Şimdi Ara

PS4 DNS HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
2
Favori
9.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 gün 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • roverman (5 mesaj) zencefiladam (4 mesaj) guguk (3 mesaj) raizel (2 mesaj) StarzL (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (15 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> PS4 DNS HATASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Dnsleri değiştirmiştim sorun yoktu gece yatarken oyun indirmeye bırakıp yatmıştım sabah baktım hata vermiş indirmemiş bundan dolayımı bilmiyorum ama indirmede sorun var şimdi indiriyor. Psn sunucularınımı engellediler neyaptılar.

Aynen bende dnsleri degistirince sorunsuz oynamıstım.dün gece 3 kere fifadan attı 1 saatlik oyun zevkimizin icine ettin UYDUNET

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6680 Mesaj
    30 Dk 1 saat indirdikten sonra hata verip indirmiyor. Uydunet çektirecek bize belli
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaslar bende turksat kullanicisiyim gecen gunlerde ayni sorunla karsilasinca dedimki google`a en hizli dns hangisi? ve cikan sonuclardan bir iki deneme falan filan ben bu dnsi begendim bende gayet stabil calisiyor.

Buyrun :

Level 3 Dns
    (209.244.0.3 – 209.244.0.4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksi Müddea -- 17 Nisan 2015; 14:15:11 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zencefiladam

Beyler bu sorunu çözmemiz gerek. PSN'in sunucularını engellemişler bildiğiniz ve biz söylemeden düzeltmeyecekler.
    IP falan fişman ne biliyoruz şimdi?

Bu bilgiyi nerden aldin? Eger boyle bi durum varsa uydunet uyeliginden ayrilmak en dogrusu olur.

• Yüzbaşı
    842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: roverman

quote:

Orijinalden alıntı: zencefiladam

Beyler bu sorunu çözmemiz gerek. PSN'in sunucularını engellemişler bildiğiniz ve biz söylemeden düzeltmeyecekler.
    IP falan fişman ne biliyoruz şimdi?

Bu bilgiyi nerden aldin? Eger boyle bi durum varsa uydunet uyeliginden ayrilmak en dogrusu olur.

TTNet'ten deneyimliyim bu konuda dostum.
    Şöyle ki;
    TTNet Ubisof serverlarını engellediği için uzun bir süre uğraşmıştım, açmaları için fakat açmadıkları için UyduNet'e geçmiştim.
    Belirli bir IP aralığını otomatikman engellemişler ve bizimki de arada kalmıştır muhtemelen. Her şeyin yasaklanabileceği ve bunun için bir mahkeme kararının gerekmediği bir ülkedeyken, açılması için uğraşacak herhangi bir UyduNet personeli olmayacağını düşünüyorum.
    Anlayacağın sezgilerimle davranıyorum çünkü başka yolu yok.

• Binbaşı
    1275 Mesaj

Anladim cok mantikli fakat ben gecen gece aradigimda playstation kullanicilarindan sikayet geliyor bilgimiz var diye cevap vermisti bende duzelir diye umutlandim fakat 2.5 gun oldu gercekten duzelmeyecek herhalde. Eve donunce tekrar arayayim.

İsin komik yani twitteri engelledik diyorlar ama kendi twitter servisleri tweet atmaya devam ediyor cok komik gercekten.

Playstation turkiye forumlarinda da acilan konulara turksatta sorun diye cevaplar atiliyor.

Of ne bicim bir ulkedeyiz gercekten.

@askplaystation turksatasistanla birikte inglzce tweet de gectim ama birsey cikmaz bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 17 Nisan 2015; 15:52:31 >
    |
    |
    zencefiladam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10780 Mesaj
    aynı sorun bende de var, 3-4 gündür giremiyorum internete, turksat kullanıcısıyım ben de.

buradaki DNS leri de gireyim teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    Sorun duzeldi actilar hem twitter da acilmis. Komik durum.

|
    |
  • Yarbay
    2919 Mesaj
    Arkadaşlar psn sunucuları engellenmiş diye bir şey yok. Turksat'ta elektrik kesilmesinden beri çok büyük arıza ve zarar var. Bugün gelen teknik destek söyledi. Onarım çalışmaları devam ediyormuş.

Turksat'ın yalancısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 17 Nisan 2015; 19:07:14 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

google dns ile giriyorum suanda ben düzeldiyse tekrar bir kablonet dns lerini yazarmısınız bu konuya
    |
    |
    F.Kasap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Yani ps4 te bu hız sıkıntısını neden yaşıyoruz. Parayla rezil olmak bu demektir. Normal DNS lerle verim alamıyorsun. Adama köpekleşene kadar bana başka DNS ver diyorsunda ancak o zmn söylüyor. Internetin bi miktar yerine geliyor. 50mbit sınırsız ödüyorsun. 20 üzerinde down 3mbit up alınca ps4 te mutlu oluyorsun.

şimdi oda gitti. tam bir rezillik yaşıyoruz. superonline kullandıklarım arasında en hizmet vereni oda bu konya ya giremiyor. neden hiçbir kazı vesaire izin verilmiyor.

6mbit i geçemiyorum upload 500 kb en fazla.
    |
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    Hala devam ediyor sorun, gelişmelerden haberiniz var mı ?

|
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Kimse bir yazmamış şu an tekrar uydunet dnslerini girdim 30 down 3 upload alıyorum. 50mbit internetim var buna da şükür.

Hatırlamayanlar için ps4 turksat uydunet dns
    62.248.80.161
    62.248.80.162
  • Çavuş
    52 Mesaj

bu ipler malesef değişmiş yalnız
    |
    |
    mehmetakin11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj

bende arkadaşlara girerken gözüküyor ok diyorum devam ediyor göstermeye fiber internet olacak birde rezalet
    |
    |
    WorldOnDenizli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Ben en iyi 3 dns ayarını test ettim ve nasıl yapıldığıyla ilgili video çektim

https://www.youtube.com/watch?v=Kfl0FlI7JuA&feature=youtu.be

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.