Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbi bu iş sarpa sarıyor yaa oysa mükemmel bi organizasyondu. En iyisi forumda tanınır burda da referansı olan kişilerin dışına çıkmamak herhalde...
  • Arkadaşlar dün@ dnsendil adlı üye takas gerçekleştirdik.Kendisi bana NFS Rivals Secondary hesap verdi ben de ona MGS V Primary hesap.Sonra buraya yazdım takas gerçekleştirdik sıkıntı yok diye.
    Bugün öğrendim ki kendis@i Arkham92 adlı üye ile Tomb Raider takası ile almış NFS Rivals'ı.Tomb Raider hesabında da sıkıntılar varmış.Arkham92 adlı arkadaş da haklı olarak NFS hesabını istiyor ben de arada kaldım.
    Bu arada ben yoğunluğumdan ötürü NFS Rivals hesabıyla PSN'e bile girmedim daha.dsendil MGS V'i makinesinde aktive etmiş.
    Burada herkese haber ediyorum,NFS Rivals hesabına zaten dokunmadım onu iade ediyorum ve MGS V hesabımı geri vermesini talep ediyorum burada.Herkesin bilgisi dahilinde olsun istedim.
    @dunyao,@Arkham92,@dsendil,@ersinx81

• fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. oyunu bitirdikten sonra biran önce elden çıkarmak için bu işe çok önem vermiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 8 Mayıs 2014; 15:48:49 >
  • Ben diyorum burda sorunsuz babayiğit 10-15 kişi, diğerleri hep riskli, biz bize yeteriz, sonra grup illa büyür, ama hatır için referans listesine isim yazdırılmayacak, gerekirse oylama yaparız ekleme olsun mu diye ,misal ben biri isim öneririm, 15 kişi oylar, 8-7 oldu mu karar verilmiştir. En azından yüzbaşı sıfatı veya binbaşı sıfatı olmalı gibi kriterlerde konabilir. Forumda aktiflik açısında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpooner -- 8 Mayıs 2014; 15:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xolid Gunner

quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

yardımı olursa benimde dsendil ile yaklaşık 1 hafta önce ki konuşmam burada. Banada second hesap teklif etmişti biri tomb raider secondary hesabı diğeri ise nfs rivals hesabı. Belki kişiyi daha iyi tanımamız açısından yardımı dokunabilir amacının ne olduğunu anlayabiliriz böylelikle

Ben ottomanslap bu arkadas arkham92 hepimiz ayni seyleri yasadik baska oyunlarla takasladigi second hesaplari baskalarinada satmaya calisan bu adam ayni zamanda sifreyi primary sahibi degistirdi yalanini soyluyo geregini yapin lutfen

ben anlamadım şimdi, günlerdir dsendil mağdur durumdaydı, devamlı kendi hesabının şifreleri değiştiriliyordu, şimdi zanlı durumuna mı geçti, kendi değiştirip, birden çok kişiye mi satıyormuş? kendi kendine de ben mağdurum diye foruma mesaj mı yazıyor oldu bu arkadaş? Eğer bu durumun ispati varsa, gerekeni yapalım, bu bir.

KUN buranın dedektifi ve ifşa takım başkanı olarak sen ne düşünüyorsun, iki.

Defalarca yazdık çizdik, tanımadığınız adamdan oyun almayın satmayın diye, hiç konuda adı geçmeyen insanlarla kardeşlik yaptığınız çıkıyor ortaya, sonra gelip burada herkes sızlanıyor, bu üç.

Grubu 15 kişiye indirip kapalı grup yapalım diyen arkadaşlar, ben sizi destekliyorum, 15 kişi belirleyin, mümkünse yaş sınırı koyun, hesaplar asla 15 kişinin dışına satılmayacak şekilde yapılsın, olsun bitsin. Zaten bu gidişle B planına geçeceğiz, hergün konuda bunları okumak ve uğraşmak istemiyor kimse. B planı da şudur, ben konuyu açan kişiyim, 4-5 tane güvendiğim şahsen de tanıdığım insanı gruba koyacağım, onlar da aynı şekilde kefil olacakları 2-3 kişi isterlerse getirirler, 20 kişide kaparız listeyi, 20 kişinin gerçek isim-soyad-tel-email-psn vs bilgilerini bir arkadaş alır exel liste yapar, grup üyelerine dağıtır, olur biter. Bu sisteme geçmezsek, 8 ay önce alıp da bitirip sattığımız oyundan, şifresi değişen arkadaşlar devamlı konuya gelecek, ilk hesap sahipleri gereksiz yere sorumlu tutulacak. Ps3 sisteminde, hiç değilse bir hesap sadece 2 makineye kurulabiliyordu, burada secondary hesap sonsuz makineye kurulabiliyor ve sömürmeye açık bir sistem.

Lütfen referans listesi için mesaj göndermeyin, görüldüğü üzre, daha dün çok iyi arkadaştır vs denen insanlarda bile 2 gün sonra problem çıkabiliyor, referans listesi önemini ve hükmünü yitirmiştir, yeni giriş yapmıyorum, bu da sonuncu madde.
    @K U N

• Child of Light için kardeş arıyorum , ben secondary tercih ediyorum.
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    valla ben oyunu bitireli 10 gün oldu mesela inf ss primary. İnce eleyip sık dokuyorum, bakıyorum forumda isteyen var mı diye teklifi ben götürüyorum :) Buraya yazınca satmak istemediğin insanlar da mesaj atıyor, hadi kalbini kırmayalım diye yalan atmak zorunda kalıyoruz o da hoş olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Ben diyorum burda sorunsuz babayiğit 10-15 kişi, diğerleri hep riskli, biz bize yeteriz, sonra grup illa büyür, ama hatır için referans listesine isim yazdırılmayacak, gerekirse oylama yaparız ekleme olsun mu diye ,misal ben biri isim öneririm, 15 kişi oylar, 8-7 oldu mu karar verilmiştir. En azından yüzbaşı sıfatı veya binbaşı sıfatı olmalı gibi kriterlerde konabilir. Forumda aktiflik açısında.

yüzbaşı binbaşı değil, profili açık eski üye olmalı, üyelerden en az biri ismen cismen tanımalı adamı kimdir nedir necidir? aksi halde bu olaylar bitmez, grubu kurduğumdan beri aynı şeyi söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

quote:

quote:

yardımı olursa benimde dsendil ile yaklaşık 1 hafta önce ki konuşmam burada. Banada second hesap teklif etmişti biri tomb raider secondary hesabı diğeri ise nfs rivals hesabı. Belki kişiyi daha iyi tanımamız açısından yardımı dokunabilir amacının ne olduğunu anlayabiliriz böylelikle

Ben ottomanslap bu arkadas arkham92 hepimiz ayni seyleri yasadik baska oyunlarla takasladigi second hesaplari baskalarinada satmaya calisan bu adam ayni zamanda sifreyi primary sahibi degistirdi yalanini soyluyo geregini yapin lutfen

ben anlamadım şimdi, günlerdir dsendil mağdur durumdaydı, devamlı kendi hesabının şifreleri değiştiriliyordu, şimdi zanlı durumuna mı geçti, kendi değiştirip, birden çok kişiye mi satıyormuş? kendi kendine de ben mağdurum diye foruma mesaj mı yazıyor oldu bu arkadaş? Eğer bu durumun ispati varsa, gerekeni yapalım, bu bir.

Defalarca yazdık çizdik, tanımadığınız adamdan oyun almayın satmayın diye, hiç konuda adı geçmeyen insanlarla kardeşlik yaptığınız çıkıyor ortaya, sonra gelip burada herkes sızlanıyor, bu üç.

Grubu 15 kişiye indirip kapalı grup yapalım diyen arkadaşlar, ben sizi destekliyorum, 15 kişi belirleyin, mümkünse yaş sınırı koyun, hesaplar asla 15 kişinin dışına satılmayacak şekilde yapılsın, olsun bitsin. Zaten bu gidişle B planına geçeceğiz, hergün konuda bunları okumak ve uğraşmak istemiyor kimse. B planı da şudur, ben konuyu açan kişiyim, 4-5 tane güvendiğim şahsen de tanıdığım insanı gruba koyacağım, onlar da aynı şekilde kefil olacakları 2-3 kişi isterlerse getirirler, 20 kişide kaparız listeyi, 20 kişinin gerçek isim-soyad-tel-email-psn vs bilgilerini bir arkadaş alır exel liste yapar, grup üyelerine dağıtır, olur biter. Bu sisteme geçmezsek, 8 ay önce alıp da bitirip sattığımız oyundan, şifresi değişen arkadaşlar devamlı konuya gelecek, ilk hesap sahipleri gereksiz yere sorumlu tutulacak. Ps3 sisteminde, hiç değilse bir hesap sadece 2 makineye kurulabiliyordu, burada secondary hesap sonsuz makineye kurulabiliyor ve sömürmeye açık bir sistem.

Lütfen referans listesi için mesaj göndermeyin, görüldüğü üzre, daha dün çok iyi arkadaştır vs denen insanlarda bile 2 gün sonra problem çıkabiliyor, referans listesi önemini ve hükmünü yitirmiştir, yeni giriş yapmıyorum, bu da sonuncu madde.
    @K U N

Simdi kardesim sen bu konunun acanisin diye kendini forumun sahibi zannettin herhalde bu konunun populer olmasive herkesin burdan alisveris yapmasi forum kirliliginin önlenmesi amaciyladir istersen excel istersen word den ac listele guvendigin insanlarla yap konuyu kitle parcala böl ama bu forumda herkes takas yapabilir guvenir guvenmez onlar kendi bilicekleri istir. İkinci madde bu dsendil magdur durumuna dususunu ben hic bir zaman inanmadim ama ben kendi accmi geri aldim ve konuyu kapattim baktimki bu arkadas bunu seri uretime gecirmis o zaman konuya mudahil oldum. Burda saglam referansli kisilerin arasinda ver al yapmak gruplasmaya girer onada baska konu veya whatsapp grubu acarsin ama kimsenin kendini sana kanitlama zorunlulugunun oldugunu dusunmuyorum. Ki ben bu forumda bi iki art niyetli kisi haric herkesin temiz kalpli guvenilir olduguna inaniorum.
    İyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben diyorum burda sorunsuz babayiğit 10-15 kişi, diğerleri hep riskli, biz bize yeteriz, sonra grup illa büyür, ama hatır için referans listesine isim yazdırılmayacak, gerekirse oylama yaparız ekleme olsun mu diye ,misal ben biri isim öneririm, 15 kişi oylar, 8-7 oldu mu karar verilmiştir. En azından yüzbaşı sıfatı veya binbaşı sıfatı olmalı gibi kriterlerde konabilir. Forumda aktiflik açısında.

Aynen hocam yoksa bunun önüne geçilmeyecek bu gidişle her gün başka bir olay oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

@K U N

Simdi kardesim sen bu konunun acanisin diye kendini forumun sahibi zannettin herhalde bu konunun populer olmasive herkesin burdan alisveris yapmasi forum kirliliginin önlenmesi amaciyladir istersen excel istersen word den ac listele guvendigin insanlarla yap konuyu kitle parcala böl ama bu forumda herkes takas yapabilir guvenir guvenmez onlar kendi bilicekleri istir. İkinci madde bu dsendil magdur durumuna dususunu ben hic bir zaman inanmadim ama ben kendi accmi geri aldim ve konuyu kapattim baktimki bu arkadas bunu seri uretime gecirmis o zaman konuya mudahil oldum. Burda saglam referansli kisilerin arasinda ver al yapmak gruplasmaya girer onada baska konu veya whatsapp grubu acarsin ama kimsenin kendini sana kanitlama zorunlulugunun oldugunu dusunmuyorum. Ki ben bu forumda bi iki art niyetli kisi haric herkesin temiz kalpli guvenilir olduguna inaniorum.
    İyi gunler

Arkadaşımı destekliyorum ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum zira bu ilk değil daha öncede verilen Fifa 14 hesabında önce hesaptan atma gibi sıkıntılar olup başkası da kullanmış sonrasında ise şifre tamamen değişip yine mağdur duruma düşülmüştür. O zaman sustuk lafı bile geçmedi burada ama bu sondu artık!!

• Xolid Gunner kullanıcısına yanıt
    yaş konusu sıkıntı yarattı galiba sende.

evet konu sahibi benim, insanlar bu konu yüzünden sıkıntı yaşayacaksa mağdur olacaksa, forum sahibine kadar haber verip konuyu kapattırırım, istediğim platformdan da istediğim grubu kurarım.
  • quote:

Aynen hocam bu hesapları banada takas yolu ile vermek istedi.

• quote:

Ah keske su dedigin yapilsa da o liste adam gibi bişeye benzese. Sayfayi acan arkadasa bi lafim yok hangibiriyle ilgilenicek ama guncellenmesi hatta gerekirse hepsinin silinip bastan yapilmasi sart

• quote:

Orijinalden alıntı: hitpazar

Olayla ilgim olmamasına rağmen suçlu durumuna düştüm ben burda

Sizin @dsendil ile uzaktan, yakından bir bağınız var mı?
  • quote:

yaş konusu sıkıntı yarattı galiba sende.

evet konu sahibi benim, insanlar bu konu yüzünden sıkıntı yaşayacaksa mağdur olacaksa, forum sahibine kadar haber verip konuyu kapattırırım, istediğim platformdan da istediğim grubu kurarım.

Dostum sen eyupte oturuyosun bende fatihte yakiniz aslinda istersen yuz yuze goruselim yas konusunda sikintini. Herkes burda istedigini yapar ama sen ahkam kesemessin kimseye biz burda bir grubun magdurlugunu konusuyoruz konu senin magdurluk seninse oncek mesajlara bak takas islemlerinin hepsini burdanda bildirdik dsendil in yaptiklarinida

• Xolid Gunner kullanıcısına yanıt
    pm'ine bak, buradan polemiğe gerek yok
  • quote:

quote:

yüzbaşı binbaşı değil, profili açık eski üye olmalı, üyelerden en az biri ismen cismen tanımalı adamı kimdir nedir necidir? aksi halde bu olaylar bitmez, grubu kurduğumdan beri aynı şeyi söylüyorum.

Bide facebook grubu kurmalıyız, orda daha şeffaf herşey, ifşa edilir bari adam.

• quote:

pm'ine bak, buradan polemiğe gerek yok

Hadi bakalim

• Biri vatsap grubu kursun , herkes takas işini ordan halletsin. Gerekirse herkes kimlik fotosunu yollasın , profiller açık kalsın.

Ben mesela 50nin üstünde satış ve takas yapmışımdır ps3de ama hiç referansla uğraşmadım.

Ayrıca _Esmer kullanıcısı ps3de çok kaliteli bi grup kurmuştu , eğer musait zamanın varsa kursan süper olur.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.