Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siteden gördüğüme göre 2 saat sürecekmiş bakım
  • Saat 5 te geri gelecekmiş ulan zaten 2 saattir giremiyoruz ya bu nasıl bakım :D
  • beyler turnuva yalan oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnkral

beyler turnuva yalan oldu

:))) Ben bu puanlama sisteminide anlamadım profesyonel yaptı beni direk 1 tane caylak turnuvasına girebildim :((( Zaten 2 3 turnuva oluo gunde sunlarıda bı yoluna koysalar barı ya 800 luk turnuva 2 dk da doluo :D Herkes turnuvaya ac :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeysut

quote:

:))) Ben bu puanlama sisteminide anlamadım profesyonel yaptı beni direk 1 tane caylak turnuvasına girebildim :((( Zaten 2 3 turnuva oluo gunde sunlarıda bı yoluna koysalar barı ya 800 luk turnuva 2 dk da doluo :D Herkes turnuvaya ac :D

turnuva bol olsa herkes 2 güne istediği takımı kurucak ama olmuyo kardeş psn nini versene ekliyim seni
  • arkadaşlar su transfer limitini açıklayacak varmı ps3 saati ile alaksı var deniyor ama nasıl ps3 saat ayarı gt+2 istanbul saatte güncel ama bir türlü limitin dolduğu saniyede bile adam alamıyorum
  • Arkadaslar bu transfer engeli saati atiyorum 16.02de kalkacak diyo bizim saate gore bu kaca tekabul ediyo ? Bilen varsa yazabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

turnuva bol olsa herkes 2 güne istediği takımı kurucak ama olmuyo kardeş psn nini versene ekliyim seni

PSN: Meeysut :)

Onlıne modda arkadasın dedıgı gıbı tr saatı gecerlı ;) Denk gelemıyorsundur transfer ıcın su an bende hepsı acık vılla pato hulk falan bı deneyın ;)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

PSN: Meeysut :)

Onlıne modda arkadasın dedıgı gıbı tr saatı gecerlı ;) Denk gelemıyorsundur transfer ıcın su an bende hepsı acık vılla pato hulk falan bı deneyın ;)

villa pato hulk da bedavaydı kardeş söylediğin iyi oldu :D
  • Ya bu paranın ekranda yanlış gözükme problemi hala devam ediyo bu nasi lag ya

• Cidden bu oyunu aceleye getirmişler.. Herşey bug :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectchoic3

Cidden bu oyunu aceleye getirmişler.. Herşey bug :)

Bu sefer ana ligden sıkıldım ya bu modun en önemli tarafı para kazanmak ve transfer yapmak ama paramı görmüyorum ve oyuncular paso transfere kapalı konami batırdı bu kez

• Kaleci sorunu ciddi handikap. Oyunu çok basitleştiriyor ve oyunu gerçekten uzaklaştırıyor.. Halbuki tam tersi olması gerek; bütün oyun firmalarının yaptığı gibi reele daha yakın nasıl sunarızı düşünmeleri lazımdı Konami'nin.
  • Ya ben boyle sacmalik gormedim hep benden ust seviye takimlarla eslesiyorum mac kazanamiyorumki transfer yapayim. Biktim cidden. Takimi siflayip transfer yapmadan oynayacagim.

• Yemin ederim büyük umutlarla heyecanla beklediğim Pes 2013 MLO'dan gram zevk alamadım. 2012'de de hiç oynamamıştım tam dedim of 2013 süper olmuş MLO da ne güzel oynanır dedim hüsrana uğradım. Abi her maç mı patlar bir takım. Bizim futbolcuların staminası 0 abi 0 yani. 2011'de adamları satıp iyi bir adam koyup oynuyorduk çatır çatır.

Rotasyon ne abi ya neyin rotasyonu hadi rotasyonu geçtim zaten adamlar 55 60 ile oynuyor stoperde adamın formu neden yerlerde. Stamina niye düşüyor azıcık insaf anasını satayım ya. Sıkıldım resmen. 10 g 8 b 20 m bu ne abi bu nasıl grafik.

Hele transfer olayını hiç sorma bütün adamlar kapalı. Hangi saate göre açılacak anlamış değilim Ps3 saatine bakıyorum onda olmuyor normal saati zaten hiç tutmuyor adamlar sürekli kapalı.

Kaybedince aldığımız para 400k'ya yakın hadi yenilelim yenilelim de az sabredip para biriktirelim diyoruz o da yok anasını satayım para sözleşmelere gidiyor birikmiyor ki.

Takımı sıfırlayıp hiç adam almadan adamları satmadan oynamaya başlayacağım al sana rotasyon KONAMI.
  • Parası ana ekranda yanlis gözüken var mı benden başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemoson

Parası ana ekranda yanlis gözüken var mı benden başka

herkesde öyle değişiyor ama neticede paran cepte

quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Yemin ederim büyük umutlarla heyecanla beklediğim Pes 2013 MLO'dan gram zevk alamadım. 2012'de de hiç oynamamıştım tam dedim of 2013 süper olmuş MLO da ne güzel oynanır dedim hüsrana uğradım. Abi her maç mı patlar bir takım. Bizim futbolcuların staminası 0 abi 0 yani. 2011'de adamları satıp iyi bir adam koyup oynuyorduk çatır çatır.

Rotasyon ne abi ya neyin rotasyonu hadi rotasyonu geçtim zaten adamlar 55 60 ile oynuyor stoperde adamın formu neden yerlerde. Stamina niye düşüyor azıcık insaf anasını satayım ya. Sıkıldım resmen. 10 g 8 b 20 m bu ne abi bu nasıl grafik.

Hele transfer olayını hiç sorma bütün adamlar kapalı. Hangi saate göre açılacak anlamış değilim Ps3 saatine bakıyorum onda olmuyor normal saati zaten hiç tutmuyor adamlar sürekli kapalı.

Kaybedince aldığımız para 400k'ya yakın hadi yenilelim yenilelim de az sabredip para biriktirelim diyoruz o da yok anasını satayım para sözleşmelere gidiyor birikmiyor ki.

Takımı sıfırlayıp hiç adam almadan adamları satmadan oynamaya başlayacağım al sana rotasyon KONAMI.

evet kafadan tüm kadroyu satıp 2-3 eli yüzü düzgün adam alayım diyen herkese ceza veriyor sanki konami bu taktiği yapanlar daha sonra takımı resetlemek zorunda kalıyor ne yazık ki öyle bi sistem var ki oyunda kimse topçu değil yoldan adam alıp koymuşlar sanki kadroya koşamazlar pas veremezler şut çekemezler hele kaleciler lan manav olsa karpuz niyetine yakalamaya çalışır topu bunlar topu başka bişey sanıyor kaçıyorlar eğer şut kaleyi buluyorsa yandın abi bu kadar basit
  • quote:

öyle bir hata var oyunda ama düzeliyor,dün öyleydi bugün düzelmişti bende.bununla ilgili daha evvelki yorumlara bakarsan bulursun bir arkadaş anlatmıştı,pc yada ps3 analig başlığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

herkesde öyle değişiyor ama neticede paran cepte

quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Yemin ederim büyük umutlarla heyecanla beklediğim Pes 2013 MLO'dan gram zevk alamadım. 2012'de de hiç oynamamıştım tam dedim of 2013 süper olmuş MLO da ne güzel oynanır dedim hüsrana uğradım. Abi her maç mı patlar bir takım. Bizim futbolcuların staminası 0 abi 0 yani. 2011'de adamları satıp iyi bir adam koyup oynuyorduk çatır çatır.

evet kafadan tüm kadroyu satıp 2-3 eli yüzü düzgün adam alayım diyen herkese ceza veriyor sanki konami bu taktiği yapanlar daha sonra takımı resetlemek zorunda kalıyor ne yazık ki öyle bi sistem var ki oyunda kimse topçu değil yoldan adam alıp koymuşlar sanki kadroya koşamazlar pas veremezler şut çekemezler hele kaleciler lan manav olsa karpuz niyetine yakalamaya çalışır topu bunlar topu başka bişey sanıyor kaçıyorlar eğer şut kaleyi buluyorsa yandın abi bu kadar basit

aynen rotasyonu yavaş yapmak lazım,ben çok iyi başladığım halde(14-3-1) daha 3 oyuncu alabildim.(lisandro,bracigliano ve dandik bir stoper).
    sabırlı bir şekilde eldeki dandik malzemeyle oynamak zorundayız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.