Şimdi Ara

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
13
Favori
28.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JRPG sevenler, turn base candır diyenler.
    Rainbow Moon bahar indiriminde 11,89 olmuş.
    Bal kaymak oyun. Kaçırmayın.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/rainbow-moon/cid=EP2005-CUSA03436_00-RAINBOWMOON00001
  • PSN'den almayı düşünen arkadaş varsa ortaklık yapabilirim
  • Persona 5 - Övgü Fragmanı | PS4

• Final Fantasy ihanetinin üzerine bozulan moralleri tekrar yükseltecek oyun geldi ama ben zaman yokluğundan oynayamıyorum. İnanılmaz! 10 Haziran'da yıllık izne çıkınca (hanımın da yüksek müsadesiyle) alıp sömürmeyi planlıyorum.

Alıp oynayanlara sorum şu:
    http://karikaturistan.com/wp-content/uploads/2012/04/ss-hayat-cok-mu-guzel-lan.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thausael -- 8 Mayıs 2017; 22:47:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok az ilgi görmüş .hayret .bu arada psn de PS3 için olan versiyonu yok galiba . Tr deki PS3 için bulabilecegim bir yer var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhoca

Oyun çok az ilgi görmüş .hayret .bu arada psn de PS3 için olan versiyonu yok galiba . Tr deki PS3 için bulabilecegim bir yer var mı ?

ben baktım vardı 160 tl civarına tr psnde.

• Şu oyun indirime girsin artık ya. Kendime hem zevkli hemde ingilizcemi geliştirebilceğim bir oyun arıyordum bu oyun ilaç gibi oldu ama 209 lirada vermek istemiyorum. Bu indirimdede girmedi bakalım dayanamayıp alıcam galiba off off :)
  • Arkadaşım sağolsun ondan aldım. Bayıldım oyuna. 100 saatten aşağısı kesmez bu oyunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal kutulu versiyonunu aldık, gelmesini bekliyoruz. Arada Vita'da P4'e bakıyorum...
  • Sonunda aldım oyunu. Henüz başlardayım. Bu sırada Japonca Dil paketini de indirdim.
    Hem İngilizce hem de Japonca olarak ilk yarım saati oynadım, şimdi yine en baştan başladım ve Japonca dil ve İngilizce altyazı ile oynamaya karar verdim. Igor'un sesi filan İngilizce dublajda rezalet olmuş bence.
  • Oyun fena bağladı kendine. Her şeyiyle efsane olmuş.

• Oyun sonunda 134 liraya düştü sec hakkını almak isteyen pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazors -- 15 Eylül 2017; 12:33:58 >
  • Bu fiyattan kaçmaz alın aldırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf bu oyunu oynamak için ps4 aldım, indirime girmesini bekliyordum. bu son indirimde ben de aldım gece downloada bırakıcaz bakalım
  • Bende oyun çıktığından beri indirim bekliyorum. İndirim durup durup Destiny 2 ile çakışınca bi sonraki indirimi beklerim dedim ama olmadı, bekleyemedim Şu japonca seslendirmeleride indiriyimde akşam başlıyım
  • Oyunu aşıri beğendim. Orta bir İngilizce ile rahat bir şekilde hikayeyi anlarsınız çünkü konuşmaları istediğiniz zaman geçebiliyorsunuz ve açık bir anlatım var. Mesela GTA V gibi kopuk kopuk değil hikaye ve karakterler. Sırf anime sahneleri için bile ederi 300 eder. Yine ucuz satıyorlar.

• Hard seviyede oynayıp 120 saatte bitirdim. Bitirdikten sonra direk ng+ başlama isteği oluşturdu bende doyamadım oyuna Japonya'ya bile giderim bu oyun için.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ben biraz unutmayı bekliyorum. İnsanın zihninde o kadar yer ediyo ki. Tekrar başlamak için baya zaman geçmesi lazım.

• Persona 5 e direkt girmeyeyim diye vitaya 4 golden aldım ama harika gidiyor şimdiden . 5 i kesinlikle alacagım da kutulu almam lazım. olur da 2. el görürseniz uygun almayacaksanız haber edin kovalıyorum ama bulamıyorum şimdilik.
  • Ben de yeni başladım bu oyuna. Öncelikle turn-based özlemi çeken ve aynı zamanda bir anime hastası olan bana bu oyun tam bir ilaç oldu. Oyunun bağlayıcı tarafları sadece turn-based ve anime tadında olması değil aynı zamanda kurgusu da inanılmaz etkileyici. Daha oyunun başındayım, muhtemelen göreceğim daha çok şey olacak ama insanların iç dünyasına yolculuk yapmak ve içlerindeki açığa çıkmayan iğrenç duygularının içerisinde mücadele etmek muhteşem bir düşünce. Oyunun her bir kısmı ayrı bir atmosfere sahip ve bu farklılıklara bağlı olarak oluşan duyguları oyuncuya çok başarılı hissettiriyor. Şehrin içi, zindanlar, velvet room, Persona execution vs hepsi ayrı etkileyici. Daha önce bu seriyi neden oynamadım diye kendi kendimi yiyorum resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 20 Eylül 2017; 11:23:14 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.