Şimdi Ara

PS3deki berbat anti aliasing problemi ps4 de var mı grafikler nasıl? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
5.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *DeviantART

AA yı çözmeleri gerek artık bence de.Grafik takıntın varsa bence de PC al dostum,benim pek grafik takıntım yok o yüzden konsol takılıyorum epeydir.Zaten konsol olayını multiplayer'da hile,hurda,çerez yok diye takılıyorum.Bide exclusive oyunlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Sakın alma, aa problemi tavan yapmış, artı çamur gibi görüntü.Sony konsollarında hep var zaten bu aa sorunu, ps1 bile oynamadım ben o yüzden, aldığım gün satmıştım, aa yok resmen alette.Pc al derim ben yada xbox 360 al, onda hiç yok aa sorunu, sıfır.

Yav he he fanboy seni.PS1 oynamayan kendine oyuncuyum demesin.

Senin yaşından fazla konsol kullanmışımdır ufaklık, ironiden bile anlamaz gelmiş laf yetiştirir.Çoluk çocuk doldu forum.

• böyle konuya böyle cevap...

"Yav A A"
  • Yahu gittim karaborsadan 2000 liraya ps4 aldım , benim 6 yıllık eski ekran kartım bile daha iyi AA yapıyor. Kaymak gbi görüntü veriyor.
    Ps4 ise nasıl diyeyim bildiğim kırık kırık görüntü , yani yakıştıramadım. Ben konsolu satışa çıkardım elimi öpene 1000 liraraya bırakırım.Bu zamanda böyle AA sorunlu konsolu ne yapayım : )

Benim konsol çinde üretilmiş ondan olabilir mi acaba , japon üretimi olanlar cevaplarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webdh -- 10 Ocak 2014; 0:47:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu resmen "Pc"Fanları sarmış.Ps3 de olduğu gibi aynı düşüncesizliği yine yapıyosunuz.Konsol ile Pc karşılaşamaz.Ha çok istiyosan Ps4'de bi Killzone oynada gör "Grafik" neymiş.Bu arada kardeşim Ps4 kesinlikle almanı tavsiye ediyorum.Bahsettiğin sorunlar çok az göze batıyo yeni nesilde.Ama tabi bu konsolun gerçek kapasitesi bu değil.Daha Yeni Uncharted oyunu çıkcak Ps4'e(Naughty Dog duyurdu bile)
    Bide şunu kafanıza sokun artık yıl olmuş 2014 hala Ps3 ve Xbox'ı Pc ile karşılaştıranlar var.Ya kardeşim tam 7-8 yıl olmuş.Pc ler hep inek gibi kaldığı yerden devam ediyo,ama konsollar belirli bir zaman için piyasaya sürülüyo.Bana Pc mi Konsolmu deseler Konsol derim.Çünkü asıl başarı onlarda.Bundan 7-8 yıl önceki donanıma sahip bir Pc,The Last of Us,Gta 5,God of War 3,Beyond,Gears of war gibi oyunları çalıştırabilirmiydi ?
    Siz 7-8 yıl önce Sanandreas oynuyodunuz o yere göğe sığdıramadığınız Pc'de.

Hahaha bide dikatimi çeken bi yorum oldu.Vatandaşın biri Ps1 de bile AA yok diye oynamamış.Ya cidden bu kadar "Yediremeyen" insan nasıl olur ya
    Zaten bu arkadaşta 1997 de Evinde ki Bilgisyarında 1920x1080 çözümürlüğünde 2xaa da 60 Frame de Bf4 oynuyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 10 Ocak 2014; 1:55:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar AA takıntılığı yapmaya gerek yok. BA, BB gelse de iyidir. Kimisi de DD olsun bizim olsun der, bilen bilir
  • Millet AA derdinde ama ben PC de kapatiyorum hep bosa FPS götürüyor acarsam FXAA acarim.

Batmande AA ayari yoktu ben hic ugrasmadim bile.
    Ekran kartim 1GB artik yeni oyunlae 2gb vram ihtiyaçi duyuyor yavastan benim kart gidici PS4 ike devam etmek iyi hosta oyunlar can yakacak fiyatlariyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş sanki herkesde en kaliteli ekran kartı+işlemci+ram var. Oyunlar hep full detayda oynanıyor. Yeni jenerasyon oyunlar çıktıkca konsolların grafik eksikliği tabiki ortaya çıkacaktır ama kimse birbirini kandırmasın herkes full AA + 4K çözünürlükte oyun oynamıyor.
  • quote:

quote:

AA yı çözmeleri gerek artık bence de.Grafik takıntın varsa bence de PC al dostum,benim pek grafik takıntım yok o yüzden konsol takılıyorum epeydir.Zaten konsol olayını multiplayer'da hile,hurda,çerez yok diye takılıyorum.Bide exclusive oyunlar.

quote:

Sakın alma, aa problemi tavan yapmış, artı çamur gibi görüntü.Sony konsollarında hep var zaten bu aa sorunu, ps1 bile oynamadım ben o yüzden, aldığım gün satmıştım, aa yok resmen alette.Pc al derim ben yada xbox 360 al, onda hiç yok aa sorunu, sıfır.

Senin yaşından fazla konsol kullanmışımdır ufaklık, ironiden bile anlamaz gelmiş laf yetiştirir.Çoluk çocuk doldu forum.

Sus la troll

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sus la troll

PS3deki berbat anti aliasing problemi ps4 de var mı grafikler nasıl?

• Nintendocular bir zamanlar ` grafik önemli değil önemli olan eğlencedir` derdi. ps3 ve xbox360 sahipleri de nintendocuları yerden yere vururdu. Grafik cok onemli diyen sayin ****!!! Ne oldu şimdi tükürdüğünü yalamak olmuyor mu bu. Ulan ne dönek insanlar var şu hayatta ya.

• 9 Yıldır PC oyuncusuyum daha geçen hafta PS3 aldım herkes alma hayal kırıklığına uğrarsın grafikler çok kötü PC oyuncusu PS3 ile yapamaz diyordu.Gittim GTA V aldım ve herkesin atıp tuttuğunu gördüm tabii ki PC'deki kadar iyi grafik beklentim yok fakat gerçekten GTA V'in grafikleri çoğu PC oyunu ile rahatlıkla kıyaslanır ve verdiği oyun zevki ise grafik eksikliklerini unutturuyor zaten.PC'de Mouse+Klavye rahatlığı ayrıdır ama hangi mouse,klavye Dualshock'daki kadar bizi oyunun içinde hissettiriyor ? Hiç biri.Gider Razer alırsın 150-200 TL'ya (Sadece mouse veya klavye) iyi bir oyun zevki verir ama gel gelelim ki Razer da olsa Logitech de olsa hiç biri beni oyunun içinde hissettirmiyor yani diyeceğim o ki oyunlarda sadece grafiğe odaklanırsanız zevk alamazsınız bende PC'de her oyunu High'da Ultra'da açmak istiyorum ama şahsen PS3'ün Low grafikleri de beni kesinlikle rahatsız etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 11 Ocak 2014; 14:28:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Bu kadar AA takıntılığı yapmaya gerek yok. BA, BB gelse de iyidir. Kimisi de DD olsun bizim olsun der, bilen bilir

Espri arada kaynamış

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Yazık hala PC diyen, konsol şaheseri oyunlardan AA sorunu var diye ön yargıyla bakıp bi haber olan insanlar var.
    PC devri kapandı artık. Son toprağı Diablo 3 attı. Nam-ı diğer Şeytan 3.

pc devri kapandımı şakamısın sen 5 bin tl lik bir pc toplasan ps4 ü onla çarparsın 2 ye bölersin eğer ki ps4 e çıkan oyunlar pc ye çıksaydı şuna emin ol grafik ve akıcılık muhteşem olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

quote:

Yazık hala PC diyen, konsol şaheseri oyunlardan AA sorunu var diye ön yargıyla bakıp bi haber olan insanlar var.

pc devri kapandımı şakamısın sen 5 bin tl lik bir pc toplasan ps4 ü onla çarparsın 2 ye bölersin eğer ki ps4 e çıkan oyunlar pc ye çıksaydı şuna emin ol grafik ve akıcılık muhteşem olurdu

O dediğin pc den evimde var fakat bi ps4 etmiyor ne yaZıkki millet boşuna konsol almıyor var bi bildikleri

• quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

quote:

O dediğin pc den evimde var fakat bi ps4 etmiyor ne yaZıkki millet boşuna konsol almıyor var bi bildikleri

yanlış düşünüyorsun örenk ıgınıte motoru pc yede çıksaydı o zman kimse ps4 almazdı veya bir god of war pc ye çıksaydı kimseps3 almazdı

• quote:

quote:

quote:

quote:

yanlış düşünüyorsun örenk ıgınıte motoru pc yede çıksaydı o zman kimse ps4 almazdı veya bir god of war pc ye çıksaydı kimseps3 almazdı

Dediğin doğru zaten o yüzden konsol dostum ama pc grafikte ps4 ü katlar orası ayrı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğin doğru zaten o yüzden konsol dostum ama pc grafikte ps4 ü katlar orası ayrı

Herkes bilsin ki amaç ticaret adamlar doymuyor sömürdükce sömürüyor örnek veriyorum 10 bin tllik pc niz olsun neredeyse ps4 ü 5 e katlayan bir sistem ama oyunlarda kasıyor ? ama bir konsol alıyorsun kasmıyor anlayın işte içeride ticaret dönüyor neden derseniz konsol pc gibi değil ki içindeki malzemeler değişsin ama pc süerekli yeni işlemciler yeni ekran kartları isteseler hiçbir oyun en yüksek grafikte bile kasmaz ama o zman pc de değişiklik olmaz satıcılar firmalar yeni ekran kartları yeni işlemciler çıkarmazdı anladınız siz

• Kloroform kullanıcısına yanıt
    Nintendo her zaman en iyi grafikli konsolları yapmıştır örneğin N64'ün grafikleri ps1'den daha iyidir yada Gamecube ps2 ile kıyaslandığında ağır basar şu son jenerasyonlarda grafikten ziyade aile oyunlarına ağırlık verdiler Wii o yüzden başarılı değil.
  • Buraya nokta koymak için geldim ve yazıyorum.
    Ne pc fanıyım ne de ps fanı.
    Elimde ps4 ve iyi bir pc var. Pc de battlefield 4 oyununu ücretsiz edinebiliyorken gittim ps4'e aynı oyun için 140 tl verip aldım. Ve hala iyi ki yapmışım diyorum. Detaya girmedim bile umarım düşündürmüşümdür, elma ile armutu birbirine karıştıranları

• Şu AA bi benim gözüme batmıyor sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.