Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şu şekilde yazdım senin mesajına binaen...

Hello,

I am from TURKEY. I have PES 2013 for PS3. PES 2013 online game constantly breaking up. Disconnected from server error. All the Turks users have this problem. we can not play online. Examine the problem. Solve the problem.

Thank you.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabgu1907

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: emreis77

olamaz böyle bir rezillik ya yine koptu

artık bize oyun yasak daha biz bekleyelim kendiliginden düzelir diye bekleriz sorun şu bu durum sadece türkiyede oluyor ve bu sorunu konami biliyormu bilmiyorsa aramızda ingilizceyi iyi bilen biri yazsın nereye yolluyacaz onuda yazsa kopyala yapıştır yaparız herkeş mesaj attımı aynı konuda çok mesaj gördümü konami o zaman düzenleme yaparlar ama biz sadece bekliyoruz böyle düzeltmezler

Ben mail attım şimdi.

Hello,

I am Metin. I am from TURKEY. I have PES 2013 for PC. PES 2013 online game constantly breaking up. Disconnected from server error. All the Turks users have this problem. we can not play online. Examine the problem. Solve the problem.

Thank you.

nasıl güzel yazmışmıyım siz de mail atın çoğunluk olursa daha iyi olur. Link aşağıda.

https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

CustomerSupport@kde-us.com bir de bu mail adresleri var. asıl müşteri destek burası heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckh

quote:

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar önemli!!!

PATO'nun şu an değeri " 10,232,215 " ya,

peki biri bakıp söyleyebilir mi?

pato için Sözleşme Ücreti (10 maç): 1,285,553

Sözleşme Ücreti (20 maç) ve

Sözleşme Ücreti (50 maç) ne KADAR?

http://pesdb.net/pes2013/index.php?sort=Overall_rating&order=d burdan bakabılırsın ıstedıgın herseye usta

dostum mesajımı iyi oku, ben pesdb.net'i biliyorum.

pato için Sözleşme Ücreti (10 maç): 1,285,553 'e de oradan baktım zaten,

bana Sözleşme Ücreti (20 maç) ve Sözleşme Ücreti (50 maç) lazım...

Yeni uyandım usta sende biraz anlayışlı ol Şuan oyun bakımda bakım biter bitmez bakar burdan haber veririm :)

dostum bende oyunu daha alamadım ve bir kaç güne alacam...

çok sabırsızım :) sende anla bu kardeşini :)

acil mesajını bekliyorum....

Kardeşim oyun bu aralar çok sıkıntılı 11 inden önce inşallah elıne geçmez yoksa fıttırırsın :) açamadım sanada yazamadım kusura bakma baglantı kopuyor kurulamıyor cart curt.

"11 inden önce inşallah elıne geçmez" derken abi 11 ekim mi?

neden peki 11 ekim?
  • forumdakı SUPERONLINE INTERNET kullanan arkadaslara bısey sormak ıstıorum.ŞU AN İTİBARI İLE ttnet kullanan bızler ps 3 u kırmak,kol u kırmak,tv yı parcalamak,japonyaya ucup konamının amk gıbı dusuncelere sahıpken sız hıcbır sekılde takılmadan oyunu oynuyormusunuz?
  • arkadaşlar selam,
    oyunu 17 eylülde aldım 19unda online aktif oldu ogunden bu yana oynuyorum daha doğrusu oynuyordum.başlarda kopma yoktu kesinlikle.
    bi ara bir günlüğüne oyunda bi açık meydana geldi.şöyle;hazır paran yokken oyuncunun sözleşme süresini 50 yapıp onayla dediğinde takım bütçesi yetersiz uyarısı alıyorsun bunu 2 kere yapıp kadro listesinden çıkıp tekrar girdiğinde oyuncu sözleşme süresi 99 oldu.bende tüm oyunculara aynı işlemi yapıp oyuna devam ettim kısa zamanda kadro değeri 500 m oldu.

kadro değeri 500 600 m olanlar bu olayı farkedenler.sonrasında geçtiğimiz hafta sonu bağlantı kopmaları başladı ve bidaha düzelmedi.
    yurt dışındaki kişilerlede konuşuyorum çok kişi ekli.

ispanya serveri sorunsuz
    ingiltere serveri sorunsuz
    abd serveri sorunsuz
    almanya server munich,frankfurt,stutgard,bremen dışındaki heryer pert
    italya serveri sorunsuz
    rusya serveri pert
    türkiye serveri pert
    g.kore ve japonya kusursuz

sorun kaynağı alt yapı diye düşünüyorum
    adamlar kendi alt yapılarına göre yaptılar kullanıcı sayısı artıncada şimdi heryerde sorun var.

2 gün önce rusya konamiden gelen mailde 2012 verileri ile çakışma yaşandığını sorunun araştırıldığını söylediler.
    bende ps3 teki tüm 2012 verilerini sildim sonra c.tesi pazar pazartesi sorunsuz oynadım.taaki dün gece 2 ye kadar.
    sonrasında yine başladı ve halen devam ediyor.
    1000 puana ulaşan 3.kişiyken bu kopma yüzünden 600 lere düştüm ve 3 joystick parçaladım işallah en kısa zamanda düzeltirler daha fazla zarar büyümeden:)
    ayın 11 ini merkla bekliyoruz bakalım.

• quote:

quote:

quote:

artık bize oyun yasak daha biz bekleyelim kendiliginden düzelir diye bekleriz sorun şu bu durum sadece türkiyede oluyor ve bu sorunu konami biliyormu bilmiyorsa aramızda ingilizceyi iyi bilen biri yazsın nereye yolluyacaz onuda yazsa kopyala yapıştır yaparız herkeş mesaj attımı aynı konuda çok mesaj gördümü konami o zaman düzenleme yaparlar ama biz sadece bekliyoruz böyle düzeltmezler

Ben mail attım şimdi.

Hello,

I am Metin. I am from TURKEY. I have PES 2013 for PC. PES 2013 online game constantly breaking up. Disconnected from server error. All the Turks users have this problem. we can not play online. Examine the problem. Solve the problem.

Thank you.

nasıl güzel yazmışmıyım siz de mail atın çoğunluk olursa daha iyi olur. Link aşağıda.

pc yerine ps3 yazsan daha iyi olurdu
  • Birde arkadaslar suPeronliNe fiber internet ile uydunet arasında fark varmı benim bölgemde superonline fiber yok. Ama uydunet mevcut. Uydunet alırsam aynı superonline verimi alıp bu oyunu oynabilirmiyim kopmadan. Bilgisi olan arkadaslar ilgilenirse sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben mail attım şimdi.

Hello,

Thank you.

name yazıyor oraya ismimizi yazdık onun altında e.mail. diyor oraya kimin mail yazacaz kendimizin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

arkadaşlar selam,
    oyunu 17 eylülde aldım 19unda online aktif oldu ogunden bu yana oynuyorum daha doğrusu oynuyordum.başlarda kopma yoktu kesinlikle.
    bi ara bir günlüğüne oyunda bi açık meydana geldi.şöyle;hazır paran yokken oyuncunun sözleşme süresini 50 yapıp onayla dediğinde takım bütçesi yetersiz uyarısı alıyorsun bunu 2 kere yapıp kadro listesinden çıkıp tekrar girdiğinde oyuncu sözleşme süresi 99 oldu.bende tüm oyunculara aynı işlemi yapıp oyuna devam ettim kısa zamanda kadro değeri 500 m oldu.

kadro değeri 500 600 m olanlar bu olayı farkedenler.sonrasında geçtiğimiz hafta sonu bağlantı kopmaları başladı ve bidaha düzelmedi.
    yurt dışındaki kişilerlede konuşuyorum çok kişi ekli.

ispanya serveri sorunsuz
    ingiltere serveri sorunsuz
    abd serveri sorunsuz
    almanya server munich,frankfurt,stutgard,bremen dışındaki heryer pert
    italya serveri sorunsuz
    rusya serveri pert
    türkiye serveri pert
    g.kore ve japonya kusursuz

sorun kaynağı alt yapı diye düşünüyorum
    adamlar kendi alt yapılarına göre yaptılar kullanıcı sayısı artıncada şimdi heryerde sorun var.

2 gün önce rusya konamiden gelen mailde 2012 verileri ile çakışma yaşandığını sorunun araştırıldığını söylediler.
    bende ps3 teki tüm 2012 verilerini sildim sonra c.tesi pazar pazartesi sorunsuz oynadım.taaki dün gece 2 ye kadar.
    sonrasında yine başladı ve halen devam ediyor.
    1000 puana ulaşan 3.kişiyken bu kopma yüzünden 600 lere düştüm ve 3 joystick parçaladım işallah en kısa zamanda düzeltirler daha fazla zarar büyümeden:)
    ayın 11 ini merkla bekliyoruz bakalım.

yazılan en faydalı bilgilerden olmuş, ellerine sağlık. anladığım kadarıyla epey bir araştırmışsın, burada da bu tür sorunların sadece türkiye'de mi olduğuna dair net bir bilgisi olan yoktu. dediğin gibiyse konami gerçekten olayın farkındadır, sorunu da biliyorlardır. 11'înde çözülür mü emin değilim ama illa ki çözülecek o halde bu sorun. yoksa zaten oyun oynamanın gerçekten hiç bir mantığı yok.

bazı arkadaşların da söylediği gibi gerçekten karşısına türk gelince bazı herifler hiç kasmıyor bile, nasılsa kopacak bu büyük ihtimalle diyor. ayrıca dün 5 kez maç yarıda sonlandı bende, 2 sinde rakip düştü ben galip sayıldım, 3 ünde ben düştüm rakip galip sayıldı. muhtemelen düşen o 2 kişi dediğin gibi Rusya'dan veya Almanya'nın saydığın bölgeler dışında kalan bölgelerindendir, akşam eve gidince kontrol edeceğim.
  • Herkese merhaba.

PES Oyununu baya oynayan birisiyimdir.

Foruma üye olduğumdan beri çok aktif kullanmıyorum ama kullanmam gerekliymiş.

OML ID ismim "fb1907gfb"dir.

Buradan tek tanıdığım avkorkut'tur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben mail attım şimdi.

Hello,

Thank you.

name yazıyor oraya ismimizi yazdık onun altında e.mail. diyor oraya kimin mail yazacaz kendimizin mi

evet kendi mail adresimizi yazıyoruz oraya. asıl destek adresleri bu CustomerSupport@kde-us.com maili buraya da atalım

• Nezaket simgem B oldu konaminin sayesinde.

49 mağlubiyetim var en az 20'si kopma yüzünden.

Ne belaları kaldı ne cezaları...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben mail attım şimdi.

Hello,

Thank you.

evet kendi mail adresimizi yazıyoruz oraya. asıl destek adresleri bu CustomerSupport@kde-us.com maili buraya da atalım

• Birde arkadaslar suPeronliNe fiber internet ile uydunet arasında fark varmı benim bölgemde superonline fiber yok. Ama uydunet mevcut. Uydunet alırsam aynı superonline verimi alıp bu oyunu oynabilirmiyim kopmadan. Bilgisi olan arkadaslar ilgilenirse sevinirim.

• Ben şimdi statik ip aldım arkadaşlar port yönlendirmeyi yapabilirsem birde bu şekilde deneyeceğim port yönlendirme hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum...

Pes13 için girmem gereken Hedef Wan ve Hedef Lan Portlarını öğrenmem gerek...

• süperonline direk geliyorsa bulunduğun yere daha az sorun olur diye düşünüyorum.turkcell altyapısı şu anda en iyisi.bazı bölgelerde ttnet alt yapısını kullanıyorlar araştırmadan geçmeyin derim.

• Alinti yapmadan tek cevap yazacagim;

Daha evvel de defalarca yazdim...

Sunucudan atma probleminin yegane nedeni Konami servetinin ping kotasi... TTNet altyapisi bunu karsilamiyor su an... Ping degeriniz normal 20-30 ms arasinda gidiyor ve sorun olmuyor ama TTNet te anlik yukselmeler oluyor ve bu deger anlik olarak cok yukseliyor... İste bu anda sunucunun kotasini astiginiz icin atiliyorsunuz...

Su an Turkiyede TTNet altyapisi kullanmayan tek baglanti TCell Superonline oldugu icin, bu baglantiyi kullananlar bu sorunu yasamiyor, cunkuping degerleri stabil kaliyor...

Bir hafta kadar once TTNetten Tcell superonline a gectim sirf bu yuzden ve o gun bugundur tek kesilmem yok...

Oyunu oynamak istiyorsaniz ve oldugunuz yerde Tcell Spronlibe alyapisi varsa hemen gecin...

Bunun didinda uydunet, kablonet, spronline adsl gibi tum baglantilar TT altyapisi kullandigi icin ayni sorun ayni anda oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Alinti yapmadan tek cevap yazacagim;

Daha evvel de defalarca yazdim...

Sunucudan atma probleminin yegane nedeni Konami servetinin ping kotasi... TTNet altyapisi bunu karsilamiyor su an... Ping degeriniz normal 20-30 ms arasinda gidiyor ve sorun olmuyor ama TTNet te anlik yukselmeler oluyor ve bu deger anlik olarak cok yukseliyor... İste bu anda sunucunun kotasini astiginiz icin atiliyorsunuz...

Su an Turkiyede TTNet altyapisi kullanmayan tek baglanti TCell Superonline oldugu icin, bu baglantiyi kullananlar bu sorunu yasamiyor, cunkuping degerleri stabil kaliyor...

Bir hafta kadar once TTNetten Tcell superonline a gectim sirf bu yuzden ve o gun bugundur tek kesilmem yok...

Oyunu oynamak istiyorsaniz ve oldugunuz yerde Tcell Spronlibe alyapisi varsa hemen gecin...

Bunun didinda uydunet, kablonet, spronline adsl gibi tum baglantilar TT altyapisi kullandigi icin ayni sorun ayni anda oluyor...

kardes bulundugum yerde superonlıne var ama fıber degıl.pekı bu durumda da sorun devam edermı?yoksa fıber olmadan sadece turkcell superonlıne a gecmemız durumu kurtarırmı?
  • kopmalar devam ediyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovi_1907

Herkese merhaba.

PES Oyununu baya oynayan birisiyimdir.

Foruma üye olduğumdan beri çok aktif kullanmıyorum ama kullanmam gerekliymiş.

OML ID ismim "fb1907gfb"dir.

Buradan tek tanıdığım avkorkut'tur.

Pesin babasi varsa o da avkorkuttur :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.