Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın Aleyküm. Yaşım 21 ama aranıza katılmak istiyorum . Mesajlarıma bakarsanız en ufak bir tartışmaya girmedim zaten daha yeniyim. Aranızda olmaktan mutlu olurum çünkü sizin muhabbetlerinizi takip etmek ve katılmak güzel oluyor
  • Sevgili arkadaşlar giriş sayfasında kocaman yazı yazdık bu şekilde foruma direk mesaj ile yazıldığında geri dönülmeyecek diye... Daha yazılanı okumuyorsunuz...
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    Dostum kırma arkadaşları dahil et gruba.Samimice söylüyorlar olgun kişiler ile oynamak istiyoruz diye.Onlarda bu olgunlugu göstereceklerdir zaten yanlış bişeylerinin olacağını pek sanmıyorum olursada gereği neyse yapılır.
  • Pm.
  • Yaş 29

PSN: Karpuzcu

İsim: Umut
  • Arkadaslar bu psoyunu.com'dan bakirkoye gidip alicam ben haftaya oyun ve ds4

Killsone sf fifa 14 ve ds4 toplam 440TL
    Oyunlar da pal bolge diyor hoş regionfree de dlc vs merak edeb varsa duyurulur

Gittikten sonra izlenimlerimi yazarim daha onceden gitmis varsa yazarsa da guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaş 23 katılımda sorun olmaz heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar bu psoyunu.com'dan bakirkoye gidip alicam ben haftaya oyun ve ds4

Killsone sf fifa 14 ve ds4 toplam 440TL
    Oyunlar da pal bolge diyor hoş regionfree de dlc vs merak edeb varsa duyurulur

Gittikten sonra izlenimlerimi yazarim daha onceden gitmis varsa yazarsa da guzel olur

Fiyatlar çok uygun ama bir gariplik var sanki... Oyun pal bölgeyse oyun fiyatı euro kurudur ki 170 lira eder minimum fiyatı kargosuz DS4 100 lira gibi bir fiyatamı veriyor? Eğer öyleyse gerçektende çok hesaplıymış
  • Kötü bir oyuncu arıyorsanız ben buradayım

Kısmet olursa çıktığı gibi almak istiyorum

Murat Caymazoğlu yaş 33

Yeni PSN : MuratCaymaz1980

Fifa 14 ve B4 ile başlayacağım kısmetse.
  • Guzel bir grup olacagimiza inancim tam En onemlisi karsilikli saygi olduktan sonra gerisi eglence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 20 Kasım 2013; 15:11:20 >

Psn: Safak87

İsim: Şafak
  • Adım Halit
    Psn : MercilessTR
    İstanbul

Fifa 14 ve 2K14'de rakip tanımam eklerseniz sevinirim.

Olgun birisiyim sorun yaratmam.

• Acteur kullanıcısına yanıt
    Evin var mi araban var mi

• psychocake kullanıcısına yanıt
    Bakalim bana da bir garip uygun geldi allahtan eve yakin haftaya bir gidip goreyim neymis asli esasi

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Bakalim bana da bir garip uygun geldi allahtan eve yakin haftaya bir gidip goreyim neymis asli esasi

Haber verirsin bekliyoruz
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    sana yasak hafız :D
  • Grupta Twitch canlı yayınlarıda yapılmalı :) konu içeriğini zenginleştirelim Ps4 ile beraber :)
    Her üyenin bir twitch kanalı paylaşılsın ilk sayfada, ve o an yayın yapan postlasın canlı yayını :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 20 Kasım 2013; 15:27:43 >
  • Grup olalım grup

Grup yıkılıyo ya la!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Grupta Twitch canlı yayınlarıda yapılmalı :) konu içeriğini zenginleştirelim Ps4 ile beraber :)
    Her üyenin bir twitch kanalı paylaşılsın ilk sayfada, ve o an yayın yapan postlasın canlı yayını :)

Dostum ben düşünüyorum Twitch yayını ps4 çıktımı. PS4 çıkana kadar konu anca toparlanır zaten sonra ver elini eylence.

@lecturer Tek amacımız adam gibi eylenmek... Suçmu?
  • Yaşım 33 aralık sonu yada ocak ayında almayı düşünüyorum ps4 ilk oyunum bf4 kesinlikle benide gruba eklerseniz sevinirim
    Psn yavuzzayim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.