Şimdi Ara

PS4 Destiny Clan ^^rakimbuzluolsun^^ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zor bela 27 olduk takıldık kaldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3 klanı mı ps4 mü? oyuna yeni başlayacağım psn:vardar16

not:ps3 kullanıyorum,isteyen ekleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Hadi hayırlı olsun Yunus
    Zor bela 27 olduk takıldık kaldık

:) maşallah yarin gece psnde sorun olmazsa bir organizasyon yapalım. Bu lvlllarda iste clan devreye girecek herkes herkese yardimci olacak. Oyun oynamak için adam aramiycaz clan sayimiz arttikca hepimiz oyunda hizli yukseliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Sezgin_

ps3 klanı mı ps4 mü? oyuna yeni başlayacağım psn:vardar16

not:ps3 kullanıyorum,isteyen ekleyebilir.

Ps4 hocam haklisin başlığı duzeltteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

forumda klan oluşumları görmek çok güzel umarım bizim klan gibi uzun ömürlü olursunuz

klan adı süpermiş

Hocam clanimizin ana kadrosu yillardir beraber oynayan bir grup. Sizde bilirsiniz 2-3 karakter her hafta nightfall raid ve görevler için bir birimize yardimci olmaya calisiyoruz bazen saatlerimiz uymuyor. Ne kadar kalabalık olursak herkes hizla gelişir ve güzel bir sohbet ortamimiz olur. Samimiyetiniz içinde çok teşekürler :)

• Arkadaşlar herkese selam ....

En başta yunusunda belirttiği gibii yıllardır birlikte oyun oynuyan bi ekibiz..ve yaş ortalamamız yüksek bize uyucak olan tüm arkadaşları bekleriz elimizden geldiğince yardımcı oluruz ...YUNUSU EKLEYEBİLİRSİNİZ YUNUS KLAN KURUCUSU BEN SADECE İSMİNİ VERDİM :)) konu bundan ibaret herkese iyi oyunlar

• Banada yer varmı

PSN: temphail84
  • Yer varsa ve kabul görürsek katılmak isterim. Raid ve Weekly için muhabbet,sohbet desteği gerekiyor

PSN: YalnizkurtAlkar
  • Bende katilmayi isterim eger yer varsa
    Psn: muzel

• Bende Destinye yeni başlayanlardanım
    psn id : GurbuzBjk168
  • slm arkadaşlar
    lvl 29 hunterım solo kastım hep..Parti halinde haftalık etklinliklere ve arada raidlere katılmak istiyorum.
    PSN: Backbebetter
  • Arkadaslar Level 26 sonu hunter'im (ascendant shard toplayabilirsem 27 olucam 1 upgrade daha yaparak) Hic Raidlere girmedim, Expansion'da mevcut , oyun cikinca 1 ay oynadim Level 25'ten sonra biraktim, simdi geri donus yaptim, listemde forumdan arkadaslar var onlarin fireteam'leri oldugu ici rahatsiz etmiyorum, zaten maksimum 6 kisi giriyorlar. Dedigim gibi hic raid'e girmedim, nereye gidicem napicam bilmiyorum, fazladan oyuncu ariyorsaniz haber edin gelip oynarim. Yurt disinda yasiyorum, haftasonlari daha sik denk geliriz , Turkiyede sabaha karsi saatler benim burada aksam isten eve geldigim saatler oluyor , Destiny ile sabahliyorsaniz ve oynucak birini ariyorsaniz beni ekleyebilirsiniz

PS4'de oynuyorum Destiny'i PSN id : Pixolator

Tesekkurler

• Merhaba;

Beraber pvp,strike ve daily görevleri yapacak 23 level civarı arkadaşlar arıyorum varsa ekleyebilir :)
  • big boss'a selamlar şu anda towerda dans ediyoruz :d

• Merhaba arkadaşlar.29 level warlock.Haftalık günlük görevleri yapıcak adam arıyorum.İş sebebi ile akşam 8 den sonra online olabiliyorum.Sabırlı ve terbiyeli arkadaşlar eklesin BATTAL---GAZI-
  • Öncelikle S.A. bugün ps4e destiny nasıl bir oyun diye ps4e demo sürümünü indirdim. oyun güzel fakat ps4te cok fena kasıyorr acaba bu sorun sizdede var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.