullanalı uzun zaman oldu ama Aguero ile oynamıştım. Güncelleme öncesi otomatik her topa savunmalar müdahale ettiği için savunma arkasına çok kaçamıyordu. Ona rağmen çok etkiliydi. Şimdi güncellemeden sonra savunma arkasına toplar daha fazla geçiyor ve Aguero gibi savunma arkasına koşu atan forvetler yine çok etkili olmaya başladı.

İtalya kadromda Mertens te aynı durumu yaşıyorum. Güncelleme öncesi savunma arkasına 90 küsür hıza sahip adamı koşturamaz iken, şimdi kimse tutamıyor. Aguero da benzer etki yaratır.

Be with me my darling, even in death!!

• Yarbay
      3663 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:45:17
      İki hafta sonra FUTMAS başlıyor. Baby icon bekleniyordu bu hafta ama olmadı, iconcanlar kursağımızda kaldı.

• Binbaşı
      1471 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:47:33

defans anlamında tabiki biraz kayıp oluyor ama bence derecesi çok değil. oyunu iyi okuyup rakip ataklarına müdahale ediyorum.

ama ataklarda daha etkili oluyorlar bence. senin oyun tarzına baglı ikiside tercih edilebilinir.
      |
      |
      t4nr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onnow78
    • Yarbay
      3527 Mesaj
      28 Kasım 2018 15:58:14
      quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

"Evil is evil, Stregobor," said the witcher seriously as he got up. "Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I’m not a pious hermit. I haven't done only good in my life. But if I’m to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all."

Witcher bir başyapıttır.

Alıntıları Göster
      Nick mesaj uyumu
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun

• Teğmen
      210 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:09:26

Teşekkür ederim hem daha ucuz iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      egzodia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      319 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:09:42
      Selamlar, maç başı 4-1-2-1-2(2) dönüyorum stler perisic ve mertens cam Salah oynuyor perisic dışında takımın genelinden memnunum Öner’i var mı? Perisic, Salah satınca 1m yakın bütçe oluyor tam kimyalı kim olur oraya? Lw den st &#128578;

Not:Hazard oluyor bi de st sol bek de al Alonso var ama o da uymadı orda çok ezildi Hazard bey

|
      |

"Turkish Reds"
      PSN ID: Eintabian_TR
      "You'll never walk alone! "
    • Yüzbaşı
      671 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:10:37
      quote:

İki hafta sonra FUTMAS başlıyor. Baby icon bekleniyordu bu hafta ama olmadı, iconcanlar kursağımızda kaldı.
      Yine bir sürü paket ve promosyon; sonucunda hep çıkan Dobrowskiler mi ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      671 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:20:44
      Şu Twitch ve Youtube da CR7, R9, Messi, Cruyyf gibi adamları kullanıp, birde onlara 5,19,35 vs gibi alakasız numaralar giydirenlere acayip dalasım geliyor. Şey gibi, hayatında hiç bir çaba sarfetmeden BMW sahibi olmuş veletler gibi görüyorum. Ayar oluyorum

• 28 Kasım 2018 16:27:14
      quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

Ben olsam Aguero ile oynar ve maça başlar, Sturridge yi duruma göre oyuna alırdım. Uzun zamandır İtalya ile oynuyorum. EPL kadrosu kullanalı uzun zaman oldu ama Aguero ile oynamıştım. Güncelleme öncesi otomatik her topa savunmalar müdahale ettiği için savunma arkasına çok kaçamıyordu. Ona rağmen çok etkiliydi. Şimdi güncellemeden sonra savunma arkasına toplar daha fazla geçiyor ve Aguero gibi savunma arkasına koşu atan forvetler yine çok etkili olmaya başladı.

İtalya kadromda Mertens te aynı durumu yaşıyorum. Güncelleme öncesi savunma arkasına 90 küsür hıza sahip adamı koşturamaz iken, şimdi kimse tutamıyor. Aguero da benzer etki yaratır.

Alıntıları Göster
      Agüero'nun saç gri olmuş ama oyunda hala agüeraaaadan kalma saç stili var gerçekten pes ne diyelim ki adam çocuk yaptı kariyeri bitiyor hala patlama yaptığı sezonun tip var pes doğrusu.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

• Yüzbaşı
      671 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:32:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Agüero'nun saç gri olmuş ama oyunda hala agüeraaaadan kalma saç stili var gerçekten pes ne diyelim ki adam çocuk yaptı kariyeri bitiyor hala patlama yaptığı sezonun tip var pes doğrusu.

Alıntıları Göster
      Khedira Tweet atmıştı. Yeter artık ben 6 sezondur kısa saçlıyım ama oyunda saçlarım hep uzun diye. Ondan sonra EA düzeltmişti. Tweet felan atarsa Agüero, o zaman düzeltir EA..
      |
      |

• DH Yönetici
      8581 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:32:47
      Az önce son bir kere satılabilir inform sbc yapim dedim 82 orban verdi. Yapacagin işin ea diye gecirdim icimden. Sonra bari su satilamaz non rare altinlardan bi normal pl yukseltme yapim dedim ve sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 28 Kasım 2018; 16:35:41 >
      |
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:33:06
      Arkadaşlar gnabry ile oynayan var mı? Görevi yapmaya değer mi?

• 28 Kasım 2018 16:33:47
      quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

Şu Twitch ve Youtube da CR7, R9, Messi, Cruyyf gibi adamları kullanıp, birde onlara 5,19,35 vs gibi alakasız numaralar giydirenlere acayip dalasım geliyor. Şey gibi, hayatında hiç bir çaba sarfetmeden BMW sahibi olmuş veletler gibi görüyorum. Ayar oluyorum
      Bende de Cyruff var yapma yav sadece o var zaten oda şansına lineker çıktı sattım dişimden tırnağımdan yaptım koydum.Haksızlık oluyor takımının gerisi normal ha buraya koyulan takım akdro değerleride faiş onu hatırlatırım.Ha kadro dizip oynayamayan var onalr hakediyor bazıları ise gerçekten kadronun hakkını veriyor zaten onlarda prolar.Messiyi denedim ronaldo sadece kiralık olarak kulklandım en temiz vuruş yapan isim messide en iyi içe kat eden iyi orta açan frikik kullanan bir oyuncu ama hepsini kadroya sokma gerçekten maliyetli ben dediğim gibi 1 oyuncuyu anca alabildim.Beraberinde milyon tanede kart çıkıyor oyunda.

Mesela messiye pek ihtiyaç yok hatta sane ve salahı hayvanat gibi yapmışlar kullanabilen uçar onu deyim neymarda skillciler için paha biçilemez illa ultra top seviye oyunculara sahip olmak zorunda değilsin.Dediğim gibi buglı ve aşırı şişirilmiş oyuncularda mevcut oyunda.

İtalya gerçekten çok şişirilmiş sanıyorum sebebi ronaldonun orada olması ama italya serie a broadcasti neden yok buda saçmalığın daniskası.Ronaldo oyundaki bitiricilik önemli olduğu için en değerli eleman dediğim gibi en temiz vuran oyuncu.Ama değer i külfeti fazla en çok orta alanda cdmde oynatanlara gıcık oluyorum adam cdm ye ronaldo ve suarezi koymuş forvette nazario felan yani saçmalık başka birşey değil.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

• Yarbay
      7967 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:52:39
      Bu kadroya defans hattı önerisi ve diğer bölgeler içinde şöyle olsa daha iyi olur diyebileceüiniz bişi varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 28 Kasım 2018; 16:56:57 >
      |
      |

İphone 7 32GB Mat Siyah
      Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
      Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
    • Yarbay
      3663 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:52:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Esmelee

Arkadaşlar gnabry ile oynayan var mı? Görevi yapmaya değer mi?
      Hazard'dan sonra gördüğüm en iyi kanat oyuncusu, ben kullanıyorum manyağın teki bu adam, tutulamıyor, sıfırdan gol atıyor, dehşet olmuş bence değer.

• Çavuş
      91 Mesaj
      28 Kasım 2018 17:29:42
      quote:

Hazard'dan sonra gördüğüm en iyi kanat oyuncusu, ben kullanıyorum manyağın teki bu adam, tutulamıyor, sıfırdan gol atıyor, dehşet olmuş bence değer.

Alıntıları Göster
      Cevap için teşekkürler hocam, yapıyım zaten 5 takımı tamamlamıştım

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Paykasa
SEO
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.