Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

id im imzamda yazıyor yaşımda 56 Fifty-six
  • Geçerli abi.
  • teşekkürler kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Geçerli abi.

Ayrıca trophyler falan herşey olduğu yerde kalacakmış. Gerçi bana farketmiyor yeni psn ama eskiler için iyi birşey
  • Yaş 28 :) Benide ekleyin. Hep birlikte güzel zaman geçirmek üzere Playstation 4'de. Görüşürüz :)).

Psn: HardShock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardShock -- 20 Kasım 2013; 18:35:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    Ya oyun incelemeleri eskisi gibi olmuyor özellikle kaliteli birçok oyun çıkınca şimdi killzone bana sorarsan kesin guzel bir oyun ama yeni birsey koymuyor ortaya deyip kırıyorlar puanı...kendine sorman gereken yalnızca ps4 icin yapilmis guzel bir oyun mu almak istiyorsun yoksa cok yenilikler getiren bir oyun mu

Sonuc olarak single playeri kötü ama bf4 de guzel bir secim olur cod ghosts single player da beğendim ben o da iyi bir secim olur saygı duyarım...

sanmıyorum ki bu 3 oyundan alıp da pişman olacağın olsun sadece killzone direkt Sony ip ve ps4 icin üretildi yeni nesile bana gire onunla başlamak en uygunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Ya oyun incelemeleri eskisi gibi olmuyor özellikle kaliteli birçok oyun çıkınca şimdi killzone bana sorarsan kesin guzel bir oyun ama yeni birsey koymuyor ortaya deyip kırıyorlar puanı...kendine sorman gereken yalnızca ps4 icin yapilmis guzel bir oyun mu almak istiyorsun yoksa cok yenilikler getiren bir oyun mu

Sonuc olarak single playeri kötü ama bf4 de guzel bir secim olur cod ghosts single player da beğendim ben o da iyi bir secim olur saygı duyarım...

sanmıyorum ki bu 3 oyundan alıp da pişman olacağın olsun sadece killzone direkt Sony ip ve ps4 icin üretildi yeni nesile bana gire onunla başlamak en uygunu :)

Aslında kafamı kurcalayan asıl şeyde o zaten.

Cod almam... Gerçektende yeter artık aynı şeylere tonlarca para...
    Bf4 olabilir.... Ama PC'ye aldım dayanamadım orada oynuyorum tekrar almak falan biton para... gerçi bf ye verdiğim paraya asla acımam..
    Birde killzone var işin içinde. Neyse karar veririm elbet.

• Hocam yas 25 ama su anda askerim subata ins almis olucam ps4u.

Almak sart ise subati bekleyelim ne yapalim :)

Psn : erdiunal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freakofnature -- 20 Kasım 2013; 19:08:41 >
  • Arkadaslar giriş sayfasındaki herkesi ekledim, ama bir kısmında registered degil falan diye hata verdi...ricam benim psn id de basit, benden arkadaşlık teklifi gelmeyenler beni ekleyebilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar giriş sayfasındaki herkesi ekledim, ama bir kısmında registered degil falan diye hata verdi...ricam benim psn id de basit, benden arkadaşlık teklifi gelmeyenler beni ekleyebilirse sevinirim

Benim gibi yeni kullanıcıları ekleyemiyorsun malesef... Gelse ps4 te aktive etsek güzel güzel :)
  • Ben ps3'ü satalı uzun zaman oldu. şu anda pcde bf4 ve xboxta fıfa+gta5 atıyorum. Psnimi ekleyenlere en erken ps4 alınca onay verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 20 Kasım 2013; 19:13:29 >
  • fıfa 14 turnuvası yapcakmıyız arakdaslar ps4 de yaparsak super olur
  • bu arada bende ps3 sattım ps4 aldıgımda herkezı eklıycem
  • PSN : SavasLordu

Yaşım : 28

İsmim : Volkan

13 aralık günü PS4 elimde olur büyük ihtimalle

İlk etapta almayı düşündüğüm oyunlar NBA 2K14 - Fifa 14 - Cod Ghost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavasLordu -- 20 Kasım 2013; 19:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre343434

fıfa 14 turnuvası yapcakmıyız arakdaslar ps4 de yaparsak super olur

Ben alıyorum valla fifa 14!
  • bende alıcam ınşlh bakalım daha ps4 alamadım bakıyorum ama daha bulamadım en yakın zamanda alıcam inşlh sonrada fıfa 14 tabı
  • Ekleyin beni de :) yaş 25 Türkiye'de resmi olarak çıkış yapınca PS4 alırım ben de :) cümleten hayırlı olsun
  • Arkadaşlar bu grubun kemik yapısı oluşunca kesinlikle TWİTCH kanalı açalım derim,internet hızı iyi olan arkadaşlarla,böylelikle canlı yayında da isteyen herkes bizi izleyebilir.En başta oyunları hepimiz alamasakta FTP yapımlar bunun için şimdilik işimizi görür.Çabucak geçsede şu 1 ay PS4 üme kavuşsam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Arkadaşlar bu grubun kemik yapısı oluşunca kesinlikle TWİTCH kanalı açalım derim,internet hızı iyi olan arkadaşlarla,böylelikle canlı yayında da isteyen herkes bizi izleyebilir.En başta oyunları hepimiz alamasakta FTP yapımlar bunun için şimdilik işimizi görür.Çabucak geçsede şu 1 ay PS4 üme kavuşsam .

Geçmiyorki zaman... kaldı 22

FTP demişken planetside 2 falan gerçektende güzel olur

• mShinQda ekleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.