Şimdi Ara

ps4 cd problemi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
7.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nemesis81

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

quote:

quote:

Bende bugün beşiktaş sony eurasia yetkili servisine verdim konsolu arızasını güzel bir şekilde anlattım bakalım inşallah değiştirirler. Gerçi arıza yaptığında video da çektim dedim ama çok gerekli değil dedi yine de izledi. Klasik bir arıza mı diye sordum ama lek böyle bir arıza gelmedi sadece beyaz ışık arızası olayı vardı o da ilk partiden sonra düzeldi dedi. Bir haftaya netleşir dedi değişim onayı almak prosedürü çok kolay değil dedi bende ona sony müşteri hizmetleri bahsetmiş olduğunuz arızada konsol yenisi ile değişiyor diye bilgi verdiler dedim . Bakalım hakkımızda hayırlısı kimse durduk yere konsolu 1-1,5 aylık iken servise götürmez

Hocam sizin ps4 ten haber var mı?

Valla ps4 ü geçen cumartesi günü verdim servise değişim talebi verecez dediler mazağa kanalı ile ilgili değişim talebi yapıldı diye bir bilgi aldım ama ondan sonra başka bir bilgi alamadım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm 2-3 defa ama sonuç salıya kadar bekleyin muhtemdlen değişecek vs diye yanıt veriyorlar. İbşallah değiştirirler sonuçta arıza yaptığında video ya da aldım onuda upload edip müşteri hizmetleri ve servis ile paylaştım . Sonucu sizin ile paylaşacağım kesinlik ile

Saygılar

Sağolasın bilgilendirdiğin için inşallah değişim yapılır takipteyim bende sonucu bekliyorum

Selamlar tekrardan arkadaşlar. Ben bugün konsolumu teslim aldım ve yeni bir konsol ile değişimi yapılmış bir şekilde teslim ettiler. CD problemi yaşayanlar var ise beklemeden direkt olarak servise versinler konsollarını bence silgi yöntemi v.s. geçici çözüm bence.

Saygılar.

Değişim işlemi kaç gün sürdü. Benim Konsol iki haftadır serviste. Ben de bu sorunun yanı sıra bluray de okumuyordu. Kronik bir sorun sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende bugün beşiktaş sony eurasia yetkili servisine verdim konsolu arızasını güzel bir şekilde anlattım bakalım inşallah değiştirirler. Gerçi arıza yaptığında video da çektim dedim ama çok gerekli değil dedi yine de izledi. Klasik bir arıza mı diye sordum ama lek böyle bir arıza gelmedi sadece beyaz ışık arızası olayı vardı o da ilk partiden sonra düzeldi dedi. Bir haftaya netleşir dedi değişim onayı almak prosedürü çok kolay değil dedi bende ona sony müşteri hizmetleri bahsetmiş olduğunuz arızada konsol yenisi ile değişiyor diye bilgi verdiler dedim . Bakalım hakkımızda hayırlısı kimse durduk yere konsolu 1-1,5 aylık iken servise götürmez

Valla ps4 ü geçen cumartesi günü verdim servise değişim talebi verecez dediler mazağa kanalı ile ilgili değişim talebi yapıldı diye bir bilgi aldım ama ondan sonra başka bir bilgi alamadım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm 2-3 defa ama sonuç salıya kadar bekleyin muhtemdlen değişecek vs diye yanıt veriyorlar. İbşallah değiştirirler sonuçta arıza yaptığında video ya da aldım onuda upload edip müşteri hizmetleri ve servis ile paylaştım . Sonucu sizin ile paylaşacağım kesinlik ile

Saygılar

Sağolasın bilgilendirdiğin için inşallah değişim yapılır takipteyim bende sonucu bekliyorum

Selamlar tekrardan arkadaşlar. Ben bugün konsolumu teslim aldım ve yeni bir konsol ile değişimi yapılmış bir şekilde teslim ettiler. CD problemi yaşayanlar var ise beklemeden direkt olarak servise versinler konsollarını bence silgi yöntemi v.s. geçici çözüm bence.

Saygılar.

Değişim işlemi kaç gün sürdü. Benim Konsol iki haftadır serviste. Ben de bu sorunun yanı sıra bluray de okumuyordu. Kronik bir sorun sanırım.

Arkadaşın 2 hafta da değişim oldu cd çıkarma kronik sorun o altında ki plastik ten onu biraz yerinden oynatınca sorun ortadan kalkıyor ama bluray okumamayı ilk kez duydum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar

Saygılar.

Arkadaşın 2 hafta da değişim oldu cd çıkarma kronik sorun o altında ki plastik ten onu biraz yerinden oynatınca sorun ortadan kalkıyor ama bluray okumamayı ilk kez duydum

Ben de cuma günü 2 haftayı geçti işte üçüncü haftaya girdik pazartesi bur daha ariycam. Bende ki biraz daha farklı bir sorundu. Bluray çıkarmıyor çıkarınca almıyordu. Yeniden baslatinca alıyordu bu seferde okunuyordu. Bu döngüde devam ediyordu. Manuel bluray çıkarma hariç tüm internetteki şeyleri denedim ve servise verdim. Ama gördüğüm kadarıyla benden sonra teslim eden arkadaşlar teslim almış konsollarini.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar

Saygılar.

İki hafta bile sürmeden aldım konsolu

• yıl olmuş 2014 yeni nesil cihaza okadar para say sonra git altına silgi koy takoz koy soyulan analogları kaplattır gıcırdayan tuşu yağlattır sıfır cihaz değilde sanki 10 yıllık cihaz alıyorsun bakıma sokcak bunlar hep sony nin kalitesizliği dandikliği işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

yıl olmuş 2014 yeni nesil cihaza okadar para say sonra git altına silgi koy takoz koy soyulan analogları kaplattır gıcırdayan tuşu yağlattır sıfır cihaz değilde sanki 10 yıllık cihaz alıyorsun bakıma sokcak bunlar hep sony nin kalitesizliği dandikliği işte.

+1. exc oyunlar olmasa bir dakika tutmam elimde.Şu cd çıkarma olayı tam rezalet adamlar resmen hatalı kasaları satıyorlar.Yabancı forumlarda da çok var bu sorundan ben de garantiye vereceğim haftaya bir aksilik olmazsa

• Bende 13 Aralık'ta aldığım ps4 1 ay sonra cd çıkarmadan garantiye verip yenisini almıştım. Şimdi o aldığım ps4 bügünde aynı sorunu yaşadım. Bu 2. Ps4 oldu bozulan. Yarın yine servise götüreceğim. Valla bana sıfır makine verdikleri pek inandırıcı gelmiyor. Bu sefer seri noyu falan hepsini aldım. Bakalım nolcak.

• 2 gun denedik bir sorun olmadigi goruldu diyor kadın boyle bir sacmalik olur mu ya of

• Cihaz 27 gündür serviste. Arıyorum yeni cihaz kargolanmis servise sözde . Ama kaç gündür durum böyle . Cuma gunü gelmezse cihaz, para iadesi talep etcem.

• 5 aydir kullaniyorum bugune kadar icinden hic cd cikartigimi hatirlamiyorum, cikartsamda mecburen baska bir oyunu oynamak icin cikartmisimdir. Yazilanlari okuduktan sonra icinde cd birakmama karari aldim.

Baska forumlarda bir sorun daha gordum hayli ilgimi cekti acaba bendede boyle bir sorun varmi yokmu kafama takildi eve gider gitmez deneyecegim.
    Sorun soyle ps4 kapali durumda ve icinde cd varken ps4'ün power tusuna degilde cd cikarma tusuna basildiginda ps4 aciliyormus boyle birsey varmi ?

Not: Gold'dan ilk aldigim ps4 sorunlu cikmisti mavi isiktan kurtulamiyordu alet, tekrar gidip yeni bir ps4 ile degistirmistim.
  • Bu arada 25 dk once paylasilan yeni bir haber buldum. Ps4 cd sorununu hakkinda cozum anlatiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 11 Eylül 2014; 15:03:01 >
  • Arkadaşlar şimi eve geldim ve deneme yaptım. Ps4 kapalı hade ve içinde cd var iken cd çıkarma tuşuna basınca ps4 otomatik açılıyor kendikendine sizdede böylemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maildecept

Arkadaşlar şimi eve geldim ve deneme yaptım. Ps4 kapalı hade ve içinde cd var iken cd çıkarma tuşuna basınca ps4 otomatik açılıyor kendikendine sizdede böylemi ?

cd çıkarmak için mecbur açılır ps4 yani ps4de sorun yok
  • bu sorun ne yazık ki bende de vardı arkadaşlar. Kırtasiyeden 4 tane silgi alıp ps4 ün altına yerleştirdim ve sorun kökten çözüldü ancak 1300 lira vererek aldığım bir aletin çıkardığı soruna bu tarz anormal bir çözüm bulmak canımı sıkıyor. Migrostan aldığım için ithalatçı firma garantili, sizce migrosa yollasam geri iade olur mu. Eğer geri iade olmaz ve problem devam ederse tüketici mahkemesine verirsem sonuç alabilir miyim? İşin peşini bırakmamak istiyorum, cevaplarınızı bekliyorum.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligur16 -- 12 Eylül 2014; 0:19:07 >
  • Gittiğinizde bir konuşun bence illaki birisi vardır konuşabileceğiniz ve kendileri ithalatçı firmaya gönderiyorlarsa da gönderin, önce nereden kimi bulmanız gerektiğine dair telefon ile konuşup ön bilgi alın herhalde koskoca Migsorun mutlak ücretsiz telefon servisi vardır. Neden sıfır aldığınız bir ürünü böyle kullanasınız?
    Aslında keşke biraz daha para verip Gold veya Vatan gibi bir yerden satın alsaydınız. İlk alırken bende kararsız kalmıştım daha ucuz olmasından ötürü, fakat ben genelde böyle elektronik ne alsam hep problemler beni bulur ve bulduda Gold dan aldığım ilk Ps4 den mavi ışık problemi çıktı gidip değiştirdim hemen, üzerinede 1 yıllık kasko tarzı bir extra sigorta yaptırdım.
    Önce bune falan olmuştum ama kasko özelliklerini duyunca bir miktar daha para verip yaptırdım.
    Şükür şu ana kadar daha en ufak bir sıkıntı çıkarmadı.
  • Arkadaşlar servise falan vermeye gerek yok tasarım hatası olduğu belli yeni gelen makinanızda da aynı sey olacak, çözümü yazmışlar bu sayfada ben yaptım düzeldi. Aletin altında eject tuşunu sıkıştıran bir plastik var o plastik eject tuşuna basıyo cd de o yüzden çıkıyor, onu biraz oynatın yada altına silgi koymaya gerek yok aletin o kısmını koyduğunuz yerden hafif dışarı verin o plastikten kurtulsun tamamdır ben öyle yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar servise falan vermeye gerek yok tasarım hatası olduğu belli yeni gelen makinanızda da aynı sey olacak, çözümü yazmışlar bu sayfada ben yaptım düzeldi. Aletin altında eject tuşunu sıkıştıran bir plastik var o plastik eject tuşuna basıyo cd de o yüzden çıkıyor, onu biraz oynatın yada altına silgi koymaya gerek yok aletin o kısmını koyduğunuz yerden hafif dışarı verin o plastikten kurtulsun tamamdır ben öyle yaptım.

Eject tusu ney

• quote:

Orijinalden alıntı: roseria

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar servise falan vermeye gerek yok tasarım hatası olduğu belli yeni gelen makinanızda da aynı sey olacak, çözümü yazmışlar bu sayfada ben yaptım düzeldi. Aletin altında eject tuşunu sıkıştıran bir plastik var o plastik eject tuşuna basıyo cd de o yüzden çıkıyor, onu biraz oynatın yada altına silgi koymaya gerek yok aletin o kısmını koyduğunuz yerden hafif dışarı verin o plastikten kurtulsun tamamdır ben öyle yaptım.

Eject tusu ney

CD çıkarma tuşu :)
  • Aynı problem baş gösterdi. Cdyi almıyor şuan.
  • Bu sorun yeni alanlarda hep olucak tam bir sacmalik ya

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.