Şimdi Ara

ps4 cd problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
7.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben ilk zamanlarda ps4 un içinde bırakıyordum cd i 1-2 ay sonra oyundayken cd yi çıkarmaya başlıyordu ve geri almiyordu bi müddet bekliyordum tekrar alması için herneyse o günden sonra cihazı kapatmadan önce cdyi çıkarıyorum sonrasında bi problem olmadı olduysada nadirdir ama bu sorun çok kişidede varmış sanırım sizce garantiye göndersem mi şoylede bi durum var problem yüzeysel 1 saat sonra falan cd i almaya başlıyor adama inandırıcı da gelmeyebilir

Videosunu da çektimhttp://www.youtube.com/watch?v=ku4s6vBcg3E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roseria -- 23 Haziran 2014; 0:02:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boyle sorun yasayanlar vardi. Garantiye goturun adamlarin bilgisi vardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende alali birkac ay oldu aldığımdan beri cdyi icinde bırakıyorum bir sıkıntı olmadı

• Benden sana tavsiye cd i çıkar kapatmadan önce bu genel bir sorun ve sebebi o

• Bunun genel sorununu bi cozemedik zaten bana kalirsa yazilimsal gibi geldi guncellemeyi tekrar yukleyince duzeldi bende cunku ama bundan onceki yazilimlardada yapan varmis bu hatayi ozamanda donanimsalmi olmus oluyor hatayi bi cozemedik nedenini

• Ben iki gun arayla toplam iki kere manuel disk cikarma islemi yaptim, su an sorunsuz kullaniyorum. Tekrar olur mu bilemem

• Arkdaşlar aynı sorun bende de vardı ilk zamanlarda fişi söküp takınca düzeliyordu ama sorun devam etti.Daha sonra alttaki linkteki işlemi risklide olsa denedim şimdi hiçbir sorun yok.

http://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5061/~/ps4%3A-manually-eject-a-stuck-disc
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Arkdaşlar aynı sorun bende de vardı ilk zamanlarda fişi söküp takınca düzeliyordu ama sorun devam etti.Daha sonra alttaki linkteki işlemi risklide olsa denedim şimdi hiçbir sorun yok.

http://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5061/~/ps4%3A-manually-eject-a-stuck-disc

Kardes riskli değilmi neyle açtın içini ve temizliyormuyuz

• Yok hocam linkteki resimdede görülüyor o parlak kısım elle açılabiliyor açıldıktan sonra resimdeki vidayı sıkıyorsun o kadar risk değil aslında ama tabi el becerisi de az da olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Yok hocam linkteki resimdede görülüyor o parlak kısım elle açılabiliyor açıldıktan sonra resimdeki vidayı sıkıyorsun o kadar risk değil aslında ama tabi el becerisi de az da olsa gerek.

Birader bende de aynı problem oldu, o sıktığımız vida neyin vidası peki bugün geç oldu yarın bi deniyecem bakalım
    her ne kadar garantisi olsada aletin hiç gidpte garantiyle filan uğraşamam bi deneyelim bakalım bu yöntemi
  • Hocam o linki türkçe ye çevirmiştim o vida cd açmayla ilgili bir vida vida sıkılmıyormuş gibi duruyo çevirdim ben sıkma yönüne doğru bi kaç sefer bi ihtimaldedim 1 aydır sorun yaşamıyorum.

• Basit gibi gözüküyor ama insan haliyle korkuyor :)

• İngilizce çeviride translate ile problemli birsey anlaşılmiyor gorsellerin dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roseria -- 3 Haziran 2014; 0:06:29 >
  • Ben aldığımdan beri disc içinde duruyor böyle bir problem yaşatmadı.
  • Yakında yaşarsınız bendede 3 cu aydan sonra baş gösterdi :)

• Hocam zaten parlak kısmı resimdeki gibi çıkar tık sesi gelerek açılıyor telefonun ışığıylada vida yerini bulabilirsin ama tornada ufak yıldız olması lazım ince olanlardan

• Hocam sitenin birinde yazıyordu o vidalarda fabrika çıkışlarında bazıları tam sıkılmadığından bazı cihazlarda bu problem gözüküyor.

• Bana küçük bi Tornavida mi lazım

• İçeride kalan disc i manuel olarak çıkarmaya yarıyor. Yani disc çıkmıyorsa çıkarmak için. Bu arada disc i cihazdan çıkarmamakla ilgili bir problem olması çok saçma bununla ilgili bir kaynak gösterebilirmisiniz? Çünkü 4 aydır böyle kullanıyorum hala bir problem yok. Sadece başka oyun takarken çıkarıyorum.
  • Benim sorunum şu oyun oynuyorum oyundayken cdi çıkarıyor ve oyundan çıkıyor bir müddet cdi almıyor 1-2 saat aradan sonra alıyor cd i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roseria -- 3 Haziran 2014; 0:20:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.