Şimdi Ara

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
13
Favori
28.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyundaki kilitli hazine kutularının açmayı nasıl başarabilirim. Bi ara kilidi açacak birşeyler odamda üretmiştim ama yetmedi. Şuan İzinde vermiyor gerçek dünyaya odama dönünce hemen yatırıyor beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lockpick lazım işte, odanda fırsat bulunca yapmalısın bol bol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun 160 liraya sıfır buldum piksel oyunda. 200 liralardan düştü, bence güzel fiyat. Uzun süredir bende satan olurda uygun 2.el alırım diyordum ama kimse satmıyor.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Birde ben suan görevin sonuna geldim boss u yendikten sonra acamadığım hazıneler için buraya tekrar girebiliyormuyum ?

• Anime cizimi sevmiyorum ama Lost Odyssey kadar guzel bir kurgusu hikayesi muzikleri varsa ben de alacagim muhtemelen. Bu kadar yuksek puan ve yorumlar cok etkileyici.

• Hayır boss’u yenersen bir daha giremezsin

• Dante kullanıcısına yanıt
    PlayStation 4'e özel en yüksek puanlı oyun Metacritic ortalaması 93.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 23 Eylül 2017; 15:57:0 >
  • Bu oyunda hiçbir aktiviteyi boş geçmemek lazım. Hamburgercide yediğiniz hamburgerin bile karaktere katkısı var. Kitapçıdan kitap satın almıştım, metroda giderken okuyayım dedim ve şehrin yeni bir haritası aktif oldu. Hiçbir detayı atlamamak lazım onu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 25 Eylül 2017; 16:32:0 >
  • Caroline'in seslendirmesi çok güzel gerçekten. Inmate demesine hasta oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 28 Eylül 2017; 2:4:9 >
  • yok mu oyunu bitirip satmak isteyen? 1 yıl olcak nerdeyse hala güzel bi indirim gelmedi ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

yok mu oyunu bitirip satmak isteyen? 1 yıl olcak nerdeyse hala güzel bi indirim gelmedi ya..

işin kötüsü kutulu olarak da 2. elde hiç düşmedi neredeyse.
  • quote:

yok mu oyunu bitirip satmak isteyen? 1 yıl olcak nerdeyse hala güzel bi indirim gelmedi ya..

Bir kaç hafta önce 134tl ye düşmüştü. Ben de o zaman almıştım. Oyunun kutulu piyasası yok denecek kadar az. Dijital indirimleri yakalamak lazım.
  • Şu oyunun Limited Edition sürümünü almak isterdim valla harika şeyler varmış millet hemen süpürmüş. 65 saat harcamışım oyuna bitsin istemiyorum abi bağımlılık oldu yemin ederim. Birde yavaş yavaş oynuyorum sindire sindire daha yarısında varım yokumdur. Seslendirmeler,oynanış,hikaye,mekanikler yani bir oyunda her şey mi harika olur dedirtiyor. Daha önceden batı türüne özellikle RPG olarak yatkın biri olarak daha çok Japon yapımı ürünlere yönlendiren bir oyun oldu kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

quote:

işin kötüsü kutulu olarak da 2. elde hiç düşmedi neredeyse.

Kutulu alanın elinde kalıyor çünkü. PS storeden indirip bitirdim, kutulusu da olsa alıp eve koysam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Şu oyunun Limited Edition sürümünü almak isterdim valla harika şeyler varmış millet hemen süpürmüş. 65 saat harcamışım oyuna bitsin istemiyorum abi bağımlılık oldu yemin ederim. Birde yavaş yavaş oynuyorum sindire sindire daha yarısında varım yokumdur. Seslendirmeler,oynanış,hikaye,mekanikler yani bir oyunda her şey mi harika olur dedirtiyor. Daha önceden batı türüne özellikle RPG olarak yatkın biri olarak daha çok Japon yapımı ürünlere yönlendiren bir oyun oldu kendisi.

Kaçıncı palace dasın hocam? Benim de toplamda 72 saati buldu, sonu geliyor diye üzülüyorum resmen. Bu arada bazı confidantları atladığımı dün fark ettim, Ann confidant a fazla kaptırmışım kendimi

• leonheart07 kullanıcısına yanıt
    ann confidantı fena, hele rank 10'da

onun dışında yapmadıysan takemi, yoshida, sojiro, kawakami confidantlarını mutlaka yap. şu an tüm confidantları maxlamak için tekrar başladım dördüncü palace yeni bitti. platine az kaldı

• takemi, yoshida, sojiro, kawakami confidantlarını başlatmıştım, hala devam ediyorum. Ann'ı full yaptım, sonu cidden fena

Makoto'yu unutmuşum, şimdi ona yürüyorum hocam
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt
    makoto'nunki de çok hoş. dün tekrar bitirdim onun confidantını. 4 kızla ilişkideydim yine de attım odaya

kaçıncı palace'tasın hangi aydasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Şu oyunun Limited Edition sürümünü almak isterdim valla harika şeyler varmış millet hemen süpürmüş. 65 saat harcamışım oyuna bitsin istemiyorum abi bağımlılık oldu yemin ederim. Birde yavaş yavaş oynuyorum sindire sindire daha yarısında varım yokumdur. Seslendirmeler,oynanış,hikaye,mekanikler yani bir oyunda her şey mi harika olur dedirtiyor. Daha önceden batı türüne özellikle RPG olarak yatkın biri olarak daha çok Japon yapımı ürünlere yönlendiren bir oyun oldu kendisi.

Kaçıncı palace dasın hocam? Benim de toplamda 72 saati buldu, sonu geliyor diye üzülüyorum resmen. Bu arada bazı confidantları atladığımı dün fark ettim, Ann confidant a fazla kaptırmışım kendimi

Ben yarısında bile değilimdir tahmin ediyorum. 4.boss'u geçtim işte. O değil bende confidanları fulleyemiceğime üzülüyorum özellikle Ann 6'da kaldı oyun bitmeden nasıl fulleriz bi fikrin var mı?

• 5. Palace, Eylül ayındayım şimdi. Makoto haricinde bir de shogi player bir hatun var ya hocam, asıl gözüm onda :D Makotoydu, ann di, shogici derken karakteri Larry' e çevirecem ya du bakalım :). Oyunun amacından sapacaz bu gidişle :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 16 Ekim 2017; 19:18:0 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.