Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satılık wolfenstein the new order primary 55T

sevgiler saygılar.
  • Satılık Last Of Us Türkçe Sec hesap 50T

sevgiler saygılar.
  • Beyler günde 1 ilan vermek zorunlu dediniz kimse takmadı, kutulu oyun ilanı yasak dediniz yine sallayan yok, ya bu konuyu kapatalım yada konunun kurallarına uyup diğer ilan açan arkadaşlara saygı gösterelim!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık nfs rivals primary 50 tl
  • Arkadaşlar full game ile psn game arasındaki fark nedir?
  • www2 kullanıcısına yanıt
    kutulu oyun konusunda haklı olabilirsin yeri burası olmayabilir ama 1 günde 100 tane de digital oyun alış satışı yapabilirim bunla ilgili sıkıntı nedir?
  • Pure Pool Primary arıyorum karşılığında Injustice Gods Among verebilirim
  • www2 kullanıcısına yanıt
    konuşurken biraz tavırlarına dikkat etmeni öneririm "Adam Gibi" diye değişik ifadeler kullanmışsınız bence bunlar sizin için talihsiz olumş zaten bu kelimeden sonrasını okumadım birşey yazdıysanızda daha dikkatli ve karşındakinin bir insan olduğunu göz önüne alarak yazarsanız okurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

kutulu oyun konusunda haklı olabilirsin yeri burası olmayabilir ama 1 günde 100 tane de digital oyun alış satışı yapabilirim bunla ilgili sıkıntı nedir?

Hepsini bir ilana yani bir yoruma koyarsan sikinti yok ,yuzbinmilyonbaloncuk kadar yorum yaparsan sıkıntı oluyor. Mobilde 25-30 yorum geliyor bir sayfaya, sen durmadan post yazar durmadan bir sayfada bir yoruma sigdirabilecegin seyleri farkli yorumlarda yazarsan insanlar daha sık sayfa atlamak zorunda kalır. Kisacasi israf ve tatava yapmayınız tek yorumda hepsini bir yazıp geçiniz

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    oyun 104 tl kardeş. 45 second hesap hıc uygun degıl.

50 tl ye primary hesap satılıyor.

forumda 35-30 a satılıyordu second hesaplar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 13 Ağustos 2014; 10:50:27 >
  • ps4thief@gmail.com mail adresli hesabın sahibi kimdir acaba ?
  • avedist A kullanıcısına yanıt
    Fark yok psn game dediğimiz dijital oyun yani parasını öde sonra indir ps4'e oyna
  • Killzone shadow fall primary secondary us tr farketmez, satan varsa araniyor saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

oyun 104 tl kardeş. 45 second hesap hıc uygun degıl.

50 tl ye primary hesap satılıyor.

forumda 35-30 a satılıyordu second hesaplar..

50TL ye satılan primaryi göster ben 70 vereceğim. Oyun 104 değil 107tl. 45tl second hesap için gayet normal. Senin dediğine göre 85tl ye iki hesap birden alabilmemiz lazım. Hadi bul bana öyle satılan oyun, ben second hesabı hayrına bedava vereceğim. Mail adresi alacak, usa psn den hesap açağım, kredi kartımla amazondan prepaid kod alacağım, kırk taklanın üstüne paranın yüzde sekseninini ben vereceğim, second hesabı alan da rahat rahat oynayacak, üstüne aynı fiyata başkasına satacak. Oh ne ala memleket. Herkes böyle beklerse burada kimse oyun falan almaz ve konu ölür gider. Arada sırada cebinizden azıcık para çıkması lazım. Bu kadar ölücü olmayın.

hocam ne kızdın özür dilerim.olayı yenı yenı cozuyorum sakin ol
  • bykadiraras 'tan wolfenstein sec hesabı alınmıştır kendisine teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

hocam ne kızdın özür dilerim.olayı yenı yenı cozuyorum sakin ol

Kusura bakma. Ben de günlerdir buradaki kısır piyasa yüzünden bunaldım biraz galiba. Üslubum biraz sert oldu. Demek istediğim şu aslında, 30-35tl ye satılan hesaplar ikinci, üçüncü sahibi tarafından satılıyor genelde. Mesela oyunu marketten ilk alanlar kişi başı 50tl gibi bir fiyattan alıyor. Sonra 40tl gibi bir fiyattan satıyorlar. 40 dan alanlar 30-35 liralara indiriyor. Buraya kadar herşey normal. Ama oyunun piyasası bu şekilde düştüğü için kimse marketten yeni oyun almıyor. Sonuçta piyasada oyun kıtlığı oluşuyor. Oysa oyunun ilk sahibi olmak için ödenecek 10-20tl farklar bence önemsiz, çünkü en azında kimle muhattap olduğunu biliyorsun, hesabın kapanmayacağından emin oluyorsun en azından.

dm den yürüyecegım sana
  • Arkadaşlar merhaba , uzun süredir oynadığım Watch Dogs Primary - 45 TL Daha önce yaptığım alışverişler referansımdır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysr13uslu -- 13 Ağustos 2014; 11:57:21 >
  • Çift haklı şu oyunları arıyorm

NFS RİVALS

MGS 5

KILLZONE SHADOWFALL

SNİPER ELİTE
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.