Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda , SofistikAdam Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.649
Cevap
785
Favori
6.099.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar. cuma günü bimde 999 tl ye satılacak ps4 lerden almayı planlıyorum. sizce ps4 almalı mıyım? daha çok fifa tarzı oyunlar oynarım, bir de seneye fifa 18 de kardeşlik yapacak arkadaş burdan kolay bulablir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

vay be fifa17 de ilk defa gold1 oldum aylıkta da 95 win ile gold1 de kaldık. geçen haftaki gümüş oyuncu saçmalığı olmasaydı kesin 2 galibiyet daha alıp elite3 bitirebilirdim.

Ben de son iki haftadır gold2de kalıyorum önceden gold1 bitirirdim, acaba maçları cumartesiye bitiriyor olmanın etkisi var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 19 da kaldım bu hafta. 3 maç kala 18 yapmıştım. Sonraki maçı yenildim. 21 kılpayı kaçtı.

• 20 galibiyetle inşallah son wl mi oynadim daha bulasmak istrmiyorum tr kadrosuyla bence normal 20 galibiyet cok gidip gelen maçlarımda oldu neyse insallah bu hafta cekmez yune kendine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tebrik ederim güzel maçtı Kane i çok güzel kullanıyorsunuz.Bir sorum olacak maç çok akıcıydı.Acaba serverlar boş olduğu için mi oyuncular bu kadar hızlı gidiyordu? İlk defa bu saatte oynuyorum da? Kane yi satacaktım ama böyle görünce vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Hocam tebrik ederim güzel maçtı Kane i çok güzel kullanıyorsunuz.Bir sorum olacak maç çok akıcıydı.Acaba serverlar boş olduğu için mi oyuncular bu kadar hızlı gidiyordu? İlk defa bu saatte oynuyorum da? Kane yi satacaktım ama böyle görünce vazgeçtim

Eyvallah dostum sende iyiydin tebrik ederim. Mic kayıp benim cevap veremedim o yüzden kusuruma bakma :) evet sanki yan komşuyla maç yapıyormuş gibi oldum bende ilk defa bütün çubuklar yeşil gördüm yağ gibi aktı gitti oyun

• ultras41 U kullanıcısına yanıt
    Oyun bitecek ben daha yeni elite olabildim. Gold1 den kurtulmanım verdiği rahatlıkla uyuyacağım. Seni çok seviyorum manolas😘

• quote:

Orijinalden alıntı: yvz61shn

20 galibiyetle inşallah son wl mi oynadim daha bulasmak istrmiyorum tr kadrosuyla bence normal 20 galibiyet cok gidip gelen maçlarımda oldu neyse insallah bu hafta cekmez yune kendine

tr kadronuzu paylaşır mısınız? teşekkürler.

• By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    satıcaksan alırım dostum yeni başladım oyuna güzel bi kadro kurmam lazım istersen irtibata geçelim ? 05552491491
  • Hocam bu yazdıkların normal gold kart değil mi ? Özel kart kullanmak istemiyorum. Normal gold kartlarla özel kart olmadan momentumu denemek istiyorum.
  • Arkadaşlar bu hafta ilk defa DIV1 e çıktım. Önümüzdeki hafta sonu ligine kalmaya hak kazandım. Şimdi div birde 18 puan alsam alt lige düşmeden tekrar DIV1 de kalsam bir sonraki haftayada hak kazanıcam mı nasıl oluyor.
  • candor35 C kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu ligi katılım ödülleri sadece o hafta sonuna aittir aynı haftada istersen 2 kere div1 de kal ödülün sadece o hafta sonu içindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

momentum. (bırakın 4 maçı 10 maç bile oluyor..)

• Ben mi oynamayı beceremiyorum yoksa bi yerlerde hata mı yapıyorum ? 500 K lık kadrom var. 7-8 aydır bu oyunu oynuyorum. Toplamda 600 maç oynamışım yaklaşık. WL elemelerini geçemiyorum. DİV 1 e çıkamıyorum. En fazla div 2 gördüm. O da bir defa.Genelde Div 3-4 arasında gidip geliyorum. Son 1 haftadır 3 ten 5 e yenile yenile düştüm. Sinirlenip takımı satıyorum yeni kadro kuruyorum. TV yi patlatmama az kaldı.

Şu WL ye katılan arkadaşlar iyi oynadığını düşünen arkadaşlar. Ekleşelim maç yapalım. Hem kendi seviyemi ölçeyim. Hem de sizden bir şeyler kapmaya çalışayım. Bir el atın yardımcı olun.
  • Hocam beni ekleyebilirsin bu hafta 25 galibiyet aldım psn grknygmr

• quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Ben mi oynamayı beceremiyorum yoksa bi yerlerde hata mı yapıyorum ? 500 K lık kadrom var. 7-8 aydır bu oyunu oynuyorum. Toplamda 600 maç oynamışım yaklaşık. WL elemelerini geçemiyorum. DİV 1 e çıkamıyorum. En fazla div 2 gördüm. O da bir defa.Genelde Div 3-4 arasında gidip geliyorum. Son 1 haftadır 3 ten 5 e yenile yenile düştüm. Sinirlenip takımı satıyorum yeni kadro kuruyorum. TV yi patlatmama az kaldı.

Şu WL ye katılan arkadaşlar iyi oynadığını düşünen arkadaşlar. Ekleşelim maç yapalım. Hem kendi seviyemi ölçeyim. Hem de sizden bir şeyler kapmaya çalışayım. Bir el atın yardımcı olun.

Her wl katılan iyi oyuncu drğil hocam yalnız ben bu hafta arkadaşımı soktum wl yekendisi div6 da mesela wl de gitti 16 galibiyet aldı örneğin ;)

• Arkdaslar bu oyunda momentumdan ziyade en onemli faktör baglanti bağlanti kotuyse oyuncular tepki vermiyor yanliş yerlere kosuyor gecikme oluyor iyi baglantili maclarda bunlara rastlamadım hiç ve yılmadan daha iyi olmak için çalişmak ilk hedefim 18 idi sonra 21 sonra 25

Sımdı ise 29 bu hafta 25 yapabildim bakalım ileriki haftalada neler olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

Dur daha ne gariplikler göreceksin

bence sakin ol ve bu olaylara alışmaya çalış, adı momentum mu olur allah belasını versin bu oyunun mu olur ona sen karar verirsin

bu arada 1 ayda pes illetinden kurtulup div 1 e çıktıysan helal olsun

ben 4 sene önce bıraktım pes i hala el alışkanlıklrım devam ediyor peste oluşan

• quote:

Ben mi oynamayı beceremiyorum yoksa bi yerlerde hata mı yapıyorum ? 500 K lık kadrom var. 7-8 aydır bu oyunu oynuyorum. Toplamda 600 maç oynamışım yaklaşık. WL elemelerini geçemiyorum. DİV 1 e çıkamıyorum. En fazla div 2 gördüm. O da bir defa.Genelde Div 3-4 arasında gidip geliyorum. Son 1 haftadır 3 ten 5 e yenile yenile düştüm. Sinirlenip takımı satıyorum yeni kadro kuruyorum. TV yi patlatmama az kaldı.

Hocam ben 100K'lık kadromla da 20K'lık kadromla da WL'ye katılamadım, DIV5 üstünü göremedim. Sonra gittim bir ethernet kablosu aldım, momentumu zihnimden attım, kazanma odaklı değil keyif alma odaklı oynamaya karar verdim ve istediğim futbolu oynamak için hücumcu bekler vs. kattım takıma. 50K'ya EPL kadrosu kurdum. Kaybedersem de ne olacak diyerek oynamaya başladım ve DIV2'yi gördüm. WL de bu akşam gelecek inşallah.

• quote:

seninle alakası yok, oyun kime isterse ona veriyor maçı. her hafta WL giriyorum en kötü 18 galibiyet alıyorum. en iyi 24 yaptım, div 1 div 2 çıkıp düşüyorum.. ama hala olmayan gariplikler oluyor.
    bu hafta WL 3te3 başaldım sonra 6da0 yaptım sonra 9da7 yaptım vsvsvs.. değişiyor sürekli. bağlantı, rakip, momentum, yorgunluk, odaklanma vs her şey etkiliyor oyunu.

ama WL insanın oyununu geliştiriyor emin olabilirsin. bana ve çevremdekilere baya katkı sağladı. çünkü biraz daha kaliteli oyuncular denk geliyor..
    *
    kadro ve taktiği atar mısın?

• 
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.