Şimdi Ara

PS3 & RPCS3 EMU RED DEAD REDEMPTION TÜRKÇE YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS3 & RPCS3 EMU RED DEAD REDEMPTION TÜRKÇE YAMA

Ps3 ve emülatör için çıkış yapan yamanın xbox360 portu devam etmektedir.

Türkçe Çeviri: TRGAMESTUDIO

https://www.trgamestudio.com/ps3-a-zye-turkce-yama-arsivi.html

Satın alma linki:

https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=24092470

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persprensi61 -- 5 Şubat 2024; 1:15:50 >

• Forumda Xenia için çok kaliteli bir çevirisi mevcut bu oyunun? Hatta Nintendo emulatörlere de uyarlanacak.

Ücretsizi ve kalitesinden emin olduğumuz bir yama forumda dururken sizin yamanıza neden para versin millet?
  • Biz yamayı playstation 3 için çıkardık. Ve yama aynı zamanda emülatörde de çalışıyor ama bizim odak noktamız konsol. Kendin söylüyorsun emülatör yaması daha önce çıkmış diye. Konsolda oynamak isteyen adam oynasın o zaman senin bahsettiğin emülatörde, nasıl olacak? Bu oyunlar sonuçta hiçbir gruba özel değil, isteyen isteği şekilde yamasını çıkarabiliyor. Daha önce kalitesinden emin olduğun bir yamaysa o zaman sen o yama ile oynarsın güzel kardeşim. Burada gelip sizin yamanıza kim neden para versin diyip aşağılayıcı tavırlarda bulunmak senin haddine de değil bunun farkına var.

• Bir ps3 sahibiyim daha önce rdr 2 oynadım ve bitirdim şimdi de ilk oyununu oynamak istiyorum sadece yamayı nasıl kuracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız satın almayı düşünüyorum

• M0Lee M kullanıcısına yanıt

Ben satın aldım dostum yamanın kurulumu kolay yardımcı oluyorlar aldıktan sonra zaten

• Ee hani rockstar telif atıyordu yoksa yalan mı o iş
  • LordLeko kullanıcısına yanıt

ben yamayı aldım ama nasıl kurulacağını anlamadım.maille sordum ama malesef dönüş yapan da olmadı

• m7ercan M kullanıcısına yanıt

Discord kanalından sor yanıt alırsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.