Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıldırıcam oml oynarken az kaldı :) Pedro lu Higuain li adamla beni eşleştiriyor oyun. Dünden beri kaç kere aynı şey oldu. Kadromda default kadrodan 5 adam var... Bi tane sağ kanadım var 75 o kadar :)
  • arkadaslar mesela dun gece oyuncu kısıtlaması 2.02de sona ericek yazıyor 3.02de giriyorum hala bi değişikliik olmuyor.nasıl oluyor bu transfer kısıtlaması ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

arkadaslar mesela dun gece oyuncu kısıtlaması 2.02de sona ericek yazıyor 3.02de giriyorum hala bi değişikliik olmuyor.nasıl oluyor bu transfer kısıtlaması ya?

PS3 ünüzün saat ayarları ile ilgili bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

Bracigliano'yu aldım,formu da 7

Bu oyuncunun adını çok duymaya başladım hayırlı olsun...
  • ya arkadaslar durmadan yeniliyorum anlamadım ben bu işi.rakiplerin her ara pası karsı karsıya bırakıyor adam 3 kişi arasından koşu yapıyor benimkiler adamı hep seyrediyor.seyretmesede ikili mücadelede hep geride kalıyor.ben arapası attıgımdada illaki bi defansa takılıyor.ve ben ileri dogru gittiğimde ben manuel kosturmadıkca yanımdaki adam hic çapraz kosu ara pası kosusu falan yapmıyor.bunun bi ayarı varmıdır ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnkral

Beyler pesi senelerdir oynuyorum hayatimda bu kadar kotu gitmemistim galibiyet oranim yuzde 13 lerde kuyt i aldim formu 8 tavsiye ederim ama transfer engeli var.postiga mukemmel . Kaleci de volkani aldim formunu koruyo genelde karsi karsiya iyi kurtariyo maliyeti de 5 civari simdi para biriktirmeyi hedefliyorum ortasaha ve defans almayi planliyorum eger tavsiyeniz varsa cok mubarek olur

banada bi cmf önerseniz cok ihtiyacım varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: traitar

quote:

Orijinalden alıntı: brnkral

Beyler pesi senelerdir oynuyorum hayatimda bu kadar kotu gitmemistim galibiyet oranim yuzde 13 lerde kuyt i aldim formu 8 tavsiye ederim ama transfer engeli var.postiga mukemmel . Kaleci de volkani aldim formunu koruyo genelde karsi karsiya iyi kurtariyo maliyeti de 5 civari simdi para biriktirmeyi hedefliyorum ortasaha ve defans almayi planliyorum eger tavsiyeniz varsa cok mubarek olur

banada bi cmf önerseniz cok ihtiyacım varda

Cmf yani Göbek(GÖ) istiyorsun yanlış anlamadıysam ben Vukojeceviç'i kullanıyorum Dos'ta oynayabiliyor fiyat olarak çok makul ama bütçen nedir tam olarak ?
  • yaklaşık 10 dk daha fark var bende barrettoyu alana kadar mahfoldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: apparick

yaklaşık 10 dk daha fark var bende barrettoyu alana kadar mahfoldum

Tam olarak anlayamadım 10 dakikalık fark nedir acaba transfer engeli ile alakalı bir durum mu ?
  • arkadaşlar selamlar herkese hayırlı olsun oyunu alıp oynayan arkadaşlara bir kaç sorum olacak
    -ben daha alamadım. pes 2013 psn eklenecekmidir.
    -ttnet aboneliğinden psn daha ucuza veriyor bir süre sonra.
    -her sene 3 ay sonra alıyorum ve bu zamanda analigte herkes bir noktaya gelmiş oluyor.
    - hala hile yapanlar varmı çok can sıkıcı bir durum
    -elimizde yılı deviren pes 2011 2012 gibi oyunlar takasta çok ucuza değişiyorlar bunların bir çözümü yokmu geçen sene 130 aldığın oyunu 30 tl sayıyorlar gibi
    elimde 2011 2012 pes fifa 2011 2012 bir çok oyun var ve sorarsanız bi fifa birde pes oynuyorum açıkcası diğerlerine bakmıyorum
    - herkes ucuza aldığı oyuncuları online ana ligte bizler geç katıldığımız için çok pahallı olacağından iyi bir kadroya yeni çıktığında başlayanlardan çok geridemi kalıyoruz bunu sunun için soruyorum genelikle hep geç alıyorum adamlar kadrolara bakıyorum dünya karması onların seviyesine gelene kadar zaten yıl bitiyor yeni yıl oyunu hazırlanıyor.
    - performans durumu değişmiş diyenler var artık sözleşme sıkıntısı olmayacakmı
    -fifa gibi online oynamak için kode çıkartıldımı yoksa aynımı

arkadaşlar bunlar çok önemli benim için çünkü su anda oyun istanbulda olduğum için kolay temin edilebiliniyor. bu sene değişiklik yapacağım gerekirse 4 5 tane oyunu verip takasta uygun bir mevlaya almaya çalısıcağım şimdiden teşekkur ederim saygılarımla.
  • Herkese selam ,
    Beyler şu yeni muz vitamin hapı gibi itemler var ya onlar nasıl kullanılıyor bilgisi olan var mı acaba? Bu arada bende dun basladım oyuna bi kaptırdım güzel bi karoya ulaştım. Transfer sıkıntısı çekmemek için zamanı iyi ayarlayın cunku kilit sadece 1 dk açıldığında tekrar kapanıyor çok fazla talep var hızlı adamlara benden size bir tavsiye alvarez diye bir sağ orta saha var ona bi bakın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeysut

Herkese selam ,
    Beyler şu yeni muz vitamin hapı gibi itemler var ya onlar nasıl kullanılıyor bilgisi olan var mı acaba? Bu arada bende dun basladım oyuna bi kaptırdım güzel bi karoya ulaştım. Transfer sıkıntısı çekmemek için zamanı iyi ayarlayın cunku kilit sadece 1 dk açıldığında tekrar kapanıyor çok fazla talep var hızlı adamlara benden size bir tavsiye alvarez diye bir sağ orta saha var ona bi bakın ;)

Online Mastre Lig modunda hiçbir işe yaramıyor sadece offline ana lig ve efsane olun modunda işe yarıyorlar..
  • ya arkadaslar kafayı yemek üzereyim.defansıma atılan her top karsı karsıya kalıyor kaleciyle.abuk subuk adamlar gol atıyor benim adam dönüp kosana kadar adam golu atıyor bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

ya arkadaslar kafayı yemek üzereyim.defansıma atılan her top karsı karsıya kalıyor kaleciyle.abuk subuk adamlar gol atıyor benim adam dönüp kosana kadar adam golu atıyor bile.

O benim başımada geliyor devamlı ama biliyorum nedenini pres tuşuna devamlı basılı tutma takım önde yakalanıyor ve takım taktiğini uzun top olarak ayarlarsan takım biraz arkaya yaslanarak oynuyor...
  • Bakım mı var bağlanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım :@ 4-0 önce olduğum macın 88dk sında sunucu ile bağlantı kesildi dedi kafayı yicem nasıl bi sistemleri var arkadaş, bu dünden beri zaten oyun full yavas patoyu aldım adam kosarken donemıyor bı update lazım ya bu oyuna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meeysut -- 23 Eylül 2012; 15:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemoson

Bakım mı var bağlanamıyorum

beni de dün geceden beri sürekli atıyor, bağlantım da kopuyor. normalde bu kadar kopmaz internet oyunla alakalı bi sıkıntı var diye düşünüyorum. bi de o maçların hepsini mağlup sayılıyorum resmen arafta kaldım para kazanamıyorum oeh, neyse düzelir diye umuyoruz.

bu arada daha önce sormuştum cevap gelmedi, maç içerisinde takımı ofansa veya defansa çekmeyi yapamıyorum, 2012 de select+r1 ve select+r2 ile olan durum bunda yemiyor, fikri olan var mı arkadaşlar?
  • Yahu konami bu ne ya serverların iki günde down oldu bu ne ya hem de oyuncu sayısı bu kadar azken yazık ya valla 130 tl ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yine bağlantı koptu zaten online menüde tüm takım bilgilerim sıfırlanmıştı demek bir aksaklık oluştu...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.