Şimdi Ara

ps4 cd problemi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
7.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xymox

quote:

Orijinalden alıntı: roseria

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar servise falan vermeye gerek yok tasarım hatası olduğu belli yeni gelen makinanızda da aynı sey olacak, çözümü yazmışlar bu sayfada ben yaptım düzeldi. Aletin altında eject tuşunu sıkıştıran bir plastik var o plastik eject tuşuna basıyo cd de o yüzden çıkıyor, onu biraz oynatın yada altına silgi koymaya gerek yok aletin o kısmını koyduğunuz yerden hafif dışarı verin o plastikten kurtulsun tamamdır ben öyle yaptım.

Eject tusu ney

CD çıkarma tuşu :)

Napacaz o tusu baskan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xymox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar servise falan vermeye gerek yok tasarım hatası olduğu belli yeni gelen makinanızda da aynı sey olacak, çözümü yazmışlar bu sayfada ben yaptım düzeldi. Aletin altında eject tuşunu sıkıştıran bir plastik var o plastik eject tuşuna basıyo cd de o yüzden çıkıyor, onu biraz oynatın yada altına silgi koymaya gerek yok aletin o kısmını koyduğunuz yerden hafif dışarı verin o plastikten kurtulsun tamamdır ben öyle yaptım.

Eject tusu ney

CD çıkarma tuşu :)

Napacaz o tusu baskan

Arkadaş yazmış bi önceki mesajlarda.

Baskı yapıyor olabilir dediğin gibi PS4 ün ayakları tamda eject tusuna yapmıslar sanki nası mantıksa bu minnacık tuş yapmıslar eskisi gibi neden düzgün koymamıslar anlamadım bende ..
    Bende de veriyordu sorun 1 haftadir sıkıntı yok anlamadım..Bende amerikadan aldım bide geri gönderme sansım yok :D

• yazık günah ya millet bir dünya para veriyor uğraştığı şeylere bak al birini vur ötekine sony de aynı microsoft ta
    1500 lira para ver altına silgi koy vs gerçekten çok yazık
    Neden adam gibi yapıp satışa sunmazlar neden her yeni konsol çıktığında böyle hatalarla gelir anlamıyorum
    Ilk xbox 360 çıktığında 1500 lira para verip 3 taksit almıştım korkudan 3k görecek diye oyun oynayamadım

Mİllet 1500 lira para verip konsol alıyor uğraştığı şeylere bak
    Geçmiş olsun Arkadaşlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar ben ps4 umu dik kullaniyorum hani lastik sıkışma yapar ondan oluyor cd yi almama diyorlar ya onlar hikaye ben dik kullaniyorum hic baskı olmaması lazım ps4 u gonderdim bugun servise bekliyorum sonucu insallah degişim olur

• Hocam peki cihaz degisim yapabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkkuysal

Hocam peki cihaz degisim yapabildiniz mi

20 is Günü'nde cihazı değiştirdiler.

• Altındaki o plastikler zaten daha çok dengesiz tutuyor makineyi eject tuşuna baskı yapıyor ve takılı kalıyor bu yüzden cd çıkarmaya çalışıyor sürekli olarak içine cd almamasıda bu yüzden garantilik durum yok bence kasa tipi hatalı
  • Bende USA dan getirmiştim..Bende de aynı sorun vardi..Kenarlarına kağıt koydum CD Eject tuşuna baskı yapmasın diye ozamandan beri sıkıntı yok :D
  • halledebildinizmi? bu arada video'yu çeken arkadaşın televizyon modeli nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

halledebildinizmi? bu arada video'yu çeken arkadaşın televizyon modeli nedir acaba

LG

• roseria kullanıcısına yanıt
    peki hangi model kaç inç
  • Allah kahretsin sorun devam ediyor

• quote:

Allah kahretsin sorun devam ediyor

Hocam verin garantiye bende altına silgi koymakla filan geçiyor zannediyordum ama malesef yine tekrar etti geçen hafta.Ben geçen hafta cuma günü sony servise cihazı verdim bu hafta çarşamba günü değişim kararı çıktı yeni cihazı da aynı gün aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Hocam verin garantiye bende altına silgi koymakla filan geçiyor zannediyordum ama malesef yine tekrar etti geçen hafta.Ben geçen hafta cuma günü sony servise cihazı verdim bu hafta çarşamba günü değişim kararı çıktı yeni cihazı da aynı gün aldım.

Sonye verdim 2gun denedik hata ile karsilasmadik denildi sen hangi sonye verdin adres verirmsn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Sonye verdim 2gun denedik hata ile karsilasmadik denildi sen hangi sonye verdin adres verirmsn

izmir de apex elektroniğe verdim gerçekten çok ilgili bir yer eğer izmir de yaşıyorsan tavsiye ederim

• Maleswf iatanbuldaym ya ben goturdum garantiye adam diyor 2gun denedik sorunla karsilasmadik gerizekali ya

• sorun devam ediyor allahm ya
  • Bu sorunla rastlamiyorum artik arada bi belki

• Benimki yeni yaptı. 1 bucuk yıldır hic bişi yoktu. Servise vericem degişimi beklicem degişmez ise hiç ugrasmayacam mahkemeye gidicem. 1500 TL benim bi tarafım cıkıyor kazanacam diye yok alfına silgi koncakmış yok solemiş boylemiş. Sacmaliklara bak.

• Arkadaşlar bende bu sorun ile karşılaşmıştım zaten konuda da bunu sizler ile paylaştım. Kesinlik ile arızadır bu durum ve ürünün değişmesi gerekmektedir. Öyle silgi v.s. olmaz bunlar geçici çözüm. Ve kaldı ki çözümü siz değil Sony bulmak zorundadır. Konsol problemi yaptığı zaman kesinlik ile video ya kaydedin ve detaylı bir video olsun. KOnsolu servise teslim eder iken izletin video yu ve bir kopyasını verin. Sonrasında size ürünü test ettik ve sorun görmedik diye bir dönüş yapmalarına mahal vermeyin. Kaldı ki zaten konsolun enerjisini kestiğiniz zaman bir müddet sonra konsol normale dönüyor. Servise verdiğinizde de sorun görülmemesinin sebebi de budur. Sizin kadar konsolu kullanıp test edemezler zaten.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.