Şimdi Ara

PS3 OYUN TAKAS GRUBU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.312
Cevap
81
Favori
328.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: denizbülent

Margornn, beni de eklersen çok sevinirim elimde karayip korsanları ps3 oyun ayrıca blu ray xxx türkçe alt yazılı film var .takas düşünenler pm artabilirler.

deniz istersen seyretmelik filmleri değişebiliriz ben o film seyrettim ama blu-ray merak ediyorum
    bu arada regıon free ise tabi
  • Benide ekleyin elimde takaslık cod3 var.Orj. kapaklı ve kitapçıklı.
  • bende lair var(daha bitmedi) istediğim oyun Heavenly sword varsa takas düşünen takas yapabilirim ama daha oyunun başlarındayım bitince haber veririm
  • levihakan değişelim pm.
  • RAINBOW SIX VEGAS - oyunumu bitirdim multisindede baya oynadım, artık çiziksiz temiz bir GRAW2 ile değişmek istiyorum ilgilenen olursa PM atsın lütfen.

Al Gülüm
     PS3 OYUN TAKAS GRUBU

Ver Gülüm
     PS3 OYUN TAKAS GRUBU

• arkadaşlar pek yakında h.sword ve laır oyunum takaslık yada satılık,

elinde halo3 olan ilede değişebiliriz
  • http://www.kizilkaya.org/takas.htm

burdaki oyunlarım takaslıktır.bilginize.
  • Benide ekleyin gruba.Elimde god of war 2(ntsc u-2 disc-1080i destekli) var.Nba2k7 ile takas yapmak istiyorum.
  • v tenis 3 oyunum graw2 yada rainbow six lair ile takaslıktır
  • F.E.A.R.,NBA 2K7 VE NFS CARBON oyunlarım takas tekliflerinize açıktır.
  • The Darkness isteyen pm atsın..
  • arkadaşlar elimde yepisyeni Warhawk var Lair ile takaslamak istiyorum
  • ultimate alliance, virtua fighter, call of duty 3, ninja gaiden var bende. takas yapmak istiyorum. istanbuldayım.

bunlardan farklı oyunlarla takas yapabilirim.
  • beyler lair i istiyorum. hadi ama nerdesiniz?? resistance vaaaar, nfs carbon vaar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

beyler lair i istiyorum. hadi ama nerdesiniz?? resistance vaaaar, nfs carbon vaar

bende laır var ama onları istemem
  • resistance ı yeni bitirdim, orjinal kutulu oyun, yani sade diski almamısıtm. faturası da biryerlerde.

degisim yapmak isteyen varsa ozelden mesaj atabilir. aklıma rainbow six yada ghost recon var. yani tasasız, yine resistance tarzı fps oyunlar
  • quote:

Orjinalden al�nt�: levihakan

quote:

Orjinalden al�nt�: ^mrtalb^

beyler lair i istiyorum. hadi ama nerdesiniz?? resistance vaaaar, nfs carbon vaar

bende la�r var ama onlar� istemem

peki ne deÄŸiÅŸirsin bunlarla??
  • bnide eklein elimde cod 3 war ninja gaiden sigma veya heavenly sword la takas düşünürüm ilgilenen p.m atsn (bu arada cod 3 kutusu we kitapçığıyla birlikte ve çiziksizdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luis Lopez -- 23 Eylül 2007; 1:21:12 >
  • Arkadaşlar dün itibariyle elimdeki Ninja Gaiden Sigma'yı Heavenly Sword ile takas ettim, benden takas bekleyen arkadaşlardan özür diliyorum ancak bu oyunun da tadını çıkardıktan sonra bunun da takasını iyi bir oyunla düşünebilirim...
  • Heavenly sword arıyorum deli gibi listemdeki hangi oyun istense veririm pm den temasa geçin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.