Şimdi Ara

[PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
8
Favori
189.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER ACİL FORVET LAZIM ARALARA KAÇICAK DAYANIKLI SERT ŞUT ÇEKİCEK PANDİANİ İYİ GİBİ
  • BEYLER ACİLLL AMK BEN BÖYLE OYUNUN VARYA HAY ALLAH BELASINI ... KADROYU KURDUM HEP 70 LİK İYİ OYUNCULAR NEYSE İŞTE 10 MAÇLIK KAZANMA SERİSİ YAKALADIM PARA 15 MİLYON OLDU SÖZLEŞMELERİ YAPTIM 2 MİLYONA DÜŞTÜ AMK NASI PARA KASIYONUZ SİZ KAMİLLER ?

• ben bu oml çeviremicem galiba sadece mphela ve gıaccherini alabildim başkada oyuncu alamadım tam oyuncu alıcam diğerlerinin sözleşmesi bitiyo onlara harcıyoruzz parayı bitiyo para böyle sonra önüne gelen kolayca yeniyo beni ben bu takım kurma olayını beceremedim becerebilenler neler yapııyo ya :) kasamda hiç para kalmıyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri_kursun55

serr mıdır nedir biraz once cıktı karsıma pes2012 online da yok foruma falan verıdm adını vs yazmıs arkamdan atıp tutuyomus bu arkadan atıp tutma olayı erkek adam isi degil bu bir ikincisi hileyi kim yapmıyor bizdede sabır var delikanlı olun ben yaptıgımı soyluyorum zaten ama adama yapmıyorum 200 fair playım var onuda bana serr in akrabaları vermedı :-) delikanlıyım dıyen bu ve bunun gıbı buyuk butcelı arkadaslar 3 tane yedım mı baglantım sorunlu her an kopabılır dıye cvp yazıyorlar ya da kardes cıkma dedıgımde cvp bıle yazmıyorlar delıkanlı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yipman2014 -- 6 Ocak 2012; 0:30:58 >

• KONAMI iyice sacmaladi, daha eslesir eslesmez hata olustu deyip ortalamayi dusuruyo, son 3 gunde en az 6-7 kez oldu, toplayana kadar canim cikti...

Simdi de elektrik kesildi, mac gitti, tam sovuyodum gitti puanlar falan diye, 5 dk sonra geldi, baktim maci bana vermis 3-0...

Simdi obur adamin sucu ne?

İyice sapitti bu Konami bu sene...

Boyle gereksiz isler yuzunden genel ortalamam %90 ninda altina dustu son 2-3 gundur...

Artik bi cozum bulmalari lazim, sıkıcı olmaya basladi :/
  • Aynen, benimde basıma geldi, benim bağlantı gidiyor beni galip sayıyor, ilginç.
  • ben online menüye bile girişte zorluk çekiyorum. Sürekli ''bir hata oluştu'' yazısı.2-0 öndeyken rakibi 3-0 önde saydı.Say say bitmez bir maçta 20 puan birden gitti eyvallah ama asıl sorun seriden sonra gelen yenilgide uğraş ki oyuncular düzelsin. Akşamları işten sonra çok değil 1 saatlik zevkimiz var ama yok onun da afedersiniz içine illa edilecek. Her gece aynı durum. 3 kuruşluk oyunların online modlarında bir gün bile olmuyor şu yaşadığımız durum. İşin komik tarafı artık normal karşılıyoruz. Ertesi gün sil baştan yine ''bir hata oluştu'' lar.
  • arkadaşlar ben online masterlig oynuyrum anrenor modda nasıl bir taktik anlayısı uygulamam gerekiyor teşekkurler şmdiden
  • kop kop bıktım vallahi bugün anlamıyorum ya öndeyiz maçta zaten bütce az iflasın eş,iğine gelmişiz iki tane şerefsiz geliyo pat gidiyo bağlantı sayelerinde iflas ettim artık ilk 11 değil ilk 9 um bile yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

kop kop bıktım vallahi bugün anlamıyorum ya öndeyiz maçta zaten bütce az iflasın eş,iğine gelmişiz iki tane şerefsiz geliyo pat gidiyo bağlantı sayelerinde iflas ettim artık ilk 11 değil ilk 9 um bile yok :)

Hic sorma...

Su an ortalama resmen yerlerde surunuyo...

Zaten adam ekranda 760 kusur gorunce kafadan ya birakiyo ya kapatiyo... Neredeyse %40 i boyle...

Olan bize oluyo...

Bugun biri denk geldi, ispanyol, yazdi adam hilecimisin diye... Yok dedim inanmadi...

Hakli herif, %88,50 genel %70 de son 10 mac ortalamasi var... Bakiyo adam 767 puan var, direk diyoki hileci kesin...

Ama bilmio ki iste ya sunucu bilmem noluyo, ya rakip kacio ya da bilmem ne...

İyice sinir bozucu olmaya basladi bu durum, artik konami bi care bulsa iyi olacak...

• Al yine koptu :/

Yemin ederim oynanmaz hale geldi artik...
  • Ben bu kopma yuzunden artik utandim psn sildim o kadar yani valla pes nereye gidiyo anlayamadim etrafimizda uc kagitcilar geziyo biz bu konu hakkinda birseyler yapazmiyiz ya mail falan atsak bu hileden hilecilerden biktim ben ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

Orijinalden alıntı: serseri_kursun55

serr mıdır nedir biraz once cıktı karsıma pes2012 online da yok foruma falan verıdm adını vs yazmıs arkamdan atıp tutuyomus bu arkadan atıp tutma olayı erkek adam isi degil bu bir ikincisi hileyi kim yapmıyor bizdede sabır var delikanlı olun ben yaptıgımı soyluyorum zaten ama adama yapmıyorum 200 fair playım var onuda bana serr in akrabaları vermedı :-) delikanlıyım dıyen bu ve bunun gıbı buyuk butcelı arkadaslar 3 tane yedım mı baglantım sorunlu her an kopabılır dıye cvp yazıyorlar ya da kardes cıkma dedıgımde cvp bıle yazmıyorlar delıkanlı olun

Simdi sen ne anlatmaya calisiyorsun ???

NE anlatmaya çalıştığını bunu okuyarak anlayabilirsin Arkadaşım Bu serseri_kursun55 pes 2012 ONLİNE Masterlig PC de cakir nickini kullanıyor.Server da herkes kendisinin kalifiye bir hileci olduğunu biliyor pc yerine Ps3 te oynasaydı muhtemelen bu konu başlığı altında yorum yapan herkes bu mümtaz şahsiyeti tanıyor Olacaktı

http://forum.donanimhaber.com/m_53187270/mpage_36/key_/tm.htm

• Bu serverlarda sorun var heralde 2-3 gundur...

3 mactan 2 si zor bitiyo, bitenlerde de surekli takilip duruyo...

Ha simdi gitti ha simdi gidecek korkusuyla oynuyoz, bu nedir arkadas :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyur, simdide sunucu bilmem ne dedi :/

İki kurusluk keyfimizin icine ettin KONAMİ :(
  • quote:

Bu serverlarda sorun var heralde 2-3 gundur...

88 de galatasaraylı 1 arkadaşı yenerken server bağlantı kesildi. 20 küsür puan ve ortalama 25000000 euro canımı çok sıktı kapattım çıktım vallahi.
  • herkese oldu galiba toptan atıldık server'dan şu an bağlanamıyor. ben de 1-0 öndeydim dakika 80 de :)
  • Ve gitti 24 puan daha :/
  • quote:

Bu serverlarda sorun var heralde 2-3 gundur...

hiç sorma kardeşim oyuncu değişikliği sırasında ufak bir takılma oluyor ya hani o andaki korku bile ömre bedel.
  • Bosuna kasıyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.