Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ilk hakkını dsendil den ben aldım bi kaç ay önce arkham92 i mesaj attım zaten şifreyi kim değiştirdi bilmiyorum ama kimseyi mahdur etmemek adına şifreyi sıfırlayıp arham92 e veriyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rex1817 -- 8 Mayıs 2014; 12:38:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitpazar

Oyunun ilk hakkını dsendil den ben aldım bi kaç ay önce arkham92 i mesaj attım zaten şifreyi kim değiştirdi bilmiyorum ama kimseyi mahdur etmemek adına şifreyi sıfırlayıp arham92 e veriyorum şimdi

Hocam siz ve dsendil anlaşmalı mı çalışıyorsunuz? Size pm attığımda benim haberim yok, ben sadece ilk hesabı aldım 2. hak kimde falan gibisinden takmadan konuştunuz şimdi konuda farklısınız. Diyelim siz bana şifre gönderdiniz şimdi, peki 2 gün sonra tekrar değişmeyeceği ne malum? Yok hocam oyun sizde kalsın eksik olsun ama kafam rahat olsun. @dunyao
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: hitpazar

Oyunun ilk hakkını dsendil den ben aldım bi kaç ay önce arkham92 i mesaj attım zaten şifreyi kim değiştirdi bilmiyorum ama kimseyi mahdur etmemek adına şifreyi sıfırlayıp arham92 e veriyorum şimdi

Hocam siz ve dsendil anlaşmalı mı çalışıyorsunuz? Size pm attığımda benim haberim yok, ben sadece ilk hesabı aldım 2. hak kimde falan gibisinden takmadan konuştunuz şimdi konuda farklısınız. Diyelim siz bana şifre gönderdiniz şimdi, peki 2 gün sonra tekrar değişmeyeceği ne malum? Yok hocam oyun sizde kalsın eksik olsun ama kafam rahat olsun. @dunyao

dsendili tanıyormusunuz oyunun hakkının sizde olduğunu söyledi diye mesaj atmadınız mı bana ?

• Olayla ilgim olmamasına rağmen suçlu durumuna düştüm ben burda
  • Bu isin b*ku cikmaya basladi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardımı olursa benimde dsendil ile yaklaşık 1 hafta önce ki konuşmam burada. Banada second hesap teklif etmişti biri tomb raider secondary hesabı diğeri ise nfs rivals hesabı. Belki kişiyi daha iyi tanımamız açısından yardımı dokunabilir amacının ne olduğunu anlayabiliriz böylelikle

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

oyunlarla ilgili bir database oluştursak. buraya primary ve sec. hesap sahiplerinin adları girilse. Herkes hesabı devrederken bu databaseden sorumlu üyeye bilgi vermek zorunda olsa, vermeyen database'e giremese.

çok mu zor olur böyle bir sistem organize etmek. excel kullanabilen yok mu:p

şaka maka alternatif sistem bulmak zorundayız. ben haziran ortasına kadar pek oyun oynayamacayacağım için daha hiç giremedim bu işlere fakat takip etmekteyim. daha şimdiden epey mağdur olan var.

aynen ben dediğin gibi excel tutuyorum.
    hem aldıklarımın hem sattıklarımın tarihleri, fiyatları, forum niklerine kadar orada kayıtlı.
    ama senin dedigin gibi buradaki referanslı üyeler için çok daha kapsamlı birşey yapılması gerekiyor.
    belki sadece referanslı üyeler değilde, uzun süredir birbirini tanıyan, merhabalaşmış, birbirine güvenen insanlar arasında facebook üzerinden kapalı grup kurulup, orada bu yapılabilir. Dışarıya bilgi çıkmıyor oradan ve sadece tanıdık insanlar oldugu için bir nevi kalıcı kardeşlik kıvamına ulaşılmış olabiliyor.
    referanslı üyelerden bunu yaparsak, birbirini tanımayan var çünkü zor olabilir.
    ya herkesi toplayacağız birgün herkes tanışcak güven ortamı oluşacak, yada küçük gruplar halinde kapalı grup üzerinden kalıcı kardeşlik seviyesi yakalanmaya çalışılacak.

Aynen oylem hergun bi sifre degisti haberi cikmaya basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

NBA 2K14 ve BF4 oyunlarının secondary hesaplarına talibim satan olursa pm lütfen.

Günceldir, satan yok ise alacak olanlar ile kardeşlik yapılabilir.

Aramaya devam.
  • Satılık veya takaslık / (takas için NBA2K14 Öncelikli) Secondary COD

Call Of Duty Ghosts Gold Edition + Onslought DLC + Wolf Skin + Elias ve Hesh karakterleri ve Alevli silah boyası + Hesapta 2$

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun gece dsendil ile uzun bir takas görüşmem oldu. Kıllanıp gece vazgectim. Bu ikinci yırtmam oldu. Kedi gibi koku alıyorum şerefsizim

• REFERANSLI ÜYEDEN SATILIK DİJİTAL OYUNLAR:

(Takas olarak sadece Call of duty Ghost Primary önerinizi konuşabiliriz, başka oyun önermeyiniz)

NOT: Killzone İngilizcedir (US PSN).

Strike Suit Zero Primary 25 TL
    Lego Super Heroes Primary 40 TL
    Killzone Shadow Fall Primary 50 TL

• Beyler uzun uzun alıntı yapmayalım mobilden giriyoruz sıkıntı oluyor.

• Oyun gördüğünüz gibi eksiksiz, tertemiz, PAL Türkçe durumdadır, PSN hesaplarla takas olur dicem ama oynamadığım pek bi oyun kalmadı yine de mantıklı takas önerilerine açıktır, satın alcak olursanız da yardımcı olurum

• Tomb Raider primary hesap 50TL
  • REFERANSLI ÜYEDEN SATILIK DİJİTAL OYUNLAR:

(Takas olarak sadece Call of duty Ghost Primary önerinizi konuşabiliriz, başka oyun önermeyiniz)

NOT: Killzone İngilizcedir (US PSN).

Strike Suit Zero Primary 25 TL
    Lego Super Heroes Primary 40 TL
    Killzone Shadow Fall Primary 50 TL

• Bound by flame-secondary 45 tl yeni oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jigsaw999

quote:

SATILIK Infamous Second Son Primary Us Hesap; 50 TL

Şok indirim Forumdan aldığım Infamous Second Son US Primary Hesap 39.99 TL ilgilenenler pm

@Cahit_99 nickli arkadaşımıza satılmıştır.Kendisine teşekkür ediyorum ve iyi oyunlar diliyorum.

• quote:

quote:

SATILIK Infamous Second Son Primary Us Hesap; 50 TL

Şok indirim Forumdan aldığım Infamous Second Son US Primary Hesap 39.99 TL ilgilenenler pm

oyunu almıs bulunmaktayım arkadastan
  • aşağıdaki oyunlar için kardeş arıyorum.

FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn primrary hakkı 50 TL Secondary 35 Tl iki hesap ta bana uyar
    Wolfenstein: The New Order Primary hakkı 75 TL secondary 50 TL iki hesap ta bana uyar
    Watchdogs Primary Hakkı 75 TL Secondary 50 TL Secondary istiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 8 Mayıs 2014; 15:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

yardımı olursa benimde dsendil ile yaklaşık 1 hafta önce ki konuşmam burada. Banada second hesap teklif etmişti biri tomb raider secondary hesabı diğeri ise nfs rivals hesabı. Belki kişiyi daha iyi tanımamız açısından yardımı dokunabilir amacının ne olduğunu anlayabiliriz böylelikle

Ben ottomanslap bu arkadas arkham92 hepimiz ayni seyleri yasadik baska oyunlarla takasladigi second hesaplari baskalarinada satmaya calisan bu adam ayni zamanda sifreyi primary sahibi degistirdi yalanini soyluyo geregini yapin lutfen

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.