Şimdi Ara

PS4 Destiny Clan ^^rakimbuzluolsun^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba Arkadaşlar,

Destiny Clanımız rakimbuzluolsun.

Düzenli olarak oynayan raid,nıghtfall,strike, weekly ve daily görevlerinde birbirimize yardımcı olmak, sohbet ve en önemlisi keyifli vakit geçirmek amacı kurulmuştur.
    http://www.bungie.net/ sitesinden giriş yaparak clanımıza katılabilirsiniz.
    Şuan her gün oynamak üzere 8 üyemiz bulunuyor.
    Destiny Clan rakimbuzluolsun
     PS4 Destiny Clan ^^rakimbuzluolsun^^ PS4 Destiny Clan ^^rakimbuzluolsun^^ PS4 Destiny Clan ^^rakimbuzluolsun^^

Psn: One_A_Day35 clan kurucumuz ve onuda psnden ekleyebilirsiniz.
    Keyifli oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr_yunis -- 26 Aralık 2014; 23:10:32 >

• Aktif olarak oynayan bir Türk ekip arıyordum ben de ya. 31-30 arası (giydiğim zırha göre değişiyor) Titan'ım, 26 Level Hunter'ım, bir de yeni açtığım 14-15 Level bir Warlock'um var. Raid, Nightfall, Weekly Heroic yapacak adam bulamıyorum, Destiny LFG de bir yere kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: agunZagun

Aktif olarak oynayan bir Türk ekip arıyordum ben de ya. 31-30 arası (giydiğim zırha göre değişiyor) Titan'ım, 26 Level Hunter'ım, bir de yeni açtığım 14-15 Level bir Warlock'um var. Raid, Nightfall, Weekly Heroic yapacak adam bulamıyorum, Destiny LFG de bir yere kadar

Ne olursan ol gene gel hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sürekli aktif bir gruba katılmak istiyorum, ve klan'ın ismi aşırı ilgimi çekti :) aranıza katılmak isterim eğer mümkünse kurucu arkadaşı PSN den ekliyorum

Edit:

Kurucu arkadaşı eklemeye çalıştığımda ayarlardan dolayı hata veriyor psn de. Psn: xaviesta8734

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 22 Aralık 2014; 19:56:02 >
  • Varmi bizede yer haci abi

• Beyler ekleme talebinde problem var sahmaran ve yunusu ekleyebilirsiniz herkesi bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: sahmaran1(kadnsiyilan)

Varmi bizede yer haci abi

Tabiki var Emmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr_yunis -- 22 Aralık 2014; 22:25:31 >
  • Arkadaslar her gün okumaya calisiyorum mantigini ama evde bilgisayar hanimda iste video izleyemiyoruz ancak aksamlari ps4 te anlamaya calisiyorum yinefe yardim gerekiyor.Daha once bir klana uye oldum ama arkadadlarla nadil ilerleyecegimi anlayamadim.Henuz 5.seviye olmadigimdan mi.Cok yeni satin aldim ve bf4 callof vs den cok daha ilginc geldi bu oyun.Vakit harcamak gerekirse dlclerini almakta isterim.Yalniz su klanla nasil hareket edecegimizi bir arkadas anlatsa?

• Klandan birilerini psn den mi rklenek lazim 6-8 kisi co op nasil ilerleyecez klan uyeleriyle kardeşlerim?

• Benim PS4 teki PSN ID: Lazmuteahhit

• forumda klan oluşumları görmek çok güzel umarım bizim klan gibi uzun ömürlü olursunuz

klan adı süpermiş
  • Birde arkadaşları ekleyebilsek psn den :) Buradakiler ps4 oynuyor di mi? nedense adınızı aramada çıkartamıyor alet ekleyemedim doğrusu

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    ilk mesajda arkadaşın psn si var zaten, onu ekleyip arkadaş listesine girdiğinizde diğer arkadaşları da ekleyebilirsiniz
  • Playstation in mobil uygulamasinda sikinti var galiba bulamiyor

• Akşam katılıyorum klanın ismi çok güzel bu arada.Level 30 Titan
  • Arkadaslar her gün okumaya calisiyorum mantigini ama evde bilgisayar hanimda iste video izleyemiyoruz ancak aksamlari ps4 te anlamaya calisiyorum yinefe yardim gerekiyor.Daha once bir klana uye oldum ama arkadadlarla nadil ilerleyecegimi anlayamadim.Henuz 5.seviye olmadigimdan mi.Cok yeni satin aldim ve bf4 callof vs den cok daha ilginc geldi bu oyun.Vakit harcamak gerekirse dlclerini almakta isterim.Yalniz su klanla nasil hareket edecegimizi bir arkadas anlatsa?Klandan birilerini psn den mi rklenek lazim 6-8 kisi co op nasil ilerleyecez klan uyeleriyle kardeşlerim

• Birdde seviye yükseldiğinde özel bir silah vermişti yanlışlıkla dismiss ettim silahı şimdi inventoryde görülmüyıor, silahı geri alabilme şansı var mı? Yoksa önümüzdeki silahlara mı bakacaz?:))))

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Birdde seviye yükseldiğinde özel bir silah vermişti yanlışlıkla dismiss ettim silahı şimdi inventoryde görülmüyıor, silahı geri alabilme şansı var mı? Yoksa önümüzdeki silahlara mı bakacaz?:))))

Geri alma sansi yok.Diger konularda evet arkadas eklemek lazim.Oyundaki genel seyler 3 kisilik.6 Kisilik raid ve pvp var, zamani gelince karsilasirsin zaten hocam simdilik devam boyle.

• quote:

Birdde seviye yükseldiğinde özel bir silah vermişti yanlışlıkla dismiss ettim silahı şimdi inventoryde görülmüyıor, silahı geri alabilme şansı var mı? Yoksa önümüzdeki silahlara mı bakacaz?:))))

Arkadaşlar psn deki sorun yyüzünden ekleme yapamiyoruz. Bu gün psn normale dönerse sizleri kalan a ekliyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

quote:

Geri alma sansi yok.Diger konularda evet arkadas eklemek lazim.Oyundaki genel seyler 3 kisilik.6 Kisilik raid ve pvp var, zamani gelince karsilasirsin zaten hocam simdilik devam boyle.

Senin nexirpsn id? :-)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.