Şimdi Ara

ps3 kaç saat açık kalmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
6.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben 3 saatten sonra açık bırakmaya korkuyorum. açıkçası tırsıyorum azcık ısınsa bile hemen kapatasım geliyo. bi kaç kere donmada oldu, fifa 08 deyken kendine reset attı 1 kere; bi de internet sitesinden çıktıktan sonra 2 dakika civarında kolun hiçbi tuşu işlemedi sadece ortadaki ps tuşu basıyodu reset attım bende.

evet siz kaç saat tutuyosunuz günde ortalama?

• Ben günde 8 saatten aşağı açık tutmuyorum, bak mesela bugün 2'de açtım şuanda saat 8 oldu 6 saat olmuş ve gece 3'e yani yatana kadar açık. 3 gün açık bıraktığımı da bilirim.
  • Internet tarayicisindan ciktiktan sonra donma yeni guncelleme ile ortaya cikti bendede ayni sorun var tek carede reset.
    Acik birakma konusunda ise ben cok acik birakmiyorum bir tek dun 5 saat falan acik kaldi oda mag beta indirmek icin
  • 1 hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben günde 8 saatten aşağı açık tutmuyorum, bak mesela bugün 2'de açtım şuanda saat 8 oldu 6 saat olmuş ve gece 3'e yani yatana kadar açık. 3 gün açık bıraktığımı da bilirim.

naptın sen hocam ben 6 saat açık tutsam ahanda şimdi bozulcak diye stresten oyun oynayamam bide burda elektrik kesilmeleri belirsiz zamanlarda oluyo bi kere denk geldi ps3 açıkken elektrik kesildi dedim aha gitti alet pcde öyle bi sorunum yok 1 hafta bile açık tutarım bişi olmaz da ps3 nazik alet gibi geliyo bana sert davranamıyorum

rds bu arada sağol arama özürlüyüm galiba

• 2 Sene garantili olunca istersen 2 sene açık bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

2 Sene garantili olunca istersen 2 sene açık bırak

İçindeki parçaların ömrü zaten ortalama 2 yıldan fazlaki 2 yıllık garanti koyuyorlar.Belki fan ömrü,ya da herhangi bir kablonun ömrü tam 2 yıl 1 günlüktür.Ayrıca garantili diye hor kullanma sadece bizim millette olan bir özellik galiba.
  • quote:

• Kullanma kılavuzunda 1 saat oynadıktan sonra 15 dk dinlendir diyor. Bende has..... dedim. O kadar parayı 1 saat içinmi verdik!!!!!!!!!!!!
  • Geçen gün sabah 10'da açtım. Gece 2.30'da kapadım. Hep oyun oynamadım ama. Dizi, film izledim.
    Günlük 5-6 saat yeterlidir.
  • saolsun küçük oğlum her gün saatlerce açık bırakıor yaklaşık bi senedir böyle ayrıca üstüne kola döküldü ve iki metreden düştü hala taş :)
  • 10 SAAT.
  • Buzdolabında saklayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Buzdolabında saklayınız.

benim bi abim vardı laptobu buzluğa koyuordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: black.sunrise

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben günde 8 saatten aşağı açık tutmuyorum, bak mesela bugün 2'de açtım şuanda saat 8 oldu 6 saat olmuş ve gece 3'e yani yatana kadar açık. 3 gün açık bıraktığımı da bilirim.

naptın sen hocam ben 6 saat açık tutsam ahanda şimdi bozulcak diye stresten oyun oynayamam bide burda elektrik kesilmeleri belirsiz zamanlarda oluyo bi kere denk geldi ps3 açıkken elektrik kesildi dedim aha gitti alet pcde öyle bi sorunum yok 1 hafta bile açık tutarım bişi olmaz da ps3 nazik alet gibi geliyo bana sert davranamıyorum

rds bu arada sağol arama özürlüyüm galiba

Günde 2 saat açmak için tv, ses sistemi ve ps3'e yaklaşık 2500 lira para bayılacağıma her gün cafede 2 saat oynardım, ne gerek var ki o zaman eve almaya. Eve aldıysam b.kunu çıkartana kadar kullanıcaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PS3psn

Kullanma kılavuzunda 1 saat oynadıktan sonra 15 dk dinlendir diyor. Bende has..... dedim. O kadar parayı 1 saat içinmi verdik!!!!!!!!!!!!

Canim kardesim orada makinayi dinlendir demek istememislerdir, kendin dinlen manasinda kanunen yazmalari gereken bir ibare o. :D
  • quote:

aynen katiliyorum hatta garanti kapsamindayken limitleri olabildigince zorlaki bozulursa en azindan garanti kapsamindayken bozulsun
  • ben sabah aciyorum geceye kadar hatta bazen sabahlara kadar günde 12 saat rahat acik tutuyorum 40 gblik vardi böyle uzun kullandim slim aldim hala böyle kullaniyorum simdilik br zararini görmedim
  • 360 mı sandınız len ps3 bu taş taş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.