Şimdi Ara

PS3 OYUN TAKAS GRUBU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.312
Cevap
81
Favori
328.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar elimde Takaslık Lair var, karşılığında Rainbow six Vegas istiyorum (kitapçığı falan var lair'ın)..
    yanlız bunu bayramın 3. günü (14 ekim) yapmam lazım hafta içi çalışıyorum müsait olamıyorum..böyle bi takas isteyen olursa istanbul avrupa yakasında herhangi biyerde takası gerçekleştirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6A755909 -- 13 Ekim 2007; 19:53:51 >
  • Selam arkadaslar.
    3 günlük THE DARKNESS ımı takaslamak istiyorum toplam 3 saat oynamadım benim tarzıma uymuyor.

Heavenly sword ile takaslamak istiyorum üstüne para werebilirim.Bekleyebilirim de rezerv olursa

İkinci tercihim de lair
  • Ehehe burdan bir cacık olmaz beyler: )

Herkesde aynı oyunlar var
  • Bi bakıma haklısın dostum Şöyle cuzi bi rakama takaslayan yerde yok elimizde patlıyo oyunlar Koskocahttp://www.gametakas.com bile artık çeşit yok bu gidişle bize xbox 360 yolu gözüktü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakin33 -- 15 Ekim 2007; 10:05:50 >

• Elimdekiler :

Blazing Angels
    Pirates of Carribbean

İstediklerim :

Oblivion
    Darkness
    Graw2

Gerektiği şekilde anlaşabiliriz arkadaşlar , tekliflere açığım

Oyun olmamasıylada bir alakasını kuramadım takas olayının , burada olay match-eşleşme olayı.

Kolay gelsin.
  • NumanB burda yeni çıkmış oyunlar takaslanıyor. O yüzden elindeki oyunların bir değeri yok bu bölümde.

O oyunlar için diğer takas başlığını kullanabilirsin.
  • Sevgili Sred , tavsiyen için teşekkürler , keza benim istediğim oyunlar ve ilk sayfada bulunan oyunlarda aman aman yeni oyunlar değil.

Diğer takas grubu dediğin bölüm neresi acaba ? ben şansımı birde orada deneyeyim, dediğin gibi buradan çıkmayacak sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

Ehehe burdan bir cacık olmaz beyler: )

Herkesde aynı oyunlar var

yani patladı mı elimizde aldığımız oyunlar.
  • arkadaslar RESISTANCE - RACCER7 - F1 - CALL OF DUTY3 - VİRTUAL5 - THE GODFATHER oyunlarım mevcut takas yapmak isteyenler pm atabilir..
  • f1 arıyorumm..elimde resisance fall of man , motorstorm ve nba2k7 var
  • elimde lair var takas yapmak isteyenler hangi oyunu verebileceklerini pm atarak söylerse sevinirim .öncelik Heavenly sword
  • alınık blu-ray ve hd filmler
  • Sa arkadaşlar elimde fight night round 3 var,takas etmeyi düşünüyorum.Takas da istediğim oyunlar Oblivion ve Cod 3.Pm den veya burdan irtibata geçebiliriz.Varsa tabi:D
  • Bugün itibariyle PS3 sahibiyim :D

Paketten çıkan oyunlar : Motorstorm, Resistance
  • yok mu hiç ntsc j ya da -ntscu bluray film takas etmek isteyen ya da belli süreliğine takaslayan(1 kez izlemelik) PM atın lütfen
  • selam arkadaşlar elimde resistance motostorm heavny sworld carbon ninja gaiden var takas etmek istedigim oyun lair yada warhavk istediginizi secin yeter ki istedigim oyun olsun elinizde şimdiden teşşekürler

pm den bana ulaşın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk.korkut -- 21 Ekim 2007; 16:29:42 >
  • 3 alternatifle karsiniza geldim(beni uye yapin dememe gerek yok sanirim)

eskiden yeniye dogru devam edecegim

1. resistance (ne verirseniz raziyim)
    2.Motorstrom: Jelatinini acmadim ve uzerinde orjinal ps3 jelatini varoynamadim henuz sifir yani bunada teklife acigim
    3.heavenly sword: (oyle bir oyun vermelisinizki Narikomu takas edebileyim)

Not: Norvecte yasiyorum oyunlarim pal ve benim burdan kargo ucretim pahali deil ama sizinkini bilemem!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahitbudak -- 22 Ekim 2007; 22:30:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vahitbudak

3 alternatifle karsiniza geldim(beni uye yapin dememe gerek yok sanirim)

eskiden yeniye dogru devam edecegim

1. resistance (ne verirseniz raziyim)
    2.Motorstrom: Jelatinini acmadim ve uzerinde orjinal ps3 jelatini varoynamadim henuz sifir yani bunada teklife acigim
    3.heavenly sword: (oyle bir oyun vermelisinizki Narikomu takas edebileyim)

Not: Norvecte yasiyorum oyunlarim pal ve benim burdan kargo ucretim pahali deil ama sizinkini bilemem!

bu arada birarkadaş yazmıştı. beyler herkeste aynı oyun var.

buradan bircacık olmaz. diye

aynen katılıyorum

• evet fazla o yun yok sanirim bende hususi almiyorum oyunlari, burda cok kisa zamanda bol alternatifli oyun paketi cikacak onu bekliyorum

en son resistance+motorstorm+sixaxis kol almistim bir oyun fiyatindan daha da ucuza sonra resistanceyi gidip degistirdim heawenyl swoard ile sebebi resistancenin jelatini acilmamisti ondan deisirdiler yani burdaki dukkana k...k attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahitbudak -- 23 Ekim 2007; 10:56:56 >
  • Arkadaslar Fifa08 isteyen varsa Motorstorm ile takas yapabilirim elimdeki fifa08 japon dur (3 uncu bolge) online da sorun yaratmiyor kesinlikle feza dan aldim kitapcigi ve blu-ray kutusu yok (adam oyle getirtmis ben napayim :) ) sadece istanbulda ki arkadaslar ile elden yapabilirim takas i ilgilenen arkadas varsa pm ile maiolini atsin bana goruselim ayrica elimde warhawk var (super oyun ama ratchet and clank alcam) isteyen varsa satarim ama kulakliksiz kulaklik bende ......
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.