Şimdi Ara

[PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
8
Favori
189.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu Pes2011 Master Lig Online Konusunun devamı niteliğindedir.Pes2012 ile birlikte paylaşımlarımızı buradan yapabiliriz.
    Pc piyasası ile Ps3 farklıdır o yüzden Pc oyuncuları lütfen konuya dahil olmasın.
     [PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU

Online Master Ligde önereceğiniz, aldığınız, sattığınız futbolcular hakkında yorumları,

Online Master Lig Başarılarınızı,

Taktikleriniz ve daha fazla pes online ile ilgili bilgileri,

MLO da attığınız güzel golleri,

Transfer borsası, MLO sıralaması ve daha fazlasını bu konudan tartışalım...

Taktiklerinizi görsel olarak hazırlayabileceğiniz site :http://www.footballuser.com/

veya

http://www.this11.com/

Master Lig Online Hakkında Sorular ve Yanıtları?

Soru 1 : Master Lig Onlineda Seçtiğim Takımı Nasıl değiştiririm?
    Cevap 1 : MLO Menu > Takımım > Takım Tasarımını Kopyala deyip istediğiniz takımı seçin.Kadronuzda değişme olmaz sadece takım ismi ve formanız değişir.

Soru 2 : Kendi Takım Formamı ve Takım adımı nasıl oluştururum?
    Cevap 2 : Takım tasarımını kopyala kısmında lisanssız bir takım seçilir.Daha sonra Takımım>Takım adını değiştirden takım adı değiştirilir.Forma düzenleme için Ana Menu > Düzenle > Takımlar > Forma dan takımın forması yapılır.

Soru 3 : MLO da para nasıl kazanılır?
    Cevap 3 : Sadece maç yaparak para kazanamazsınız.Para kazanmak için turnuvalara katılmalısınız.Turnuvalar şu an için saniyesinde doluyor fakat yakında herkes seviyesine göre kümelere ayrılcak.Şu an için herkes 5. kümede.

Soru 4 : Küme yükselme, düşme sistemi nasıl işliyor?
    Cevap 4 : Her hafta küme belirleme işlemi yapılıyor.500 puanın üstünde kalan kişiler bir üst kümeye altında kalanlar bir alt kümeye düşürülüyor.Toplamda 5 küme var.

Soru 5 : Oyuncuları nasıl satarım, nasıl transfer yaparım?
    Cevap 5 : Takımım > Kadro Listesine tıklıyoruz.Satacağımız oyuncuyu seçip serbest bıraka tıklıyoruz ve ilerliyoruz.
    Transfer yapmak için Transfer Pazarına tıklıyoruz.Ardından ister oyuncu ismine istersek liglere göre arama yapıp oyuncuyu belirliyoruz.Anlaş a basarak oyuncuyu alabiliyoruz.Takım kadromuzun alt sınırı 16 kişidir.

• Güzel konu master lige burdan devam ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Güzel konu master lige burdan devam ederiz.
    Arkadaşlar kafanızda alacağınız takımlar oluştumu herkes takımları yazabilir alacağı sempatik takımları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Arkadaşlar kafanızda alacağınız takımlar oluştumu herkes takımları yazabilir alacağı sempatik takımları

Alıntıları Göster
    Konu herkese hayılı olsun.

OML'de ilk yapacağım transfer Neymar olacak. Fiyatı yükselmeden almakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

OML'de ilk yapacağım transfer Neymar olacak. Fiyatı yükselmeden almakta fayda var.

kardeş neymar benim adamım sen dortmuntlu japonu al
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    valla bu pes 12 çok farklı arkadaşlar aslında takımıza yıldız almaktan çok ne tür bi oyuncuya ihtiyacımız var ona göre oyuncu almak daha mantıklı olacak gibi siz ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Neymar hepimize yeter Soldan yılan gibi kıvrıldığımı görür gibiyim Neymar ile. Neymar'ın OV 78 olduğu için ilk fiyatı düşük olacaktır.
    Bu arada ilk haftalarda bütün divisionlar açılmadığı için turnuvalarda yığılma oluyor. İlk haftalarda turnuvalara girmenin yolu kronometre tutmaktan geçiyor.
    PES 2011'de ben 5 dk önceden kronometreyi çalıştırıp 1 sn önce basıyorum turnuva girişe.

• quote:

quote:

quote:

Neymar hepimize yeter Soldan yılan gibi kıvrıldığımı görür gibiyim Neymar ile. Neymar'ın OV 78 olduğu için ilk fiyatı düşük olacaktır.
    Bu arada ilk haftalarda bütün divisionlar açılmadığı için turnuvalarda yığılma oluyor. İlk haftalarda turnuvalara girmenin yolu kronometre tutmaktan geçiyor.
    PES 2011'de ben 5 dk önceden kronometreyi çalıştırıp 1 sn önce basıyorum turnuva girişe.

Alıntıları Göster
    ORKHOM AYNEN ya pes 11 in ilk zamanlarında krnometre turtuyorum ama son 2 saniye kala hep bişe çıkıyordu bi keresinde elime gözümü ovuşturayım dedim baktım dolmuş hemen neymara gelince cidden karizma olmuş pes 12 kesin yıldızı neymar ve dortmuntlu o japon oda çok klas bi adam keşke bu hafta çıksaydı hafta sonu yumulsaydık

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Acc ve sprint speed e göre taratır minimum fiyatta maximum enerjiye sahip kanat oyuncularına yönelicem. ST önceliğim ise şut tekniği olucak, zorlu master lig maçlarında hiç yoktan gol atabilcek oyuncu gerekicek.

• quote:

Acc ve sprint speed e göre taratır minimum fiyatta maximum enerjiye sahip kanat oyuncularına yönelicem. ST önceliğim ise şut tekniği olucak, zorlu master lig maçlarında hiç yoktan gol atabilcek oyuncu gerekicek.

Yeni oyun aslında oyuncuları birazda kendi oyun stiline göre takımlarla oynamaya itiyor.

Tottenhamla oynarken demoda mesela forvette defoe olduğunda istediğiniz kadar ortalayın o adama kafa vurdurmuyorlar.Çok boş kalırsa belki.Yani bu adamı alıyorsan ayağına pas veya arapaslarla oynıycaksın.

Uzun boylu forvetleri denemek lazım birde "off the ball control" özelliği ile gerçek futboldaki gibi kapanan ve sadece duran toplarla gol bulan bir takım bile kurulabilir :)

Bol bol vaktimiz olcak zaten hepsini deneriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Napstr

quote:

Yeni oyun aslında oyuncuları birazda kendi oyun stiline göre takımlarla oynamaya itiyor.

Tottenhamla oynarken demoda mesela forvette defoe olduğunda istediğiniz kadar ortalayın o adama kafa vurdurmuyorlar.Çok boş kalırsa belki.Yani bu adamı alıyorsan ayağına pas veya arapaslarla oynıycaksın.

Uzun boylu forvetleri denemek lazım birde "off the ball control" özelliği ile gerçek futboldaki gibi kapanan ve sadece duran toplarla gol bulan bir takım bile kurulabilir :)

Bol bol vaktimiz olcak zaten hepsini deneriz.

Alıntıları Göster
    Tam tarih neydi oyunun çıkışı için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

27 eylül kardeş
  • quote:

quote:

27 eylül kardeş

Eywallah sabırsızlanıyorum
  • quote:

quote:

quote:

27 eylül kardeş

Şimdiden takımını düşün ve transfer politikanı uygula artık yerine göre hareket etmek lazım mesela defoe gibi bi oyuncuyu alırsan kafa toplarında etkili olamassın bunlarıda düşünmek lazım heycan ve eğlence bizi bekliyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

27 eylül kardeş

Şimdiden takımını düşün ve transfer politikanı uygula artık yerine göre hareket etmek lazım mesela defoe gibi bi oyuncuyu alırsan kafa toplarında etkili olamassın bunlarıda düşünmek lazım heycan ve eğlence bizi bekliyor

Alıntıları Göster
    Bu sene umarım, OML takımımızla, arkadaş listemize karşı hazırlık maçı yapma özelliği gelmiştir.

• quote:

Bu sene umarım, OML takımımızla, arkadaş listemize karşı hazırlık maçı yapma özelliği gelmiştir.

dedigin gibi hazırlık maçları olursa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaPoLYoN_42

quote:

dedigin gibi hazırlık maçları olursa süper olur

Alıntıları Göster
    2 demo da biraz baktım şöyle oyunculara pato yeni arshavin olacağa kessin
    pes11 de mlo yeni başladığımda pato yu almıştım fakat sonralarda yerini robben ve arshavine kaptırmıştı
    pes12 de büyük ihtimal en iyi oyuncum pato olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midpoint -- 16 Eylül 2011; 15:58:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: midpoint

pes11 de mlo yeni başladığımda pato yu almıştım fakat sonralarda yerini robben ve arshavine kaptırmıştı

en hit oyuncu neymar olacak kardeş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: midpoint

en hit oyuncu neymar olacak kardeş

Alıntıları Göster
    Beyler ben de PES 2011 de manyak gibi oynuyodum . Bu oyunda politikam üst klasmanlar olucak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: brnkral

Beyler ben de PES 2011 de manyak gibi oynuyodum . Bu oyunda politikam üst klasmanlar olucak :D

Alıntıları Göster
    2 demoda görebildiğim ve etkilendiğim oyuncuları yazayım bende,

Falcao >> Adam hem esnek hem de son vuruşlar iyi..
    Moutinho >> Portodaki orta saha oyuncusu, çok iyi organize ediyor oyunu ayrıca pire gibi..
    Cavani >> Adam italyada yılın oyuncusu oldu Pes'te buna bakaraktan baya güçlendirmiş..
    Neymar >> hepiniz oynadınız biliyorsunuz adam yılan gibi :D
    Bale >> Sol ayak raket gibi çok canlar yakar :)
    D'Alessandro >> 10 numara orta sahyı çekip çeviriyor.Duran toplarda da usta...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.