Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • server lar ilk açıldığında rakip sıralamasında birinciydim sonra bi başladı abi kopmalar ya korkudan açamıyoruz oyunu ya da açıyoruz kopuyor bu yüzden de bırak birinciyi ilk 10a girmek bile sıkıntı adam haftada 130 maç kazanıyor maç yapıyor demiyorum he maç kazanıyor allah bilir toplam kaç maç yapıyor haftada ben toplasan 40 maç kazanmışım 30 maç kaybetmişim halbu ki toplasan 5 mağlubiyetim var yok ama kopa kopa elin ecnebisine maç kazandırıyoruz sadece bugün 6 defa koptu o da öğlen 1 den beri kopan e nasıl olacak da birinci olacağız bu arada sanmayın ki ayın 11 inde çıkan yama bişey çözecek bence kaldığı yerden devam edecek herşey
  • istanbul güngörendeyim süper online ile görüşlüyorum bana 100 kullanıcı sitenizde talep ederse gelip alt yapıyı kullanırız diyorlar biz rüyamızda görürüz sanki diyarbakır hakkariden fiber interneti istedik ülkemizde hangi birim doğru çalışıyorki yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

En son ne zaman koptu

Şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

server lar ilk açıldığında rakip sıralamasında birinciydim sonra bi başladı abi kopmalar ya korkudan açamıyoruz oyunu ya da açıyoruz kopuyor bu yüzden de bırak birinciyi ilk 10a girmek bile sıkıntı adam haftada 130 maç kazanıyor maç yapıyor demiyorum he maç kazanıyor allah bilir toplam kaç maç yapıyor haftada ben toplasan 40 maç kazanmışım 30 maç kaybetmişim halbu ki toplasan 5 mağlubiyetim var yok ama kopa kopa elin ecnebisine maç kazandırıyoruz sadece bugün 6 defa koptu o da öğlen 1 den beri kopan e nasıl olacak da birinci olacağız bu arada sanmayın ki ayın 11 inde çıkan yama bişey çözecek bence kaldığı yerden devam edecek herşey

Valla o kadar 2012 oynadım bir sorun olmadı oyunu ilk günü aldım ilk hafta hiçbirşey yoktu sonra ne olduysa başladı kopmalar bazı arkdadaşlar ttnet superonline diyor ama bizim netimiz kopmuyor 2012 oynuyorduk bu internet sağlayıcımızla o kadar MEyRaMi_TR arkadaş sağolsun static ip ile denicez ama bu sorun KONAMİ den kaynaklı geçen yıl 2012 yi geç aldım ilk 3 haftada kopmalar oluyordu diyorlar beklicez artık 11 ini ama sadece oyun güncellemesi o server la portlarla alakalı bir durum değil umarım sorun çözülür ama çok inancım yok kopmalar ancak azalır gibime geliyor ilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcik

istanbul güngörendeyim süper online ile görüşlüyorum bana 100 kullanıcı sitenizde talep ederse gelip alt yapıyı kullanırız diyorlar biz rüyamızda görürüz sanki diyarbakır hakkariden fiber interneti istedik ülkemizde hangi birim doğru çalışıyorki yazıklar olsun

Kardes numarayi verirmisin bende aricam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah konami ah pesi bizden soğutman için elinden geleni yapıyorsun inşallah pes 2008 deki gibi olmaz serverler şuan almamak en iyisi bekliyelim biraz daha bakalım
  • benim anlamadığım ttnetten olsa neden ilk başlarda kopma olmuyordu neden şimdi olmaya başladı o zaman iyiydi şimdi noldu kopuyor ttnetle alakası yok bence pes 2012de aynı sorun olmuştu yaklaşık 3hafta sürmüştü sonra düzelmişti o zaman da ttnet kullanıyorduk o nasıl düzeldi o zaman cevap yok
  • küfürbaz ettin beni konami zevk için aldığım oyun stres kaynağı oldu. burdaki bütün yorumları okuyorum ve herkesin derdi aynı ancak çözüm üretecek ciddiyette bir muhattap olduğunu zannetmiyorum karşımızda. yoksa bu kadar zamanda böylesi geniş kitleleri etkileyen bi hatayı düzeltmeleri gerekirdi. bazı arkadaşlarda yazmış, ayın 11 indeki güncellemeyle sorunun çözüleceğini bende zannetmiyorum
  • aslında doğru adı üzstünde güncelleme,bu durum ping sınırlarıyla ilgili değil sadece yama.11 i beklemek mantıksız

• THIS IS AN AUTO-ACKNOWLEDGEMENT - PLEASE DO NOT RESPOND TO THIS EMAIL.*****

Thank you for contacting Konami online customer support.

We are working on the e-mails we receive on a first come / first serve basis. We are working hard to respond to your e-mail within three working days. After weekends, it is possible that the answer will take a bit longer. We ask for your understanding and thank you for your patience.

The reference ID for this interaction is 2012100910003242, and will be located in the subject line of our response back to you. Please make sure that this ID is located in the subject line of all following correspondences regarding the same topic.

Again, thank you for contacting our online support team.
    böyle cevap geldi türkçeye cevirdim BU BİR OTOMATİK TEŞEKKÜR IS - postayı yanıtlayarak bu YAPMAYIN LÜTFEN *****.

Konami online müşteri desteği ile temas kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Biz gel / ilk olarak hizmet ilk aldığınız e-postalar üzerinde çalışıyoruz. Biz üç iş günü içinde e-posta cevap vermek için çalışıyoruz. Haftasonları sonra, cevabı biraz uzun sürecektir mümkündür. Anlayışınız için isteyin ve sabır için teşekkür ederiz.

Bu etkileşim için referans numarası 2012100910003242 olduğunu ve bizim yanıt geri konu satırında yer alacaktır. Bu kimliği aynı konu ile ilgili tüm şu yazışmalar konu satırında yer olduğundan emin olun.

Yine, bizim online destek ekibiyle bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.
  • mail attığım yerde burasıhttps://uk.secure.konami-europe.com/support.do
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Alinti yapmadan tek cevap yazacagim;

Daha evvel de defalarca yazdim...

Sunucudan atma probleminin yegane nedeni Konami servetinin ping kotasi... TTNet altyapisi bunu karsilamiyor su an... Ping degeriniz normal 20-30 ms arasinda gidiyor ve sorun olmuyor ama TTNet te anlik yukselmeler oluyor ve bu deger anlik olarak cok yukseliyor... İste bu anda sunucunun kotasini astiginiz icin atiliyorsunuz...

Su an Turkiyede TTNet altyapisi kullanmayan tek baglanti TCell Superonline oldugu icin, bu baglantiyi kullananlar bu sorunu yasamiyor, cunkuping degerleri stabil kaliyor...

Bir hafta kadar once TTNetten Tcell superonline a gectim sirf bu yuzden ve o gun bugundur tek kesilmem yok...

Oyunu oynamak istiyorsaniz ve oldugunuz yerde Tcell Spronlibe alyapisi varsa hemen gecin...

Bunun didinda uydunet, kablonet, spronline adsl gibi tum baglantilar TT altyapisi kullandigi icin ayni sorun ayni anda oluyor...

kardes bulundugum yerde superonlıne var ama fıber degıl.pekı bu durumda da sorun devam edermı?yoksa fıber olmadan sadece turkcell superonlıne a gecmemız durumu kurtarırmı?

az once superonlıne musterı hızmetlerı ıle gorustum,bulundugum yerde fıber olmadıgını ama adsl ıle 8mb hızda lımıtsız ınternet verebılecegını soyledı.4 ay 10 tl sonrakı 20 ay 59 tl ucret soledı.ben senden gelecek cevaba gore hareket edıcem.benım merak ettıgım konu fıber olmadan sorun cozuluyormu?sen fıber mı aldın,yoksa benım bahsettıgım gıbı standart turkcell superonlıne ınternet mı aldın?

superonline ttnet uydunet üçüylede görüştüm.

ping değerlerinin stabil olması;
    kablolu uydunet ve fiber superonline da mevcut.düzgün oynayabilmek için ya bu ikisinden birine geçmek lazım yada konaminin ping değerlerini kotasız yapması lazım.

beklicez artık yakın zamanda server bakıma alınıp 6-7 saat bizi krize sokar umarım böyle olurda sorun düzelir.

• Arkadaslar ben d smart net kullaniyorum altyapisi zaten ttnet pazar guununden beri hic atilmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Escape37

Arkadaslar ben d smart net kullaniyorum altyapisi zaten ttnet pazar guununden beri hic atilmadim

Bende dsmart net kullanıyorum 8mb defalarca atildim.

• koptuuuu
  • Allah belanı versin Konami Yine sunucudan attı.900 puana yaklaşmışken derecesi düşük bir adama karşı sunucudan attı gitti puanlar, sözleşmeler ve paralar
  • Bugün 7 mac yaptim 5 galibiyet 2 beraberlik.. tam takim iyi gidiyordu ki 8.macta lanet olasi sunucu baglantisi ilk malubiyeti tattirdi...

• Aha bende de gitti.Bende gitmezdi ama hayret.Neyse benim durumum yine o kadar kötü değil.7-8 maç yaptıktan sonra koptu Ama tabi daha maçın başında gitti oyuncuların moralleri falan da iyiydi.Umarım çok etkilemez bu durum.Daha maç başlamamıştı ama.
  • Yeter artik yeterrrrr bu is böle gitmez takim iyice çöktü

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.