Şimdi Ara

PS3 OYUN TAKAS GRUBU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.312
Cevap
81
Favori
328.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MegriM

Beni de ekle margorn.

Geçen myfranco ile güzel bir takas gerçekleştirdik. Zincirimizi genişletelim.
    Yaşasın orijinal oyun oynamak!

Evet biraz takıldım oblivionla sonra istediğim oyun olan ninja gaiden ile takasladım.Kaç tane orjinal oyun oynuyoruz bu şekilde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esayar42

quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

elimde motorstorm,resistance ve graw2 var.

ayrıca region1 (usa) dejavu bluray var.

beni de ekleyin.

dostum graw2 yi benle takaslamayacanmi hayirdir vaz gectiysen bilelim

gereksiz hezeyan yapma arkadaşım. o zaman herkes duysun graw2 esayar için rezervedir.

oldu mu şimdi?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: esayar42

quote:

elimde motorstorm,resistance ve graw2 var.

ayrıca region1 (usa) dejavu bluray var.

beni de ekleyin.

dostum graw2 yi benle takaslamayacanmi hayirdir vaz gectiysen bilelim

gereksiz hezeyan yapma arkadaşım. o zaman herkes duysun graw2 esayar için rezervedir.

oldu mu şimdi?

Tamam dostum güvenim sonsuz artık, Komutan !

• Orjinal kutulu ve kitapçıklı the Darkness var elimde,satılık/takaslık..
  • megavizyon faturalı def jam icon ve ridge racer 7 var elimde.bunları takas etmek istiyorum.
    ilgilenen olursa takas edebilirim istanbuldayım.konuyu açan arkadaşım sana pm attım ilk mesaja eklersen sevinirim.
  • Margornn, beni de eklersen çok sevinirim, şu yoğun günlerde takas ilaç gibi geliyor doğrusu...

Elimde bitirip, takas etmeyi düşündüğüm Ninja Gaiden Sigma var. Düşünen biri varsa görüşelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad skillz

Margornn, beni de eklersen çok sevinirim, şu yoğun günlerde takas ilaç gibi geliyor doğrusu...

Elimde bitirip, takas etmeyi düşündüğüm Ninja Gaiden Sigma var. Düşünen biri varsa görüşelim...

benim oyunlardan birini düşünürmüsün arkadaşım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: agh-uA

quote:

Margornn, beni de eklersen çok sevinirim, şu yoğun günlerde takas ilaç gibi geliyor doğrusu...

benim oyunlardan birini düşünürmüsün arkadaşım ?

Senin oyunlar??

• quote:

megavizyon faturalı def jam icon ve ridge racer 7 var elimde.bunları takas etmek istiyorum.
    ilgilenen olursa takas edebilirim istanbuldayım.konuyu açan arkadaşım sana pm attım ilk mesaja eklersen sevinirim.
  • elimde resistance-nfs carbon-fnr3 var. lair ile takas yapmak isteyen.lair peşin parada olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

elimde resistance-nfs carbon-fnr3 var. lair ile takas yapmak isteyen.lair peşin parada olur.

fnr3'ü bendeki def jam icon veya ridge racer7 ile takas etmek isterim.uyarmı ?
  • quote:

Dostum the Darkness ile takas düşünür müsün?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

elimde resistance-nfs carbon-fnr3 var. lair ile takas yapmak isteyen.lair peşin parada olur.

fnr3'ü bendeki def jam icon veya ridge racer7 ile takas etmek isterim.uyarmı ?

dostum kusura bakma ama def ve ridge 7 düşünmüyorum
  • Margornn, beni de eklersen çok sevinirim elimde karayip korsanları ps3 oyun ayrıca blu ray xxx türkçe alt yazılı film var .takas düşünenler pm artabilirler.
  • Bende üye olmak isterim elimde şu an takas edebileceğim''virtua tenis3,darknes,fıght raund-3 ve 1 haftaya kadarda verebileceğim laır var.
  • Tamam düzenleme yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Tamam düzenleme yapıyorum

benide ekleyin lütfen
  • elimde ps3 nba2k7 ve cod3 oyunları var usa kutu kitapcık orj bandrollu falan aynı ayarda lair - dirt yada

graw2 ile takasa acıgım bu oyunları
  • Beni de ekleyin lütfen.

Elimde MotorStorm war.Takas yapabilirim.
  • vay quintus naber ya?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.