Şimdi Ara

'PS4 Alacağım Yardım'.'Ps4 Hakkında Sorum Var' Konuları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
15.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun önerirmisiniz? Online veya coop olursa çok daha iyi olur. Far Cry düşünoyom.

İstemediklerim;
    GTA V (Ben de var)
    Little Big Planet 3 (Bende var)
    BF4 (Bende var)
    FIFA serisi (Bende var)
    Dying Light
    Batman Arkham Knight
    Wolfeinstein
  • @PSKing
    merhaba, buraya yazarsanız daha iyi cevaplar alabilirsiniz.
  • PS4 alacağım fakat bazı merak ettim sorular var.
    1) 4K TV alsam herhangi fps kaybı grafik sorunu vs sorun olurmu? Olursa Full HD alcam. Çözüm yolu varsa 4K almak istiyorum.
    2) 1TB CHU-1216B PS4 + GTA V + 1 Kol almak istiyorum öyle kampanya varsa link atarsanız sevinirim. Özellikle Vatan PC den. ayrı ayrıda olur.
    3)TUR PAL destekimi ? x basınca ileri yapanlardanmı yani?
  • İZMİRDE YAŞIYORUM.
    BANA SONY EUR GARANTİLİ PAL.TÜRKÇE DİLDE.
    CUH-1216B 1TB C CHASSİS ( C KASA ) PS4 BULURMUSUNUZ?
    VATAN COMPUTERDEN ALCAKDIM.
    STAR WARS BATTLEFRONT + PS4 1699 TL PAHALI GELDİ BANA BİRAZ.
    BAŞKA BİYER UCUZA SATAN ÇOK GÜVENİLİR MAĞAZA BİLİYORSANIZ LİNK ATIN LÜTFEN.
    KARGOYLA ALMAYACAĞIM.
  • Merhaba arkadaşlar böyle bir konu başlığı var mı diye ararken buldum. Umarım doğru yere yazıyorumdur. Arkadaşlar 2006 yılından beri xbox360 kullanıyorum. Cihazımı fw'li kullandığım içinde banlı ve multiplayer oynayamıyordum. Yani 2006 yılından beri singleplayer takılıyordum. Artık multiplayer alemine girmek ve bu girişi öncelikli olarak ilk oyun cod black ops 3 ile başlatmak istiyorum. Playstation forumuna yazıyorum bu yazımıda xbox forumundada paylaşacağım. Ne kadar objektif olunabilir bilmiyorum ancak çok araştırma fırsatım olmadı forumu zamansızlıktan. Önceden olsa aylarca hangi cihazda karar kılacağımı araştırır ve kararım kesin olurdu ancak artık yaşlandık sanırım ve zaman bulamıyorum bu araştırmaya.

Şimdi asıl sormak istediğim öncelikli olayım artık multiplayer ve orjinal bir konsol kullanıcısı olmak (tövbe etmek :D) bu konuda playstation kullanıcılarını sinirlendirmek istemem ancak, 2006 yılında konsol almaya karar verdiğimde xbox360 çok önerilmişti bana ağır bir şekilde ve multiplayer konusunda playstationdan daha iyi bir performans sunduğu söylenirdi. İnanın o yıldan beri hiçbir konsol forumunu okumadım. Durum hala böylemi. Bunu size sormam çok riskli belki ama bence objektif olan kullanıcılar vardır burda. Doğru ürünü tercih etmek istiyorum ya ps4 ile yada xbox one ile multi dünyaya gircem. Bu yazıyıda olduğu gibi kopyalayıp uygun değişikliklerle xbox forumuna yazacağım arkadaşlar. Lütfen multi konusunu baz alarak hangi konsol performans açısından daha uygun. Çok fazla ping,fps muhabbeti geçiyor. Evimde fiber superonline 25 MB internet kullanıyorum. Bir iki yorumla hangi konsolu tercih etmeliyim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Selam arkadaslar suan itibariyle
    500 fb ps4 yaninda ekstra 1 kol ve 230 tl bi para ile bimeks ten 1499 tl ye konsol aldim.
    Ama hiccx bilmiyorum bunu sorularim var

1 internettwn play store dan oyun alip konsola indirebiliyormusuz lakim benim isyerimde iyi bir internet var bilgisayara oyunu indirim harici hdd ile konsola atabilir miyim?
    2 oyunlari en ucuz nereden alabilirim
    3 kardeslik nedir??
    4 plus uyelik nedir
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aralık 2015 te vatandan bu cihazı aldım samsung 101 ekran 4k tvde çalıştırıyorum çok memnunum 1 tb hafıza nathan drake collection god of war ve the last of us oyunları vardı kutu içeriğinde ayrıca 2. kol da verildi yanında yani 2. kol için ekstra masraf yapmadım sony eurasia garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 ekran videosunu alıp nasıl derleyeceğinizi anlattığım video alttaki linktedir. takıldığınız noktalarda youtube üzerindeki yorumlarınıza anında cevap verebilirim iyi günler.

https://www.youtube.com/watch?v=TzFral54Elk
  • Merhaba bende 2 aylik sony eurasia garantili ps4 var satılıktır. Ps4+2kol+pes2016 1500 tl. Ilgileniyorsan mesaj atabilirsin. Cihazda en ufak bir sorun bile yoktur.

• Merhaba arkadaşlar, ps4 ü 500 gb lik yoksa 1 tb lik mı alsam karar veremedim. Digital oyun düşünüyorum genelde ama 500 gb yetmez mi sizce :)

• Beyler bu yeni kasa/eski kasa muhabbeti nedir? mavi ışık problemi vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

Beyler bu yeni kasa/eski kasa muhabbeti nedir? mavi ışık problemi vs.

Bide eklemek istediğim eura asya garantisi ile hepsibıradadan alınan garanti arasında fark nedir ?misal cihaz arızalı çıktı değişim veya tamir yapmıyorlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paganizondaTDİ

quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

Beyler bu yeni kasa/eski kasa muhabbeti nedir? mavi ışık problemi vs.

Bide eklemek istediğim eura asya garantisi ile hepsibıradadan alınan garanti arasında fark nedir ?misal cihaz arızalı çıktı değişim veya tamir yapmıyorlar mı ?

Bende yeni aldım alırken araştırdigimda mutlaka Eurasia garantili olsun dendi. İthalatçı garantisi olduğu zaman sorun çıkıyormuş çok gecikme vs gibi fakat Eurasia olduğunda cihaz işlem dahi görmeden yenisi ile değişiyor.

• Arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum ancak fifa 16 bundle ile teknosa veya vatan bilgisayardan göremedim? Bilen var mı acaba?
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ben ikisini kullandim ayni hic bir farki yok ancak Ps kullancisiyim kucuk yaslardan beri o yuzden tercihim bu yonde. Senin internet hizin 25 mb ise 15 16 gibi alirsin ps4 yada one da internetinin dalgalanmasiyla dogru orantilidir online oyunlar. Yani alacak kullanacak sensin en iyi karari kendin icin yine sen verirsin

• Arkadaslar Merhaba
    Ps almak istiyorum ilk defa olacak ps4 düşünüyorum Fakat sormak istediklerim açıkça yazıcam
    1) 1200 1300 verip ps4 aldım diyelim. Her bir oyun oynamak için 100 150 tl gibi bir ücret mi vericem ? Bana bu oyun fiyatları pahalı geliyor.
    2) hadi oyun aldık diyelim bir şekilde bu oyunları online oynayabilir miyim yoksa başka birşey daha almam mi lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu177

Arkadaslar Merhaba
    Ps almak istiyorum ilk defa olacak ps4 düşünüyorum Fakat sormak istediklerim açıkça yazıcam
    1) 1200 1300 verip ps4 aldım diyelim. Her bir oyun oynamak için 100 150 tl gibi bir ücret mi vericem ? Bana bu oyun fiyatları pahalı geliyor.
    2) hadi oyun aldık diyelim bir şekilde bu oyunları online oynayabilir miyim yoksa başka birşey daha almam mi lazım ?

Ps 4 oyun fiyatları o şekilde ama forumda ps4 kardeşlik kısmında oyunlar çıktıktan belli süre sonra daha uygun fiyata kullanıcılar tarafından satılıyor,kendiniz almak

isteseniz oyun çıkış fiyatları 179 tl den başlıyor,online oynamak için ise psn plus almanız gerek senelik 150 tl.Yani sony parasıyla oyun alıyorsunuz o oyunu oynamak için

bile sizden para istiyor.

• Acil Satılık PS4 ilgilenen PM atsın.
    * 1TB
    * CUH-1216B(mat son kasa)
    * 04.06.2016 tarihli D&R faturalı(15-20 günlük)
    * 1 kutulu oyun:FİFA 16
    * 2 kutusuz oyun:NBA 2016 - PES 2016
    * 2 kol
    * 3 Aylık Plus Özelliği
    * Plus üyelik sayesinde alınmış 8 tanede başka oyun var içinde
    * Kutusu faturası eksiksiz içinde olacak hiç bir sorunu yok.

1600 TL.- (son fiyat)

• Hala alınır mı

• Uzun zamandir Ps4 almayi düşünüyorum,parayi denklestirdim derken ps4 slim,ps4 pro falan cikiyor.Bu zamanlarda eski ps4 almak sacma mi olur alirsam bi dezavantaj yaşarmiyim ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.