Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadaslar hani bugun guncelleme olacakti, dohbet acilacakti, master ligde ozel maclar olacakti, trabsferler gelecekti vs vs... Yok hicbiri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden fiber her bölgede yoktu,şimdi var mı heryerde?siteden de bakayım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

quote:

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

Ronaldo'nun 50 maçlık sözleşmesi olmuş 22 milyon küsür oyuncu almak sorun değil önemli olan oynatabilmek...

dostum şu anda cr7 32 milyon küsür.

10 maç sözleşme 4 milyon küsür.

20 maç kaç peki?

50 maç 22 milyon küsür ise...

Ronaldo bende şu anda 45.548.251 euro 20 maç icin 11.644.047 euro alıyor ayrıca 50 maçlık sözleşme ucretide 25.875.661 euro ama bu bana özel fiyatları ilk alimda daha ucuz oluyor.

ben dün gece 6.500 yazdı 10 maç yapmadım sözleşme düşer sabah diye server açılınca 20 maç 6.000 a yaptım bi 11 yazdı bi 6 bende 6 yazarken aldım 20 maç handanoviç aynısı oldu 20 maç normalde 6 m ben sabah 3 m ye yaptım pes 2012 de salı sabahları fiyatları düşerdi adamların p.tesi akşamları en yüksek değerlerinde olurlardı doğru zamanda alıp satınca haftada 40-50 m kazanılıyodu ama 13 de değişmiyo oyuncu fiyatları suanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Yav arkadaslar hani bugun guncelleme olacakti, dohbet acilacakti, master ligde ozel maclar olacakti, trabsferler gelecekti vs vs... Yok hicbiri?

11 ekimde değilmi o kardeş!!!

• ttnet in fiberini mi alsak süperonline mı alsak?
  • Bugün Konaminin bakımı sonucu oyun çok pis kopuyor cesareti olan sinirleri sağlam olan oynasın

• quote:

Bugün Konaminin bakımı sonucu oyun çok pis kopuyor cesareti olan sinirleri sağlam olan oynasın

kopuyorsa hiç gerek yok sinir olmaya lanet olsun o konamiye diyorum en fazla kimse kulak vermiyor bana herkes atsa mail sürekli mail atarsak o zaman ciddiye alırlar bizi
  • İyice bizleri temizlemeye karar vermişler sanki 11 . De de düzelmez bence bu is .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Yav arkadaslar hani bugun guncelleme olacakti, dohbet acilacakti, master ligde ozel maclar olacakti, trabsferler gelecekti vs vs... Yok hicbiri?

11 ekimde değilmi o kardeş!!!

Evet haklisin, ben bugunu 11 i diye dusunmusum :/

• soruma cevap verecek kimse yokmu nerden çıkarıyoruz 11 de düzelecek diyorsunuz bu durumdan konaminin haberi var mı ki herkes beklenti içinde tamam konaminin bundan haberi olsa bekliyelim
  • Birde bu kopmalar müsabaka modu gidince acaip arttı ondan önce hiç kopma sorunu yoktu. Çok rahat oynuyordum . Yanılıyormuyum yoksa.o yüzden bur umut 11 i beklentisi var . Zaten oda olmazsa kaldır at ak oynunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

soruma cevap verecek kimse yokmu nerden çıkarıyoruz 11 de düzelecek diyorsunuz bu durumdan konaminin haberi var mı ki herkes beklenti içinde tamam konaminin bundan haberi olsa bekliyelim

Yabancı forumlarda ping sorunu ile alakalı olarak Konami yetkilisi çalışıyoruz çözeceğiz falan demişti bizde bir ymit bekliyoruz ümit fakirin ekmeği misali...

• Bakımdan once rakip sıralaması kayıtları adam gibi çalışıyor du nasıl bir bakimsa bu oda bozulmuş.

• maç bitti ana menüye döne tıklayamadan koptu bea

• quote:

quote:

soruma cevap verecek kimse yokmu nerden çıkarıyoruz 11 de düzelecek diyorsunuz bu durumdan konaminin haberi var mı ki herkes beklenti içinde tamam konaminin bundan haberi olsa bekliyelim

Yabancı forumlarda ping sorunu ile alakalı olarak Konami yetkilisi çalışıyoruz çözeceğiz falan demişti bizde bir ymit bekliyoruz ümit fakirin ekmeği misali...

ben zannetmiyorum yabancılarda koptugunu
  • Bu kopma işinde kimlerin emegi varsa Allah hepsinin belasını versin. Böyle birşey olamaz insanın makineyi falan kirası geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: irmak73

Bu kopma işinde kimlerin emegi varsa Allah hepsinin belasını versin. Böyle birşey olamaz insanın makineyi falan kirası geliyo

aynen katılıyorum
  • olamaz böyle bir rezillik ya yine koptu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreis77

olamaz böyle bir rezillik ya yine koptu

artık bize oyun yasak daha biz bekleyelim kendiliginden düzelir diye bekleriz sorun şu bu durum sadece türkiyede oluyor ve bu sorunu konami biliyormu bilmiyorsa aramızda ingilizceyi iyi bilen biri yazsın nereye yolluyacaz onuda yazsa kopyala yapıştır yaparız herkeş mesaj attımı aynı konuda çok mesaj gördümü konami o zaman düzenleme yaparlar ama biz sadece bekliyoruz böyle düzeltmezler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreis77

olamaz böyle bir rezillik ya yine koptu

artık bize oyun yasak daha biz bekleyelim kendiliginden düzelir diye bekleriz sorun şu bu durum sadece türkiyede oluyor ve bu sorunu konami biliyormu bilmiyorsa aramızda ingilizceyi iyi bilen biri yazsın nereye yolluyacaz onuda yazsa kopyala yapıştır yaparız herkeş mesaj attımı aynı konuda çok mesaj gördümü konami o zaman düzenleme yaparlar ama biz sadece bekliyoruz böyle düzeltmezler

Ben mail attım şimdi.

Hello,

I am Metin. I am from TURKEY. I have PES 2013 for PC. PES 2013 online game constantly breaking up. Disconnected from server error. All the Turks users have this problem. we can not play online. Examine the problem. Solve the problem.

Thank you.

nasıl güzel yazmışmıyım siz de mail atın çoğunluk olursa daha iyi olur. Link aşağıda.

https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.