Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Alinti yapmadan tek cevap yazacagim;

Daha evvel de defalarca yazdim...

Sunucudan atma probleminin yegane nedeni Konami servetinin ping kotasi... TTNet altyapisi bunu karsilamiyor su an... Ping degeriniz normal 20-30 ms arasinda gidiyor ve sorun olmuyor ama TTNet te anlik yukselmeler oluyor ve bu deger anlik olarak cok yukseliyor... İste bu anda sunucunun kotasini astiginiz icin atiliyorsunuz...

Su an Turkiyede TTNet altyapisi kullanmayan tek baglanti TCell Superonline oldugu icin, bu baglantiyi kullananlar bu sorunu yasamiyor, cunkuping degerleri stabil kaliyor...

Bir hafta kadar once TTNetten Tcell superonline a gectim sirf bu yuzden ve o gun bugundur tek kesilmem yok...

Oyunu oynamak istiyorsaniz ve oldugunuz yerde Tcell Spronlibe alyapisi varsa hemen gecin...

Bunun didinda uydunet, kablonet, spronline adsl gibi tum baglantilar TT altyapisi kullandigi icin ayni sorun ayni anda oluyor...

kardes bulundugum yerde superonlıne var ama fıber degıl.pekı bu durumda da sorun devam edermı?yoksa fıber olmadan sadece turkcell superonlıne a gecmemız durumu kurtarırmı?

az once superonlıne musterı hızmetlerı ıle gorustum,bulundugum yerde fıber olmadıgını ama adsl ıle 8mb hızda lımıtsız ınternet verebılecegını soyledı.4 ay 10 tl sonrakı 20 ay 59 tl ucret soledı.ben senden gelecek cevaba gore hareket edıcem.benım merak ettıgım konu fıber olmadan sorun cozuluyormu?sen fıber mı aldın,yoksa benım bahsettıgım gıbı standart turkcell superonlıne ınternet mı aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Ben şimdi statik ip aldım arkadaşlar port yönlendirmeyi yapabilirsem birde bu şekilde deneyeceğim port yönlendirme hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum...

Pes13 için girmem gereken Hedef Wan ve Hedef Lan Portlarını öğrenmem gerek...

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

benım statık ıp ım var,hıc ama hıc ıse yaramıyor.fenerbahcelı 07 den haber beklıyorum,nıyetı bozdum ttnet ı ıptal ettırıp superonlıne a geccem,tek sıkıntı fıber yok,fıber sız superonlıne sorunu cozuomu yoksa ılla fıber sartmı?
  • 2 maç yaptım sorun olmadı daha fazlasını yemiyo kapattım:)
    superonline ile konuştum bulunduğum yerde fiber yok superonline adsl var acaba ping kotası sorunu olurmu adsl nde bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar neden acele ediyosunuzki... bakalım bu gerizekalı KONAMİ 11 inde çözer belki sorunu... acele etmeyin fiber net falan boşuna para vermeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefter67 -- 9 Ekim 2012; 17:42:41 >
  • sanmıyorum ama umarım düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: lefter67

arkadaşlar neden acele ediyosunuzki... bakalım bu gerizekalı KONAMİ 11 inde çözer belki sorunu... acele etmeyin fiber net falan boşuna para vermeyin...

• bu kopmaları herkesmi yaşıyor arkadaşlar yoksa kopmadan oynuya bilenler varmı?? pes alacağım için soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovi_1907

Nezaket simgem B oldu konaminin sayesinde.

49 mağlubiyetim var en az 20'si kopma yüzünden.

Ne belaları kaldı ne cezaları...

umarım düzelir kardeş geçen sene böyle bi durum yoktu konamiden her sene daha iyisini beklerken her sene başka bir sorun çıkarıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: babako34

bu kopmaları herkesmi yaşıyor arkadaşlar yoksa kopmadan oynuya bilenler varmı?? pes alacağım için soruyorum

biz TÜRKLER sıkıntıyı her saat yaşıyoruz ama avrupalılarda da var mı aynı sıkıntı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefter67 -- 9 Ekim 2012; 17:49:47 >
  • quote:

Ben şimdi statik ip aldım arkadaşlar port yönlendirmeyi yapabilirsem birde bu şekilde deneyeceğim port yönlendirme hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum...

Dostum bu ayarları yapmadan önce ve yaptıktan sonra PS3'te internet bağlantı testi yapar mısın ? Nat Type değerlerinde bir değişme olup olmadığını görürüz.Eğer Nat Type 1 olursa bağlantı en iyi seviyede olmuş olur.
  • quote:

quote:

benım statık ıp ım var,hıc ama hıc ıse yaramıyor.fenerbahcelı 07 den haber beklıyorum,nıyetı bozdum ttnet ı ıptal ettırıp superonlıne a geccem,tek sıkıntı fıber yok,fıber sız superonlıne sorunu cozuomu yoksa ılla fıber sartmı?

Fiber haricinde ki tüm baglantilar ttnet alt yapisini kullanyr o yuzden farkedecegini sanmiyrm ama olay zaten ttnetle alakali degil en azindan direk degil sorun konaminin koydugu ping siniri kisacasi fiber hizmeti varsa bulundugnz yerde düsünmeden gecin .... Ama bu fiber olayi tum turkiyede bi kac yerde var istanbulun merkezinde oturuyrm bana verilen cvp suan orda hizmetimiz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lefter67

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

bu kopmaları herkesmi yaşıyor arkadaşlar yoksa kopmadan oynuya bilenler varmı?? pes alacağım için soruyorum

biz TÜRKLER sıkıntıyı her saat yaşıyoruz ama avrupalılarda da var mı aynı sıkıntı bilmiyorum

ispanya serveri sorunsuz
    ingiltere serveri sorunsuz
    abd serveri sorunsuz
    almanya server munich,frankfurt,stutgard,bremen dışındaki heryer pert
    italya serveri sorunsuz
    rusya serveri pert
    türkiye serveri pert
    g.kore ve japonya kusursuz

• beyler forumu bi umutla açtım bakımdan sonra düzelir diye yine hüsran yine hüsran 11 ekimdeki güncellemede bilmiyorum fark edicek mi pek umutlu değilim.FIFA 13 ün demosunu indirip bi maç yaptım fanboy falan değilim kesinlikle yanlış anlaşılmasın ama ben FIFA ya futbol oyunu diyemem sanki futbol oyunu değilmiş gibi geldi resmen.Adettendir diye söylüyorum tam olarak 1998 yazından beri winning eleven/pes oynamış biriyim. Şu an anladım ki Biz ve bizim gibilerine bu dünyada başka futbol oyunu yok. FIFAcılar gücenmesin ama bence FIFA çok komik ve zevksiz bi oyun.Yada alışkanlığımdan böyle konuşuyorum ama bence FIFAnın tek artı yönü sadece lisansları stadları ve spikeridir ve online alandaki sorunsuzluğu tabiki.Bize başka futbol oyunu yok beyler napıp edip konamiyi bi şekilde bu oyunu düzeltmesini sağlamamız lazım .

ULAN PES SİGARA GİBİSİN VAZGEÇEMİYORUM
  • ttnet battımı? arıyorum telefon kapalı:/

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

quote:

Dostum bu ayarları yapmadan önce ve yaptıktan sonra PS3'te internet bağlantı testi yapar mısın ? Nat Type değerlerinde bir değişme olup olmadığını görürüz.Eğer Nat Type 1 olursa bağlantı en iyi seviyede olmuş olur.

İkisida nat type 2 dostum.

• bu saatlerde fazla kopma olmuyo sıkıntı yaşayan varmı bu saatlerde
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler dostum.Bende sabit ip almıştım ve nat type bende de değişmemişti.Umarım bu şekilde sunucu hatasına bir çözüm bulabiliriz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler dostum.Bende sabit ip almıştım ve nat type bende de değişmemişti.Umarım bu şekilde sunucu hatasına bir çözüm bulabiliriz.

Rica ederim dostum düzelmesi için her türlü yolu deniyoruz napalım artık

• En son ne zaman koptu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Alinti yapmadan tek cevap yazacagim;

Daha evvel de defalarca yazdim...

Sunucudan atma probleminin yegane nedeni Konami servetinin ping kotasi... TTNet altyapisi bunu karsilamiyor su an... Ping degeriniz normal 20-30 ms arasinda gidiyor ve sorun olmuyor ama TTNet te anlik yukselmeler oluyor ve bu deger anlik olarak cok yukseliyor... İste bu anda sunucunun kotasini astiginiz icin atiliyorsunuz...

Su an Turkiyede TTNet altyapisi kullanmayan tek baglanti TCell Superonline oldugu icin, bu baglantiyi kullananlar bu sorunu yasamiyor, cunkuping degerleri stabil kaliyor...

Bir hafta kadar once TTNetten Tcell superonline a gectim sirf bu yuzden ve o gun bugundur tek kesilmem yok...

Oyunu oynamak istiyorsaniz ve oldugunuz yerde Tcell Spronlibe alyapisi varsa hemen gecin...

Bunun didinda uydunet, kablonet, spronline adsl gibi tum baglantilar TT altyapisi kullandigi icin ayni sorun ayni anda oluyor...

kardes bulundugum yerde superonlıne var ama fıber degıl.pekı bu durumda da sorun devam edermı?yoksa fıber olmadan sadece turkcell superonlıne a gecmemız durumu kurtarırmı?

hayır kurtarmaz...

o dediğin Superonline ADSL... O da aynı TTNet altyapısını kullanıyor...

Turkcell Superonline ise Turkcell altyapısını kullanıyor, fark bu...

Ayrıca fibere geçerken fazladan para vermezsiniz... Aylık 50 TL ücreti var, ki TTNet te de aynı muadili, ayrıca taahhütünüzü bozduğunuz için TTNetin size çıkaracağı faturayı da onlar ödüyorlar... Zararınız yok...
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.